www.PalmHelp.cz

Ukázky filmů pro vaše palmy - 6. 9. 06
Publikováno: 06.09.2006
Téma: Hry a volný čas


Filmový průmysl chrlí jednu žhavou novinku za druhou, ale jen s našimi ukázkami filmů určených pro PDA budete mít skutečný přehled. Ukázku můžete například ukázat svým známým a tím je na zajímavý film pozvat do kina. Tentokrát jsme pro vás připravili českou tragikomedii Kráska v nesnázích, americký thriller Strážce a nakonec romantickou komedii Rozchod.
Návod jak umístit soubory do PDA a přehrávat je, najdete pod tímto odkazem.


Kráska v nesnázích

Stejnojmenná báseň Roberta Gravese inspirovala Jana Hřebejka a Petra Jarchovského k vytvoření milostného příběhu mladé ženy řešící dilema lásky ke dvěma mužům, dilema mezi sexuální závislostí a zajištěnou budoucností pro sebe a své děti, dilema vztahů ke své matce a otčímovi a ke své tchýni. Film Kráska v nesnázích je plný vypjatých zvratů i komických a paradoxních rozuzlení se strhujícími hereckými výkony a vynikající hudbou.

IMDb Index: zatím nehodnoceno, Oficiální webové stránky filmu
kraska_v_nesnazich_160x160.avi (3,1 MB)


kraska_v_nesnazich_320x320.avi (3,3 MB)


kraska_v_nesnazich_480x320.avi (3,3 MB)


---------------------------------------------------------------------


Strážce (The Sentinel)

Pete Garrison je agent americké tajné služby, který kdysi zachránil život prezidentovi, když skočil do cesty spršce letících kulek. Od té doby uplynulo již dvacet let a Garrison, který se u tajné služby těší uznání i oblibě u svých kolegů, nyní řídí ochranu první dámy. Peteův kolega a přítel Charlie Merriweather naznačuje, že by se s ním rád podělil o přísně tajnou informaci. Než k tomu však může dojít, je Merriweather zastřelen ve svém domě. Místo činu je naaranžováno tak, aby působilo dojmem, že se stal obětí zpackané loupeže. Případ dostane na starost vrchní vyšetřovatel tajné služby David Breckinridge, který býval Garrisonovým chráněncem a donedávna také jeho nejlepším přítelem. Dlouhé přátelství s Garrisonem nedávno ukončilo jeho mylné přesvědčení, že měl Garrison vztah s jeho tehdejší manželkou.

IMDb Index: 6.1/10 (3 900 hlasů), Oficiální webové stránky filmu
sentinel_trailer_160x160.avi (2,0 MB)


sentinel_trailer_320x320.avi (2,4 MB)


sentinel_trailer_480x320.avi (2,5 MB)


---------------------------------------------------------------------


Rozchod! (The Break-Up)

Film začíná přesně tam, kde většina podobně žánrově laděných filmů končí. On a ona se potkali, zamilovali se do sebe až po uši a našli si společné hnízdečko, ve kterém chtěli žít šťastně až do smrti, což by mohli, kdyby se záhy nezačali nenávidět. Záminkou pro ukončení jejich společného života se stane jedna z mnoha banálních hádek, které provázejí sto procent partnerských vztahů. Na jejím konci se Brooke a Gary rozhodnou, že se každý vydá vlastní cestou. Potíž je v tom, že nádherný byt, který si pořídili a zařídili, patří jim oběma a ani jeden nemá vůli se z něj vystěhovat. V tu chvíli se rozjíždí velmi zábavný souboj pohlaví, který má prostřednictvím kamarádů, nastrčených podivínů a menších i větších ústrků dostat toho druhého z bytu. To nebude ani trochu jednoduché, zvlášť když si při vzájemném rafinovaném schovávání spodního prádla a během hlasitých večírků, které pořádají ve chvíli, kdy chce ten druhý urputně spát, postupně uvědomí, že jim nejde ani tak o byt jako o bývalého partnera.


IMDb Index: 5.8/10 (7 700 hlasů) , Oficiální webové stránky filmu
the_break_up_160x160.avi (2,7 MB)


the_break_up_320x320.avi (2,8 MB)


the_break_up_480x320.avi (2,9 MB)


---------------------------------------------------------------------

Texty u filmů jsou převzaty se souhlasem internetové verze magazínu CO, KDY v Praze.

Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
http://www.palmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=847