www.PalmHelp.cz

Jste pro rozšíření PalmHelp o Windows Mobile?
Publikováno: 05.09.2006
Téma: Ankety


Nový měsíc znamená tradičně novou anketu. V září otevřeme jistě velmi kontroverzní téma, když se vás budeme dotazovat na názor ohledně případného rozšíření obsahu našeho portálu o Windows Mobile...Nyní ale zpět k předchozí anketě:
Sledovat vývoj hlasování bylo neobyčejně zajímavé. Zprvu s jasnou převahou vítězila varianta Windows Mobile, posléze nakrátko získal nadvládu Palm OS a po opětovném náskoku WM nakonec definitivně zvítězil Palm OS. Výsledek je nicméně dost těsný a obě možnosti tak lze považovat za vyrovnané. Domníváme se, že vývoj hlasování byl silně ovlivňován spekulacemi, které se opakovaně objevovaly na Internetu. Dobře to ilustruje nejistotu, která ohledně budoucí politiky Palmu v Evropě panuje. Osobně jsem byl nicméně přesvědčen, že v hlasování jasně zvítězí Windows Mobile a to již jen vzhledem k tomu, že k této možnosti se přiklání většina serverů u nás i ve světě. Zdá se ale, že naši čtenáři projevili zdravou dávku fandovství a udrželi si víru v zachování Palm OS pro chystané evropské Treo. Jsem rád, že hlasování dopadlo právě tímto způsobem. Bude velmi zajímavé se k němu vrátit v momentu, kdy Palm přestane dělat tajnosti a nový produkt oficiálně představí. Ještě než přejdeme k nové anketní otázce, stojí za povšimnutí také bezmála 14% počet hlasujících, kteří nevěří, že Palm ještě do konce roku uvede jakékoliv nové Treo pro Evropu. Přestože je evidentní, že nové Treo je již dávno nachystáno, nemálo z vás nevěří, že Palm uvedení ještě letos stihne. To považuji za poměrně negativní zjištění, které naznačuje, že důvěra části veřejnosti vůči značce může být poněkud otřesena.Nyní tedy k nové anketě. Předpokládám, že alespoň části z vás při přečtení nadpisu naskočila husí kůže Usmívající
Ano skutečně je to tak... zvažujeme variantu, že přísná specializace našeho portálu na Palm OS skončí a obsah rozšíříme i pro uživatele Windows Mobile. Jsme k tomu donuceni politikou samotné společnosti Palm, která nakonec stála u zrodu tohoto portálu a služeb jím nabízených. Nicméně rozhodnuto ještě zdaleka není a ve hře je více variant, z nichž jednou je například vytvoření dalšího nezávislého portálu. Proto nás více než kdy jindy zajímá váš názor. Předpokládáme, že stávající čtenáři jakožto uživatelé Palm OS prvně zmíněnou variantou nebudou právě nadšeni, ale ještě více než jednoduché hlasování by nás tentokrát zajímaly především podrobnější komentáře. Věcné názory mohou přispět k tomu, abychom se nakonec rozhodli pro v podstatě nelogickou variantu dvojí práce na oddělených portálech spojenou s vyššími náklady... Takže opakuji ještě jednou - zatím nic není rozhodnuto a vaše názory budou mít pro naše rozhodování velkou váhu! Díky za každý z nich!

Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
http://www.palmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=846