www.PalmHelp.cz

Tradiční nášup her na víkend - 14. 7. 06
Publikováno: 14.07.2006
Téma: Hry a volný čas


Osvěžte se v parném létu spolu se sněhem zavátou hrou Halloween winter ride, zahrajte si kultovního hada v moderním hávu - Greedy Snake a nakonec se seznamte s několik tisíc let starou egyptskou hrou - Senet Deluxe. Příjemnou zábavu…Greedy SnakeJednoduchá, ale zábavná; taková je klasická hadí hra, která se stala kultovní už na displejích mobilních telefonů. Ovládáte hada a snažíte se s ním sníst co nejvíce ovoce. Překvapivě mu stačí jen pár kousků k tomu, aby narostl do obřích rozměrů anakondy velké. Sbírání sladkých dobrot vám znepříjemňuje fakt, že nesmíte narazit do svého hadího těla a do všudypřítomných překážek. Ty jsou s přibývajícími levely stále složitější a je jich více. Tato hra nevyniká 3D grafikou a skvělým zvukem nýbrž něčím úplně jiným, mnohokrát tím nejdůležitějším – vynikající hratelností, která jen tak neomrzí.

Plná verze může být vaše za 8,99$. Na zkoušku si stáhněte hratelnou trial verzi (1,7 MB).


Hodnocení:
--------------------------------------------------------------------
Halloween winter ride

Co by jste řekli na sněhovou nadílku uprostřed horkého léta? Bodlo by? Halloween winter ride je nejnovější hra z dílny společnosti Paragon. Hrajete v ní za mírně bláznivou čarodejnici, která se stůj co stůj musí dostat na Halloweenskou párty. Co by to ale bylo za ježibabu, kdyby jí chybělo létající koště! Cestu vám bude znepříjemňovat spousta překážek - padající rampouchy, začarované stromy a mnoho dalších ďábelských nástrah. Hra se přes svoji rychlost a “arkádovost“ překvapivě dobře ovládá. Pokud jste vybaveni PDA s hires+ můžete si dopřát i landscape mód.

Zalétat si spolu s čarodějnicí můžete zdarma v bezplatném demu (1,48 MB). Pokud nespadnete tak máte možnost i naostro za 12,95$.Hodnocení:
--------------------------------------------------------------------


Senet Deluxe

Senet je starobylá hra o životě a posmrtném životě, je to předchůdce našeho moderního Backgammonu. O tom, jak byla tato hra ve své době populární, svědčí i fakt, kolik přímých i nepřímých odkazů na tuto hru je uloženo ve sbírkách muzeí po celém světě. Příjemným překvapením pro mě byl vcelku inteligentní počítačový protivník. Kvalitní grafická i zvuková stránka hry je na Palm OS5 standardem, nejinak je tomu i u tohoto titulu. Senet Deluxe navíc obsahuje kvalitní systém nápovědy a rozsáhlé herní statistiky.

Vraťte se do doby před několika tisící lety a vyzkoušejte si starobylý Senet na vlastní kůži v demoverzi (314 kB) nebo si hru objednejte v plné verzi za 9,95$.
Hodnocení:

Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
http://www.palmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=772