www.PalmHelp.cz

Vyhlášení vítěze bezdrátové klávesnice
Publikováno: 29.09.2005
Téma: Informace a oznámení


Nejpozději do 26. 9. jste mohli zasílat své články do soutěže o originální bezdrátovou Palm klávesnici. Jelikož tento termín již pominul a všechny zaslané články byly uveřejněny, máme před sebou milou povinnost vyhlásit výherce...


Nejprve spolu pojďme zrekapitulovat, jak soutěž probíhala...

Jako první nám svůj článek Úvahy před koupí nového palmu zaslal uživatel HonzaTC. Ačkoliv jeho článek byl očividně velmi pracný a patří dokonce k nejčtenějším v poslední době, nehlasoval pro něj nikdo z redakce. Je také pravda, že článek ve svém nadpisu slibuje velmi atraktivní téma, nicméně z hlediska obsahu nepřináší mnoho nového a navíc musel projít nemalou redakční úpravou. Pokud by však byla menší konkurence, HonzaTC by šance na výhru jistě měl! :-)


Uživatel nox nám zaslal článek Unit2Unit Converter v2.1.1 - převeďte je všechny. Toto byl můj favorit. Svým obsahem nejvíce naplňuje záměry portálu PalmHelp a to pomáhat praktickými radami uživatelům Palm OS přístrojů. Stejný autor nám brzy na to poslal ještě článek do herní rubriky Dropairs - myslete rychle a to z obavy, že jeho první článek nebude do soutěže zařazen. Den před jeho zveřejněním totiž vyšla podobná recenze stejného produktu na jednom z konkurečních serverů. Mohu na tomto místě zodpovědně prohlásit, že se skutečně jednalo pouze o náhodu, protože článek nám byl doručen mnohem dříve! Přestože nox nakonec nezvítězil, jeho styl psaní se nám natolik zalíbil, že jsme se předběžně domluvili na jeho vstupu do stálé redakční rady PalmHelp. Doufejme tedy, že se s jeho články budeme setkávat častěji.


Můj první palm je článek, který nás opravdu velmi zaujal. Jeho romantická pointa rozhodně stojí za přečtení! zdenytreo byl také horkým kandidátem na výhru. Nicméně se tak nestalo a tak nezbývá než trochu zlomyslně dodat, že autor už díky svému palmu jednou přeci vyhrál... ;-)))


Článek zveřejněný jako druhý v pořadí nesl název Diagnóza: Palm OS užívateľ, já jsem si jej však nechal na konec. Jak jistě tušíte, je tomu tak protože autor, my_nick alias Tomáš Skripčák z Trnavy, se stal vítězem naší soutěže. Přiznám se bez mučení, že jsem byl jediným členem redakce, který s tímto názorem nesouhlasil. Nicméně i nejeden hlas lidu pozvednutý ve prospěch tohoto článku mě nakonec nakonec udolal a já se vzdal svého práva veto. :-)) Vyhlašujeme tedy pana Skripčáka vítězem naší soutěže a doufáme, že na své nové klávesnici napíše ještě mnoho zajímavých příspěvků pro čtenáře PalmHelp!


Jak vidíte, vybírat výherce bylo velmi nesnadné. Prakticky všechny články byly něčím zajímavé a vzhledem k atraktivitě výhry jsme cítili velkou zodpovědnost za správné rozhodnutí. Volba, která nakonec padla, je výsledkem prostého hlasování, takže věříme, že náš názor nebude odlišný od názoru většiny z vás.


Výherci ještě jednou srdečně blahopřejeme! Všem ostatním autorům děkujeme za snahu, kterou vložili do svých také velmi zajímavých článků. Věříme, že ti, kteří nezvítězili, nezanevřou na další tvorbu pro Palm OS komunitu a těšíme se na jejich další příspěvky. Budiž pro všechny povzbuzením, že podobná soutěž není poslední a již dnes vyhlašujeme další!


A jaký je váš názor? Který článek byl nejlepší? Vyjádřete se v komentářích pod článkem!

Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
http://www.palmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=366