www.PalmHelp.cz

Poukázka na 1 000,- Kč za váš článek!
Publikováno: 27.08.2010
Téma: Informace a oznámení


Je již tradicí, že každý měsíc se u nás hraje o nějaké zajímavé zboží z PalmShopu. Na září jsme stejnou soutěž připravili poněkud svobodomyslněji. Výběr zboží je zcela na vás, při jeho nákupu přitom můžete uplatnit slevu 1 000,- Kč!Minulý měsíc se soutěžilo o smartphone Palm Treo 680 za 850,- Kč. Sešlo se nám několik zajímavých soutěžních článků, ale svým rozsahem a detailností zpracování poměrně jednoznačně zvítězil dvoudílný seriál Mobipocket Creator. Z hlediska nás jako hodnotitelů byla velkou předností článku také snaha o praktickou pomoc uživatelům palmů, což nejlépe odpovídá zaměření našeho portálu. Co je ovšem velmi zajímavé - autorem je uživatel s nickem petr, který zvítězil i v předchozím kole soutěže, kdy se také hrálo o smartphone od Palmu (Treo 750) a zvítězil také s článkem o aplikaci Mobipocket.

No ale zpět k nastávajícímu klání. Jak už jsme předeslali, hraje se de facto o tisícikorunovou slevu z libovolné objednávky nejen v PalmShopu, ale také v partnerském WM Shopu. Vybírat můžete samozřejmě naprosto z jakéhokoliv sortimentu, který je v době čerpání výhry skladem.
Podmínkou je provedení běžné objednávky přes PalmShop nebo WM Shop do 14 dní od vyhlášení vítěze a vložení poznámky "Vítěz září 2010" do vzkazu v objednávce. Hodnota objednávky přitom nesmí být nižší než 1 000,- Kč s DPH bez zahrnutí poštovného! Další pravidla jsou již tradiční...


Pravidla soutěže:
Zašlete nám článek, který svým obsahem odpovídá zaměření zpravodajské části našeho portálu a bude-li vyhodnocen jako nejlepší ze všech došlých (v níže uvedeném termínu), výhra je vaše. Další podmínky účasti v soutěži:

 • Článek musí být zaslán standardním způsobem přes formulář webového rozhraní našeho portálu (pokud budete chtít k článku připojit vlastní obrázky, zašlete je na mailbox admin zavináč palmhelp.cz) nebo na mailbox admin zavináč palmhelp.cz.
 • Článek musí být vložen nejpozději 26. 9. 2010.
 • O vítězi rozhoduje výhradně redakce PalmHelp.
 • Výhry se nelze nijak domáhat.
 • Podmínkou předání výhry je právo zveřejnění jména, příjmení a obce trvalého bydliště výherce na portálu PalmHelp.cz.
 • Pokud výherce nepředá poštovní doručovací adresu na výzvu redakce do 10 dní od odeslání výzvy na jeho mailovou adresu, výhra propadá ve prospěch některého z dalších kol soutěže.
 • Ze soutěže jsou vyřazeni stálí redaktoři PalmHelp.cz, jejich příbuzní a zaměstnanci provozovatele portálu PalmHelp.cz.

  Co se týče obsahu článků, fantazii se meze nekladou. Psát můžete recenze, návody, zkušenosti, tipy i cokoliv jiného, co souvisí s webOS nebo Palm OS.


 • Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
  http://www.palmhelp.cz/html

  Tento článek najdete na adrese:
  http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=2469