www.PalmHelp.cz

Oranžové Palm Treo 680 za 850,- Kč!!!
Publikováno: 30.07.2010
Téma: Informace a oznámení


Minulá soutěž vzbudila nebývalý zájem čtenářů našeho portálu, proto jsme i pro další kolo soutěže připravili podobnou výhru. Soutěžit mohou pochopitelně všichni čtenáři portálů PalmHelp a WM Help.Před ohlášením nové soutěže se samozřejmě ještě vrátíme k té předešlé. Připomeňme, že se soutěžilo o komunikátor Palm Treo 750. Jak už předesílá úvodní text, zaznamenali jsme zvýšený zájem soutěžících, za což nepochybně vděčíme atraktivní ceně v podobě uvedeného trea. Proto bylo neobyčejně obtížné vybírat mezi zveřejněnými soutěžními články, výsledná volba byla tentokrát dost nejednoznačná, výherce nakonec za svůj úspěch vděčí zejména komplexnosti, s jakou byl vítězný článek zpracován a také tématu, kterému se věnuje a který má blízko zaměření našich portálů. A o jakém článku že tedy mluvíme? Jedná se o článek Mobipocket - průvodce pro každého. Vítězi s nickem petr samozřejmě gratulujeme a doufáme, že se zúčastní i některé z našich dalších soutěží. Třeba právě té nastávající, v níž se opět hraje o zajímavý komunikátor, nyní na platformě Palm OS:

Za svůj článek tedy můžete získat oblíbený qwerty komunikátor Palm Treo 680 (repasovaný) v krásné měděné barvě. Jeho cena k dnešnímu dni činí 4 499,- Kč, vítěz si jej však bude moci objednat v PalmShopu za pouhých 850,- Kč!!! Reálná hodnota výhry je tak rekordních 3 649,- Kč!

Pravidla soutěže:
Zašlete nám článek, který svým obsahem odpovídá zaměření zpravodajské části našeho portálu a bude-li vyhodnocen jako nejlepší ze všech došlých (v níže uvedeném termínu), výhra je vaše. Další podmínky účasti v soutěži:

 • Článek musí být zaslán standardním způsobem přes formulář webového rozhraní našeho portálu (pokud budete chtít k článku připojit vlastní obrázky, zašlete je na mailbox admin zavináč palmhelp.cz) nebo na mailbox admin zavináč palmhelp.cz.
 • Článek musí být vložen nejpozději 26. 8. 2010.
 • O vítězi rozhoduje výhradně redakce PalmHelp.
 • Výhry se nelze nijak domáhat.
 • Podmínkou předání výhry je právo zveřejnění jména, příjmení a obce trvalého bydliště výherce na portálu PalmHelp.cz.
 • Pokud výherce nepředá poštovní doručovací adresu na výzvu redakce do 10 dní od odeslání výzvy na jeho mailovou adresu, výhra propadá ve prospěch některého z dalších kol soutěže.
 • Ze soutěže jsou vyřazeni stálí redaktoři PalmHelp.cz, jejich příbuzní a zaměstnanci provozovatele portálu PalmHelp.cz.

  Co se týče obsahu článků, fantazii se meze nekladou. Psát můžete recenze, návody, zkušenosti, tipy i cokoliv jiného, co souvisí s webOS nebo Palm OS.


 • Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
  http://www.palmhelp.cz/html

  Tento článek najdete na adrese:
  http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=2459