www.PalmHelp.cz

Získejte handsfree pro Centro, Treo 680 nebo Treo 750 zdarma!
Publikováno: 20.04.2010
Téma: Informace a oznámení


Tzv. "lehká sada" či "lehké handsfree" pro přístroje Palm Treo 680, Treo 750 nebo Palm Centro stojí normálně více než jedenáct set korun, v následujícím měsíci jej však můžete získat zcela zdarma...Soutěže o věcné ceny jsou již dlouholetou tradicí portálů PalmHelp a WM Help. I dnešní soutěž navazuje na tu předešlou, kdy se hrálo o některou z nabíjecích/synchronizačních kolíbek z bohaté nabídky PalmShopu či WM Shopu. V ní zvítězil lukee, autor článku Po stopách Palm OS 6 Cobalt, který vyšel ve dvou částech a vzbudil poměrně velký ohlas mezi čtenáři. Vítězi blahopřejeme!

Jak už vyplývá z perexu, až do 26. 5. 2010 se za obvyklých podmínek hraje o zmíněné handsfree v hodnotě 1 149,- Kč včetně DPH. Vzhledem k tomu, že majitelů těchto přístrojů je u nás poměrně dost a jejich počet navíc i nadále roste, snad jsme se trefili do vkusu dostatečnému množství potenciálních soutěžících. Na druhou stranu je jasné, že jejich počet je přeci jen omezen zacílením na dotyčné přístroje, avšak tím lépe pro soutěžící. Autorská konkurence bude samozřejmě citelně menší!
Pravidla soutěže:
Zašlete nám článek, který svým obsahem odpovídá zaměření zpravodajské části našeho portálu a bude-li vyhodnocen jako nejlepší ze všech došlých (v níže uvedeném termínu), výhra je vaše. Další podmínky účasti v soutěži:

 • Článek musí být zaslán standardním způsobem přes formulář webového rozhraní našeho portálu (pokud budete chtít k článku připojit vlastní obrázky, zašlete je na mailbox admin zavináč palmhelp.cz).
 • Článek musí být vložen nejpozději 26. 5. 2010.
 • O vítězi rozhoduje výhradně redakce PalmHelp.
 • Výhry se nelze nijak domáhat.
 • Podmínkou předání výhry je právo zveřejnění jména, příjmení a obce trvalého bydliště výherce na portálu PalmHelp.cz.
 • Pokud výherce nepředá poštovní doručovací adresu na výzvu redakce do 10 dní od odeslání výzvy na jeho mailovou adresu, výhra propadá ve prospěch některého z dalších kol soutěže.
 • Ze soutěže jsou vyřazeni stálí redaktoři PalmHelp.cz, jejich příbuzní a zaměstnanci provozovatele portálu PalmHelp.cz.

  Co se týče obsahu článků, fantazii se meze nekladou. Psát můžete recenze, návody, zkušenosti, tipy i cokoliv jiného, co souvisí s webOS nebo Palm OS.


 • Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
  http://www.palmhelp.cz/html

  Tento článek najdete na adrese:
  http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=2406