Fórum - Zobrazit téma - Palm Treo 680 x Centro - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Treo 680 x Centro
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: so 19. duben, 2008 17:25    Předmět: absence Wi-Fi, UMTS Citovat

K čemu tady kdo potřebuje WiFi, UMTS a spol? To mně pořád vrtá hlavou na co by se to dalo použít a nemůžu na nic přijít. Asi na přehrávání videa? Není to nějaká konina na CENTRO pouštět video?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: so 19. duben, 2008 17:45    Předmět: Snappermail, LEXICON, Versamail a CENTRO Citovat

Snappermail, když chci otevřít mail tak píše error - nevidí totiž SD kartu, stejnou chybu bohužel hlásí i když nastavím ukládání mailů do RAM - už jsem na to přišel - vymazal jsem všechny soubory snappermailu a nechal jen prc a preference a zas to začalo fungovat.

Versamail zase při pokusu o stažení pošty hlásí Out of memory

LEXICON - pravidelný zápas při instalaci na Treo tentokrát u CENTRO skončil debaklem. Slovníky se v LEXICONU nechtějí ukázat a při jakékoliv volbě menu LEXICON padá.

Jinak mi ale CENTRO funguje excelentně.


Naposledy upravil tondapirko dne ne 20. duben, 2008 20:43, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: so 19. duben, 2008 17:58    Předmět: Re: absence Wi-Fi, UMTS Citovat

tondapirko napsal:
K čemu tady kdo potřebuje WiFi, UMTS a spol? To mně pořád vrtá hlavou na co by se to dalo použít a nemůžu na nic přijít. Asi na přehrávání videa? Není to nějaká konina na CENTRO pouštět video?



K čemu wifi? Dám příklad - ráno vstanu, první co udělám, tak pustím Palma a stáhnu novou poštu do versamailu (přes wifi - mám doma wifi router).
V nákupním centru - pustím si přes PocketTunes Premium nějaké intetové rádio do sluchátek.
Večer - stáhnu přes wifi přepověď počasí na další dny do Palma (opět přes wifi).
-zaplatím složenky přes internetové bankovnictví (ČS).
-odepíšu přátelům na ICQ
- v zimě jsem posílal rodině z Palma přes otevřenou hotelovou síť fotky z Rakouska (z SD karty)...

A to vše z kuchyňě, z práce, zpoza peřiny nebo ze záchodu Radostný

Je spousta důvodů pro wifi. Kdyby bylo Centro s Wifi , nepotřeboval bych už PDA a měl bych vše pohromadě=obrovská výhoda. Nemusel bych se starat jestli mám v telefonu a Palmu stejné kontakty, úkoly a kalendář bych měl na jednom místě, prostě pohádka Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: ne 20. duben, 2008 10:51    Předmět: Citovat

jinak doporucuji tento clanek

http://android-mobil.cz/doku.php?id=novinky:aplikace-pro-android-vyvyji-ucastnici-souteze-android-developer-challenge

android se proste pripravuje na svuj prichod a nebude jako u Iphone, vypada to, ze hned s predstavenim systemu bude k dispozici dostatek aplikaci, je jen otazkou nakolik budou kvalitni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 20. duben, 2008 12:09    Předmět: Citovat

To je trochu OT, ne? Jsou tu jiná vlákna, kde se řeší přímo Android...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412