Fórum - Zobrazit téma - melodie u budíku Treo 680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

melodie u budíku Treo 680

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
espace
nováček
nováček


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po 25. únor, 2008 21:24    Předmět: melodie u budíku Treo 680 Citovat

nevíte jestli jde nastavit nějaký jiný zvuk u budíku?? mám tam pouze 6 zvuků, nedaří se mi tam dostat muziku. Smutný Treo 680.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út 26. únor, 2008 8:55    Předmět: Re: melodie u budíku Treo 680 Citovat

espace napsal:
nevíte jestli jde nastavit nějaký jiný zvuk u budíku?? mám tam pouze 6 zvuků, nedaří se mi tam dostat muziku. Smutný Treo 680.


skus nejaky iny software, nie zabudovany budik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
espace
nováček
nováček


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út 26. únor, 2008 13:49    Předmět: Citovat

zatím se mi nepodařilo najít nějakej free program, vše je jen demo a nebo očesané verze, hlavně je to většinou bez mp3. pořád hledám snad něco najdu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janstumpa
nováček
nováček


Registrace: 30.5. 2005
Příspěvky: 12
Bydliště: Bošovice 156, 68355

PříspěvekZaslal: út 26. únor, 2008 21:10    Předmět: Citovat

Stáhni si TreoAlarm a TiniTones(či jak toje). Je dobrá kombinace. Vytvoříš si midi z mp3, který pak kopneš do toho alarmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: út 26. únor, 2008 21:31    Předmět: Citovat

Pokud ti postačí jen jeden budík, tak doporučuji sharewarový 2PlayMe: Jediné omezení nezaplacené verze je právě možnost pouze jednoho alarmu. Jinak spolupracuje se všemi možnými přehrávači hudby, takže mp3 buzení bez problémů. Samotného mě natolik zaujal, že jsem si ho koupil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 12. září, 2008 14:17    Předmět: Citovat

stahnete si KoolSounds,v preferencich nastavte Alarm Attention Sound - zvolte si pisnicku jakou chcete,potom v system sound setup nastavte u polozky Alarm tu samou pisnicku, a v Application Alarms Setup zvolte Add,vyberte aplikaci Word clock nebo nekde je to jako Clock-PcLK,dejte ok a potom v hlavni nabidce zaskrtnete Enable KoolSounds. Potom si normalka v Wordclock nastavite budik a rano vas probudi vase oblibena pisnicka.

Zatim to mam bohuzel overene jen u TX a Zire 72,kdyztak pls napiste jak to facha u vas.

jinak je to slozitej navod,ja vim,ale je to zadarmo
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: pá 12. září, 2008 21:59    Předmět: KoolSounds zadarmo ? Citovat

demoverze vydrzi jen 7 dni, nebo se pletu ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 12. září, 2008 23:04    Předmět: Citovat

to sem si taky myslel ale u me je to tak ze pri kazdym zapnuti KoolSounds,jako ze ho nezapinam,jen nastavuju budik pras wodldclock,se mi zobrazi vyber,bud 7 denni trialn nebo se mam registrovat,dam 7 day trial a jede jako by nic,tyden netyden Radostný
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412