Fórum - Zobrazit téma - Soubozove manazery - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Soubozove manazery

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: so 16. únor, 2008 9:12    Předmět: Soubozove manazery Citovat

Lidicky, mam maly problem. Kdyz spustim jakykoliv souborovy manazer a podivam se do svy hudebni slozky, nezobrazi se mi temer nic. Jsou tam akorat 2 slozky z celkovejch 14. Co mam delat? Jediny program ktery to zobrazi spravne je FileProg.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vecernik
plavčík
plavčík


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: so 16. únor, 2008 15:45    Předmět: Citovat

nemas nazvy moc dlouhy, pripadne pouzity nestandardni znaky? (diakritika, cinsky znaky atd...)
_________________
Treo650 + 2 GB SD + BT klavesnice + BT sluchatka + BT GPS ... co vic si prat? akorat vetsi RAM a Dynamic Heap a funkcni linux..
.. a ten multitasking by se obcas taky hodil Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: so 16. únor, 2008 16:18    Předmět: Citovat

nene nic takovyho mam nazvy kratky kuriozni je ze mi tobrazi jen ten nejkratsi a nejdelsi... a diakritika neni nikde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vecernik
plavčík
plavčík


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: so 16. únor, 2008 16:21    Předmět: Citovat

zajimavy... asi bych to zkusil zazalohovat, zformatovat a nakopirovat zpatky.. tim se aspon vylouci chyba vadnych sektoru..
_________________
Treo650 + 2 GB SD + BT klavesnice + BT sluchatka + BT GPS ... co vic si prat? akorat vetsi RAM a Dynamic Heap a funkcni linux..
.. a ten multitasking by se obcas taky hodil Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
machy
nováček
nováček


Registrace: 13.11. 2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so 16. únor, 2008 17:22    Předmět: Citovat

To se mi stalo taky na mém Clié UX50. Dobře to čet jen originální clie souborový manažer. Pomohlo v něm všechno přemístit do jiného adresáře a ten pak přejmenovat zas na ten původní název.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: so 16. únor, 2008 21:45    Předmět: Citovat

vecernik napsal:
zajimavy... asi bych to zkusil zazalohovat, zformatovat a nakopirovat zpatky.. tim se aspon vylouci chyba vadnych sektoru..


Mam uz druhou kartu co mi tohledela ale diky zkusim to s tim presouvanim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: ne 17. únor, 2008 21:12    Předmět: Citovat

Měl jsem něco podobného s Kingstonem elite Pro 2GB (mám jich 2 kusy, ale dělal to jen jeden):
- karta je trvale v Treu680
- občas na ni přes CardExport po kabelu, velmi výjimečně přes integrovanou čtečku notebooku nahrnu nějakou muziku nebo aktualizaci map / POI
- kdysi párkrát navštívila foťák, ale už delší dobu je jen v Treu

- zničeho nic noťas začal jen indikovat její zasunutí do čtečky, ale nepřečetl z ní ani bajt: žádné zjištěná velikost, nezjistil název volume, obsah, nešla ani zformátovat, prostě NIC
- přitom v Treu i foťáku se chovala naprosto normálně
- nepomohl restart XP, vypnutí / zapnutí, zformátování karty v Treu i foťáku, pořád se to chovalo stejně, přičemž druhý kus karty fungoval naprosto bezchybně, stejně jako 512MB panasonka z druhého foťáku
- po cca 10ti dnech jsem opět zapnul booka (jelikož je pracovní, mezitím normálně makal), a ... karta funguje, čte i zapisuje, a po problému není ani památky.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 17. únor, 2008 21:44    Předmět: Citovat

masox: měl jsem kartu stejné kapacity a po použití cardexport mi to občas nechtělo soubory přečíst a nebo je to nahrálo, ale byly poškozené (jak řekl později chkdisk). Dělalo mi to na E2. Takže jsem to radši řešil přes čtečku.


Ad formát SD karet - vzpamatujte se a přestaňte používat formátování přes OS. SDFormatter od Panasonicu je utilita pro formátování SD karet. Jak známo, SD vyvinula Matsushita a oni sami nedoporučují formátování přes OS ale přes tuto utilitu. Mám zkušenost takovou, že moje Kingston 1GB se tvářila jako mrtvola a OS jí nechtěl formátovat (pouze načetl jako disk ale nešlo otevřít, nic) a SDFormatter jí zachránil.
Výhodou této utility je, že dokáže flash erase (nefunguje přes některé čtečky) a tak SD(HC) zformátuje skutečně celou a ne jen tu "skladovací" část.


Citace:
This software formats SD Memory Cards or SDHC Memory Cards using a
formatting program that complies with the SD Memory Card Specification.
SD formatting provides quick and easy access to the SD Memory Card and
SDHC Memory Card.
Generally, SD Memory Card and SDHC Memory Card file systems formatted
with generic operating system formatting software do not comply with
the SD Memory Card Specification.

_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: po 18. únor, 2008 20:03    Předmět: Citovat

Mám 4GB kartu Take MS a vyraklamoval jsem ji 2x než jsem získal kus, který korektně Než se mi tak zadažilo, viděl jsem taky jen některé soubory. Jinak doporučuji Rasco Explorer, je dle mých zkušeností nej...
Mnoho zdaru
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 18. únor, 2008 23:55    Předmět: Citovat

Resco je dle mého nej. Minimálně má stejné fce jako ostatní managery a neustále se vyvíjí. A další věc co mě u nich oslovila je support. Měl jsem pár chybek s E2 a Resco Explorer. Napsal jsem, oni mi odpověděli a poslali i spešl verzi kterou jsem si mohl otestovat zda mi to stále dělá nebo ne. Takže Resco bych jistě doporučil.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 19. únor, 2008 18:10    Předmět: Citovat

Díky, určitě ho zkusím, ale ne hned. Chystám se totiž na brzkou výměnu palmu takže to bude muset tak dva týdny počkat. Jinak všem díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412