Fórum - Zobrazit téma - Prosím pomozte Tungsten E - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím pomozte Tungsten E

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kartoon
nováček
nováček


Registrace: 10.2. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne 10. únor, 2008 12:11    Předmět: Prosím pomozte Tungsten E Citovat

Tak včera táta z práce donesl tenhle tungsten prej ho tam používal jakejsi týpek kterej dostal padáka jenže mi ho přinesl jen tak bez příslušenství a bez čehokoli jinýho kromě usb káblu kterej mi je beztak k prdu když mi nenabíjí. Z posledních sil baterky jsem skusil ho projít a nějak propojit s PC jenže to chtělo program a ten program heslo a i ten palm chtel v některych částí heslo nevím jestli mi pomůžete a nejspí si o mně budete i buhvíco myslet ale bylo by šik kdybys te mi poradily jestli to chce udělt nějakej master reset nebo nějaky čištění aby se prostě odkodoval.
Předem díky moc za každou radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 10. únor, 2008 12:56    Předmět: Citovat

Udělej hard reset a bude to v pohodě: bodni ho do zad a u toho přidrž zelený zapínací tlačítko, drž ho dokud se tam neobjeví šedá obrazovka s logem Palm a pak tlačítko pusť. Následně potvrdíš smazání dat stiskem petisměrnýho tlačítka ve směru nahoru (UP).
Nejdřív to ale stejně musíš nabít. Nabíječka se dá pořídit tady:
http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Adp_0167
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kartoon
nováček
nováček


Registrace: 10.2. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne 10. únor, 2008 13:02    Předmět: Citovat

tak ok doufám že to pomůže a nebude to po mně už chtít žádny heslo věřím ti a jinak fakt moc děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kartoon
nováček
nováček


Registrace: 10.2. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne 10. únor, 2008 15:48    Předmět: Citovat

http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_No+_0539 bude tenhle kabel nabijet i ten muj tungsten ja vim že je to tm napsany ale co kdyby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 10. únor, 2008 18:00    Předmět: Citovat

T|E nicim jinym nez nabijeckou s kulatym konektorem nenabijes. USBckem to trochu lze, pres noc na USb se mozna dockas maleho narustu, ale je to k nicemu.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 10. únor, 2008 19:18    Předmět: Citovat

Je to tak, jak píše Skorpi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pmihula
nováček
nováček


Registrace: 6.9. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne 10. únor, 2008 21:43    Předmět: Já tedy nesouhlasím--- Citovat

Mám TE už několik let a nabíječku jsem potřeboval jen 2x. Trvale dobíjím jen přes USB kabel. Z cca 80% na 100% jsem tak během hodinky. Pravda je, že čím je více vybit, tak to trvá déle (myšleno nelineárně) a při cca 20-30% už kabel nepomůže a chce to nabíječku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412