Fórum - Zobrazit téma - >>-OSTRAVA-<< - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

>>-OSTRAVA-<<
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 06. únor, 2008 17:16    Předmět: >>-OSTRAVA-<< Citovat

Nazdar, je by mě zajímalo jestli jsou nějací palmisti i v Ostravě(jako že tady jsou)....když tak přemýšlim tak jediní ,které znám jsou ti jenž jsem k Palmu přivedl já.... Pobavený (spolužáci)...a když ne tak odkud jste Vy??? Pobavený Pobavený
_________________
Visor Platinum--->Palm m515--->Tungsten T--->LifeDrive(Hitachi has died in action...)--->LF(SanDisk CF 4GB Extreme III 200x) ----> Palm m500 Smutný---> Treo Pro--->HTC HD2--->BlackBerry 9790
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
rostamel
nováček
nováček


Registrace: 3.11. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 06. únor, 2008 19:47    Předmět: Citovat

Ahoj já jsem v Ostravě každý týden minimálně jedenkrát jinak jsem z Orlové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: st 06. únor, 2008 21:28    Předmět: Zdravim Citovat

Jsem taky z OV (a palm uz mam par let) a nejake palmisty z Orlove znam taky ;-)

Kdysi jsme se i jednou sesli s kolegy (organizovali jsme to na pdasoftu). Ale obavam se ze vzhledem k okolnostem jsme vymirajici minorita....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jack
nováček
nováček


Registrace: 21.2. 2005
Příspěvky: 16
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 06. únor, 2008 22:39    Předmět: Citovat

Příteli, jsem z Ostravy Poruby a s palmem kamarádím už asi 6-7 let. Mám přátele, kteří jsou na tom stejně, takže ke mé osobě připočti minimálně 3 další. Průměrný věk je 40 let.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scudic
nováček
nováček


Registrace: 24.2. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt 07. únor, 2008 16:57    Předmět: Citovat

Yá jsem z OV Zábřehu a u Palmu jsem relativní mlaďoch (cca 2 roky), natáhl mě do něho Fockewulfik....

Palm 4ever!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petr
plavčík
plavčík


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá 08. únor, 2008 6:50    Předmět: Citovat

Já jsem taky z Ostravy a zas pro změnu relativní staroch. Tak do Jackovy party, pokud vůbec ještě. Problém je že kvůli práci dojíždím takže přes týden jsem mimo. Ještě tak v ten pátek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jurasu
nováček
nováček


Registrace: 20.4. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: pá 08. únor, 2008 12:30    Předmět: Citovat

Jack napsal:
Příteli, jsem z Ostravy Poruby a s palmem kamarádím už asi 6-7 let. Mám přátele, kteří jsou na tom stejně, takže ke mé osobě připočti minimálně 3 další. Průměrný věk je 40 let.


Jsem také z Ostravy a také starší, pokud by byl nějaký sraz, rád se přidám. Byl jsem na srazu, který zde byl citován a bylo to fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: pá 08. únor, 2008 13:18    Předmět: Jojo Citovat

...se mi libi ze Fockewulfik se ptal kdo je z OV a my z toho rovnou udelali srazik Vysmátý

Jen jsem zvedav gdo to zorganizuje.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petr
plavčík
plavčík


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá 08. únor, 2008 13:26    Předmět: Citovat

a tomu se říká samoorganizace... Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alucard
nováček
nováček


Registrace: 17.10. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá 08. únor, 2008 15:31    Předmět: Citovat

Ahoj. Já jsem z Karviné, ale na srazík palmistů do Ovy bych rád dojel. PALMíka má už tak 8 let....

Zire 21 -> T5 -> Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so 09. únor, 2008 9:05    Předmět: Re: Jojo Citovat

Mareka napsal:
...se mi libi ze Fockewulfik se ptal kdo je z OV a my z toho rovnou udelali srazik Vysmátý

Jen jsem zvedav kdo to zorganizuje.....

Jn...ptal jsem se jen na to <b>Kdo je z Ostravy??</b> a hned se zde oraganizuje sraz kde bych se objevil i Já... Pobavený Pobavený .....a taky jsem zvědavý <i> Kdo, Kdy a Kde</i> se to někdo pokusí zorganizovat... Pobavený .....jinak-taky u Palmu relativní mlaďoch(asi 2,5-3 roky)....


Jack napsal:
Příteli, jsem z Ostravy Poruby a s palmem kamarádím už asi 6-7 let. Mám přátele, kteří jsou na tom stejně, takže ke mé osobě připočti minimálně 3 další. Průměrný věk je 40 let.

.....když k mé osobě přičteš 2 další lidi sečteš naše věky a vydělíš naším počem tak vyjde přesně 16 Pobavený Pobavený Pobavený ....

A když by už nějaký ten sraz byl tak to vypadá na skoro 20 lidí..... Pobavený Pobavený
_________________
Visor Platinum--->Palm m515--->Tungsten T--->LifeDrive(Hitachi has died in action...)--->LF(SanDisk CF 4GB Extreme III 200x) ----> Palm m500 Smutný---> Treo Pro--->HTC HD2--->BlackBerry 9790
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
jurasu
nováček
nováček


Registrace: 20.4. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po 11. únor, 2008 11:40    Předmět: Re: Jojo Citovat

[quote="Fockewulfik"]
Mareka napsal:
...se mi libi ze Fockewulfik se ptal kdo je z OV a my z toho rovnou udelali srazik Vysmátý

Jen jsem zvedav kdo to zorganizuje.....


Doporučoval bych Kartáč v Mariánských Horách, jsou tam velké stoly, výborná plzeň a super vepřová kolena, navíc dvě zastavky od UAN a čtyři od nádraží ČD ve Svinově (pro přespolní), hospodu objednám, jen se domluvte na termínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 11. únor, 2008 15:53    Předmět: Citovat

Spíše nějaký víkend nebo pátek......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
rostamel
nováček
nováček


Registrace: 3.11. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út 12. únor, 2008 19:42    Předmět: Citovat

Sleduji Vaší debatu , rád se přidám ale já mám volné jen soboty. Kdyby to bylo jiný den , potřebuji znát termín hodně v předstihu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fojtik
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út 12. únor, 2008 20:31    Předmět: Citovat

Ahoj, já jsem také z Ostravy (Hrabůvka). Palma používám už relativně dlouho. První byl Palm IIIx. Ještě si pamatuji celkem pravidelné srazy palmistů v Ostravě. Dlouho jsem se na žádný sraz nedostal, takže byc to rád napravil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Szapet
nováček
nováček


Registrace: 15.3. 2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 13. únor, 2008 10:35    Předmět: Zdravím... Citovat

Jsem z Třince - nevadilo by to ? Pokud bych měl čas, rád bych taky přijel - potřebuju oprášit svého staříka T3 ... Překvapený)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 13. únor, 2008 10:49    Předmět: Re: Zdravím... Citovat

Szapet napsal:
Jsem z Třince - nevadilo by to ? Pokud bych měl čas, rád bych taky přijel - potřebuju oprášit svého staříka T3 ... Překvapený)))

Určitě nevadilo.....čím víc tím líp..... Nápad ......ale <b><i>kdy</i></b>.....místo by už asi bylo <b>jurasu</b>:
Citace:
Doporučoval bych <b>Kartáč v Mariánských Horách</b>, jsou tam velké stoly, výborná plzeň a super vepřová kolena, navíc dvě zastavky od UAN a čtyři od nádraží ČD ve Svinově (pro přespolní), hospodu objednám, jen se domluvte na termínu
.........a jsme zase u termínu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: st 13. únor, 2008 11:40    Předmět: Termin Citovat

Navrhuju nejprve udelat hlasovani zda vice vyhovuje patek ci sobota a nebo pondeli-ctvrtek (nekdo odjizdi ne vikendy, nekdo behem tydne).
Potom holt vybereme jeden pevny termin dostatecne dlouho dopredu (cca mesic) at si to vsichni mohou zorganizovat a je to.

Jakykoli jiny postup (licitovani nad terminy) se mi nikdy neosvedcil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jurasu
nováček
nováček


Registrace: 20.4. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st 13. únor, 2008 12:05    Předmět: Citovat

Pokud to bude měsíc dopředu, můžu kterýkoliv den mimo středy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: st 13. únor, 2008 13:54    Předmět: Trocha pořádku Citovat

Hlasujte ZDE http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=8228#8228
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412