Fórum - Zobrazit téma - Problémy s infraportem u TE2 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problémy s infraportem u TE2

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dafr
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 21:50    Předmět: Problémy s infraportem u TE2 Citovat

Může mi někdo pomoct? Mám Palm Tungsten E2 a mám následující problém. Infraport komunikuje tím způsobem, že můžu data odesílat, ale z jiného palmu mi nic nepřijde. Přitom příjmací dioda je v pořádku, protože když si pustím program IR Watch a "posvítím" na Palm třeba dálkovým ovladačem od TV, tak program ukazuje signál. Zlostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 22:08    Předmět: infra Citovat

Zkus se podívat do nastavení tam dej napájení (možná to budeš mít trochu jinak, ale podobně) a podívej jestli máš zapnuto příjem přes infra.Jinak mě nic nenapadá.
Jestli je to ono a nešlo by to zapnout error nebo tak něco, tak vypni Piloc, restartuj Palm a zkus to zapnout.


Naposledy upravil Burys dne st 23. leden, 2008 22:19, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dafr
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 22:17    Předmět: Citovat

To mám zaškrknuté. Bohužel program trvá.
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 22:22    Předmět: infra Citovat

No já tu radím ale sám s tím mám taky drobné problémy no radši používám bluetooth možná zkusit hard reset a vše vrátit do původního stavu může tam bejt nějaká aplikace která se s tím hádá.Ale hlavně vše zazálohovat POZOR! aby se to dalo obnovit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 24. leden, 2008 6:54    Předmět: Re: Problémy s infraportem u TE2 Citovat

dafr napsal:
Může mi někdo pomoct? Mám Palm Tungsten E2 a mám následující problém. Infraport komunikuje tím způsobem, že můžu data odesílat, ale z jiného palmu mi nic nepřijde. Přitom příjmací dioda je v pořádku, protože když si pustím program IR Watch a "posvítím" na Palm třeba dálkovým ovladačem od TV, tak program ukazuje signál. Zlostný

Ještě se podívej jestli palm vysílá. Nejlépe se to zjistí pohledem do displeje digitálního fotoaparátu a nebo mobilního telefonu. Namíříš palma na čočku a jenom se dívej jestli to bliká.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dafr
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt 24. leden, 2008 7:09    Předmět: Citovat

Vysílá, to jsem psal na začátku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 24. leden, 2008 10:32    Předmět: Citovat

dafr napsal:
Vysílá, to jsem psal na začátku.

Hehe, jo teď jsem si všimnul Vysmátý No jo, to je tím že bylo tak brzo
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: čt 24. leden, 2008 12:35    Předmět: Citovat

zkus odinstalovat PiLoc nebo zkus jeho jinou verzi, mozna to je stejny problem, jak jsem mel... http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=6469
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412