Fórum - Zobrazit téma - TT3 a GPS - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TT3 a GPS
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Estefanes
nováček
nováček


Registrace: 18.1. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 22. leden, 2008 16:06    Předmět: TT3 a GPS Citovat

Zdravim..
Nedavno sem dostal od meho sefa skoro nepouzivany Palm T3, vim ze je to uz historie ale spousta z vas ho urcite mela a ma spoustu zkusenosti a tak se chci zeptat jestli mi muzete dat nejake rady ohledne GPS software a map.. Jde mi konkretne o to jestli muzu koupit jaoukoliv mapu napr. TOMTOM6 a bude mi to fungovat a nebo T3 podporuje jen starsi verze nejakych map a jakych, popripade na co si dat pozor.. Dekuji velice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 22. leden, 2008 16:15    Předmět: Citovat

Pokud vim, tak TT6 na T3ce funguje skvele... budes se divit, ale vpodstate jsi dostal dosud neprekonany (i kdyz stary) Palm Radostný
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Estefanes
nováček
nováček


Registrace: 18.1. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 22. leden, 2008 16:29    Předmět: Citovat

Super, to ze TT6 funguje na T3 je pro me zasadni informace pro zakoupeni TT6 a to ze ten Palm i dnes za neco stoji je taky super, diky Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 22. leden, 2008 16:53    Předmět: Citovat

Přesně jak píše Skorpi. TT3 byl posledním strojem od Palmu, kdy to ještě za něco stálo. Jen bacha na bídnou baterku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Estefanes
nováček
nováček


Registrace: 18.1. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 22. leden, 2008 17:21    Předmět: Citovat

Nojo, co sem se o TT3 docetl tak baterka je jeho velike minus, ale vzhledem k tom ze nebyl moc pouzivany tak na tom baterka neni nijak spatne a do auta bych si chtel sehnat adapter..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 22. leden, 2008 17:41    Předmět: Citovat

Pár tipů:
http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Adp_0519
http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_BBS_0774
http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Ali_0443
http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=1T90.011
http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Kor_0445
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Estefanes
nováček
nováček


Registrace: 18.1. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 22. leden, 2008 18:52    Předmět: Citovat

Diky za tip, ason nemusim hledat.. Jeste bych rad vedel jestli SDIO wifi funguje v TT3 stejne bezproblemove jak GPS a dale jaka je max. velikost SD karty v TT3 protoze sem koupil 2G, palm ji sice rozpoznal i velikost i tip, ale neda se zapisovat ani cist, takze sem vzal z fotaku 1G a ta jede v poradku, takze jestli je to jen nekomaptibilitou te 2G karty a nebo TT3 vetsi nepodporuje..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 22. leden, 2008 19:36    Předmět: Citovat

Wifi karta jede. Co se tyce 2GB, to se tady nedavno resilo a projevovalo se to stejne jak rikas. Takze maximum 1GB pro cteni i zapis.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 22. leden, 2008 19:56    Předmět: Citovat

Opět potvrzuji Skorpiho Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út 22. leden, 2008 20:13    Předmět: Wifi card a baterka Citovat

Trochu odbočím od tématu ale o wifi už tu něco bylo i o baterce tak to napíšu sem.Zvažuji koupi Palm wifi card do TT3 dneska jsem si na PalmHelp objednal novou baterii.Slyšel jsem že externí wifi karta strašně žere baterii a že s ní TT3 vydrží asi hodinu připojení.Má s tím někdo zkušenosti a poradí mi jak je to s tou výdrží
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 9:17    Předmět: Citovat

Jsi dobře informován, starší recenze s použitím právě s T3 je zde http://palmare.idnes.cz/pda.asp?r=pda&c=A050119_5293276_pda ta výdrž je velmi slabá, T3 má problémy sám se sebou, natož živit ještě kartu. Možná s novou baterkou se dostaneš na 1,5h, ale víc asi ne.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Estefanes
nováček
nováček


Registrace: 18.1. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 9:26    Předmět: Citovat

SDIO wifi sem taktez planoval koupit a ted premyslim jestli to ma vubec smysl Nešťastný I kdyz na vyrizeni mailu by to snad mohlo stacit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 9:39    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem dostal novou baterku to byla teda rychlost včera jsem odeslal objednávku a ráno jsem měl baterii.Díky za radu tu wifi asi kupovat nebudu doma používám k připojení bluetooth a to mi stačí a ve škole je wifi síť, ale to bych musel palma nabíjet 3x za den.Škoda že TT3 nemá wifi a podporu 2GB karet to by byl naprosto dokonalý Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Estefanes
nováček
nováček


Registrace: 18.1. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 9:51    Předmět: Citovat

Souhlas Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 9:52    Předmět: Citovat

Ve skole bys ho mohl pouzivat s nejakym externim zdrojem, treba bateriovou nabijeckou. Ta se do batohu vejde vpohode.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 20:50    Předmět: 2GB jede! Citovat

já mám 2GB sd kartu a po formátování na FAT (bez 32) mi karta bez problémů funguje... V TT3 samozřejmě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 21:26    Předmět: karta Citovat

A jde na ní i zapisovat?A co je to za značku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 22:18    Předmět: Re: karta Citovat

Burys napsal:
A jde na ní i zapisovat?A co je to za značku?


Žádná omezení jsem nezpozoroval, možná jsem na ni ani zapisovat ještě nezkoušel... Nejsem si jistý, budu to muset vyzkoušet. Jinak karta nepatří do třídy značkových, ale zase na druhou stranu žádný no-name šmejd...
Vyzkouším a napíšu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 24. leden, 2008 13:29    Předmět: Re: Wifi card a baterka Citovat

Burys napsal:
Trochu odbočím od tématu ale o wifi už tu něco bylo i o baterce tak to napíšu sem.Zvažuji koupi Palm wifi card do TT3 dneska jsem si na PalmHelp objednal novou baterii.Slyšel jsem že externí wifi karta strašně žere baterii a že s ní TT3 vydrží asi hodinu připojení.Má s tím někdo zkušenosti a poradí mi jak je to s tou výdrží


Existovala věc zvaná Power2go, a byla to externí baterka s vyvedeným systémovým konektorem. T3ka se do ní zacvakla, všechno fungovalo a bylo přístupné, hotsync kabel se připojoval na konektor baterky, a vešlo se do toho tuším trojí nabití (nebo 3násobně dlouhý provoz) PDAčka. Podle toho kolik bylo třeba místa v kapse se to mohlo nebo nemuselo sundat, a replikovalo to dokonce i zámky pro originální autodržák. Měli to na PalmPC.cz, ale už dlouho jsem o to nikde nezakopnul.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pá 25. leden, 2008 0:19    Předmět: Re: Wifi card a baterka Citovat

masoxCZ napsal:
Burys napsal:
Trochu odbočím od tématu ale o wifi už tu něco bylo i o baterce tak to napíšu sem.Zvažuji koupi Palm wifi card do TT3 dneska jsem si na PalmHelp objednal novou baterii.Slyšel jsem že externí wifi karta strašně žere baterii a že s ní TT3 vydrží asi hodinu připojení.Má s tím někdo zkušenosti a poradí mi jak je to s tou výdrží


Existovala věc zvaná Power2go, a byla to externí baterka s vyvedeným systémovým konektorem...


Něco takového jsem již vymýšlel. Myslíte snad, že by to měl být výraznější problém? Sehnat dostatečně "objemnou" baterii problém není, jen se bude muset upravit výstupní parametry podle těch co dává standartní nabíječka a je po problému...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412