Fórum - Zobrazit téma - Palm Treo 680 - poblikávání klávesnice ? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Treo 680 - poblikávání klávesnice ?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kaspar
nováček
nováček


Registrace: 20.12. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá 08. únor, 2008 21:46    Předmět: Citovat

Tak Profiles 106 se chova zatim nevyzpytatelne. Nastavim ovladani jenom na podsviceni a funguje. Prihodim k tomu vyzvaneni a jdu do resetu, nebo zatuhnu s obrazovkou v Profiles a jedine co jde, je vypnout Treo cervenym tlacitkem. Jinak nereaguje na nic jineho. Dokonce i prijme hovor, ale pak se vrati do sekle obrazovky v Profiles.
BTW, mam pocit, ze se prihlasuje na GSM sit mnohem casteji nez Treo 650. Mam vetsinou telefon na stole vedle reprobedny,takze to slysim. Kdyz na stul polozim 650ku, tak zacne bedna drncet jenom kdyz nekdo vola, nebo prijde SMS, u 680tky drnci kazdou chvili a mnohem silneji. Dokonce kdyz ho polozim na tiskarnu, tak mi zpusti test tiskarny(nema BT ani wifi), dobry ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: so 09. únor, 2008 18:27    Předmět: Citovat

kaspar: Tak to přihlašování potvrzuji. Oproti jiným, dříve používaným telefonům navíc zní (v repro u PC) jako kdyby někdo volal, což mě pokaždé vyděsí. Marně hledám v menu manuální vyhledávání sítě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaspar
nováček
nováček


Registrace: 20.12. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: so 09. únor, 2008 18:37    Předmět: Citovat

Ja ted nemam tu 650 u sebe, ale mam pocit, jestli nemela v menu telefonu neco jako nastaveni aktualizece site. Ale mozna si to pletu, protoze jsem pred tim mel telefony od Siemense a ty to maji urcite.
BTW u tech Siemensu to fungovalo jako sporic baterky a bylo to fakt poznat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: po 11. únor, 2008 17:50    Předmět: Citovat

Já předtím používal více značek mobilů a u všech měl nastaveno vyhledávání sítě na ruční. U 680 jsem tuto volbu nenalezl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
johniez
nováček
nováček


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út 08. červenec, 2008 23:56    Předmět: Citovat

Ronoath napsal:
Já předtím používal více značek mobilů a u všech měl nastaveno vyhledávání sítě na ruční. U 680 jsem tuto volbu nenalezl.

Phone app / Options / Select network
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: st 09. červenec, 2008 7:31    Předmět: Citovat

johniez napsal:
Ronoath napsal:
Já předtím používal více značek mobilů a u všech měl nastaveno vyhledávání sítě na ruční. U 680 jsem tuto volbu nenalezl.

Phone app / Options / Select network


No ale po resetu si to nastavení nepamatuje Nešťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412