Fórum - Zobrazit téma - Technicka podpora na PalmHelp.cz - super nefunkcna sluzba - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Technicka podpora na PalmHelp.cz - super nefunkcna sluzba

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní PalmHelp
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kengu
nováček
nováček


Registrace: 17.8. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 18. prosinec, 2007 9:50    Předmět: Technicka podpora na PalmHelp.cz - super nefunkcna sluzba Citovat

Tak sa mi po roku a pol konecne podarilo ziskat nejaky problem s mojim PalmTX. Po registracii a skvelej ponuke od www.palmhelp.cz sa uz dva tyzdne snazim dovolat na SK alebo CZ cislo - absolutne bez uspechu.

Dakujem velmi pekne za "skvelu" sluzbu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 18. prosinec, 2007 13:19    Předmět: Citovat

Slovenský operátor, který pro nás službu zajišťuje, má opět výpadek. Při pokusu s tím něco dělat nás vždy chlácholí, že řešení se dočkáme "velmi brzy". Těžko s tím můžeme něco udělat. Buď si musíte počkat nebo volat do zahraničí Smutný
Je mi líto, ale nejsme všemocní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kengu
nováček
nováček


Registrace: 17.8. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 18. prosinec, 2007 14:17    Předmět: Citovat

hm... to je dost velka skoda, hlavne ked na slovensku palm nikto nerobi. ale tak isto sa mi nepodarilo dovolat na CZ helpline... palm mi zacal vyhadzovat nejaku chybovu hlasku (sys 0505) (0,841) pri synchronizacii a rad by som to vyriesil. je to pre mna pracovny nastroj....

je k help linke aj nejaky e-mailovy kontakt? mne sa ho nepodarilo najst...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 18. prosinec, 2007 15:07    Předmět: Citovat

Pro lidi v zahranici by bylo asi nejlepsi zavolat pres nejaky voip. Platil byste mistni hovor. Urcite to jde s Gizmem a asi i Skype. Nebo ze by palmhelp zaridil primo podporu pres placenou voip pausalne odkudkoli.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 18. prosinec, 2007 15:13    Předmět: Citovat

Přesně tak to je teď zařízeno - přes Fayn máme pronajatou linku v Bratislavě a vede přes IP přímo k nám do ústředny, kde se chová jako normální linka. Žel že Fayn není moc kvalitní služba...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní PalmHelp Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412