Fórum - Zobrazit téma - Jste spokojeni s Palmem Tungsten T3 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jste spokojeni s Palmem Tungsten T3

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st 12. prosinec, 2007 11:40    Předmět: Jste spokojeni s Palmem Tungsten T3 Citovat

Zde piště jestli jste spokojeni s tímto přístrojem popřípadě co vám na něm vadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vlasta
nováček
nováček


Registrace: 20.10. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: st 12. prosinec, 2007 15:28    Předmět: Citovat

Skvělé zařízení. Snad jen výdrž baterie by mohla být větší a WiFi by také neškodilo. Ovšem pak už by byl dokonalý Pobavený
_________________
Treo 650, muzeum PDA.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt 13. prosinec, 2007 19:58    Předmět: Citovat

Možná by z něj taky nemusely padat šroubky... Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pavel1969
nováček
nováček


Registrace: 11.9. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so 15. prosinec, 2007 11:53    Předmět: Citovat

Padající šroubky a časem problém s kalibrací displeje. Jinak super. Před asi půl rokem jsem ho prostřednictvím PDA Planet dal do opravy. Zmíněná společnost pak tiše zanikla a s Tungstenem jsem se pak už nikdy nesetkal... Nešťastný
_________________
Palm Pilot>Palm IIIx>m515>TT>TII>TIII>Life Drive>>Life Flash>?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Caneco
nováček
nováček


Registrace: 1.6. 2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so 15. prosinec, 2007 20:25    Předmět: Citovat

Pavel1969 napsal:
Padající šroubky a časem problém s kalibrací displeje. Jinak super. Před asi půl rokem jsem ho prostřednictvím PDA Planet dal do opravy. Zmíněná společnost pak tiše zanikla a s Tungstenem jsem se pak už nikdy nesetkal... Nešťastný


Co mám informace, tak všechny záruční i pozáruční opravy převzal Sunnysoft... Zkusil bych se po něm poptat přes tuto společnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pavel1969
nováček
nováček


Registrace: 11.9. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so 15. prosinec, 2007 20:48    Předmět: Citovat

Já vím, U Sunnysoftu jsem to samozřejmě zkoušel, ale krčili rameny a nakonec mi jako cenu útěchy nabídli Zire... Už to neřeším, měl jsem tehdy souběžně i Life Drive, a žádný čas nazbyt. Nebýt toho, že se mi dnes LD kompletně vysypal, tak bych na tu storry už ani nepomyslel.
_________________
Palm Pilot>Palm IIIx>m515>TT>TII>TIII>Life Drive>>Life Flash>?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 19. prosinec, 2007 1:58    Předmět: Citovat

No můžu říct, že na TT3 občas s láskou vzpomínám. Pokud by se vyráběl Palm TX bez NVFS, hned bych do něj šel. Více rozvádět to asi nemá smysl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Iann
nováček
nováček


Registrace: 27.11. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 19. prosinec, 2007 10:43    Předmět: Citovat

Já jsem se svým T3 nadmíru spokojen, koupil jsem ho z druhé ruky asi před rokem, bez šroubků a s horší baterií, obojí jsem vyřešil až teď a ještě bych ho rád třeba takový rok měl. Potom bych uvažoval nejspíš o opět secondhandovém TX, nebo smartphonu, ale zatím nemám důvod.
Problémy s kalibrací displaye jsem žádné nezaznamenal a doufám, že to tak bude i nadále:) Vadila mi trochu ta výdrž baterie, ale od té doby, co jsem si pořídil tu novou, tak jsem naprosto spokojen. OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st 19. prosinec, 2007 16:12    Předmět: palm Citovat

Já jsem koupil Tungstena T3 z Aukra a taky musím koupit novou baterii,ale chci se zeptat jestli někdo neví kde sehnat ty šroubky mám tam 2 ze 4 děkuji za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 19. prosinec, 2007 16:16    Předmět: Citovat

Tady:
http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_No+_0458
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st 19. prosinec, 2007 18:38    Předmět: Citovat

TT3 považuju za nepřekonaného krále. Dokud nesejde věkem, tak ho nedám. Naprosto stabilní přístroj, nikdy s ním nebyly sebemenší problémy. Šroubky stačilo jednou utáhnout a není s nimi problém. Snad jen ta baterka, to je fakt, ale odpouštím mu to. Výsuvný slider mám fakt rád, universal konektor. Jo vlastně vzpoměl bych si na jednu jedinou věc, ktrerou bych uvítal a to umění číst a zapisovat na velký karty. To je to jediný, co mi dneska chybí.
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 19. prosinec, 2007 20:01    Předmět: Citovat

Ty sroubky maji pojistovaci tmel z obrazku... kdo uz je nikdy nechce mit samovolne povolene, at pouzije Loctite na zavity, loctite je sice drahy, ale jednicka v oboru. Nanest jen malinkate mnozstvi! (kdysi jsem jeden sroub prelil a zatuhl drive nez jsem jej zasrouboval.. to bylo na motorce kdyz jsme skladali prevodovku)
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412