Fórum - Zobrazit téma - LifeDrive - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

LifeDrive
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Patriot
nováček
nováček


Registrace: 19.3. 2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Valašské Meziříčí

PříspěvekZaslal: čt 29. listopad, 2007 9:19    Předmět: TX nebo LifeDrive-co je lepší na multimédia? Citovat

Zdravím Vás.Blíží se Vánoce a já se rozhoduji,co koupit rodině pod stromeček.Všechny už mám "vyřešeny" až na otce.Ten se shlédl v mém LifeDrive a něco takového by chtěl hlavně jako přehrávač filmů.Pracuje jako taxikář a tak by to měl na krácení volného času.A teď v čem je jádro pudla.Nevím,co zvolit,zda TX nebo LD.Zatím u mne vyhrává TX,protože je o 2000 levnější než LD.Mám ale strach,jestli si frekvence procesoru TX poradí s filmy v režimu landscape a v plném rozližení 320 x 480 bodů.Nastavení zvuku a bitrate by bylo na "střední" úrovni.Co zvolit?Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 29. listopad, 2007 10:27    Předmět: Citovat

Co vim tak si s tim TX poradi, takovy rozdil od LD s tim podle mne neni. Ale do taxiku by bylo mozna lepsi mit jednoucelove zarizeni - takove ty prenosne DVD prehravace... ale to je jen muj nazor.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 29. listopad, 2007 10:28    Předmět: Citovat

Zdravím, k těm filmům:
mám TX necelý týden a můžu říct, že filmy jedou skvěle. Nahrál jsem si na kartu 700MB DivX film a pustil jsem jej v TCPMP na Palmu v modu landscape a úplně v pohodě, žádné sekání, žádné artefakty na videu Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 29. listopad, 2007 15:02    Předmět: Citovat

tak k LD zase nepotřebuje kartu....Posměváček
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 29. listopad, 2007 16:28    Předmět: Citovat

No ptal se, jestli mu zvládné TXko filmy v landscapu a já mu odpověděl Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 24. prosinec, 2007 19:05    Předmět: Citovat

tak jsem si koupil LD.....poraďte nejaké programy......asi nejvíce naserou ty dlohé resety...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út 25. prosinec, 2007 11:12    Předmět: Citovat

Máte někdo nějakou lokalizaci na LD???? THX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
cat
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 25. prosinec, 2007 16:01    Předmět: Citovat

Máme Pobavený . Vzhledem k tomu, že Vás vidím jako "plavčíka", tak už jste asi stačil přijít na to, že na toto téma je tady na foru řada příspěvků. Dokonce i na forech konkurenčních webů. A články a srovnání. Stačí jenom popátrat Pobavený .BTW s těmi resety to vůbec není tak hrozné, LOCALE je stabilnější, s PILOCem mi zase UWK píše hezky česky.
_________________
Psion S3 -> Psion Revo -> Psion 5mx -> LifeFlash + KINGSTON 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út 25. prosinec, 2007 16:54    Předmět: Citovat

A co používáte Vy "nováčku" xD.....??
_________________
Visor Platinum--->Palm m515--->Tungsten T--->LifeDrive(Hitachi has died in action...)--->LF(SanDisk CF 4GB Extreme III 200x) ----> Palm m500 Smutný---> Treo Pro--->HTC HD2--->BlackBerry 9790
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
cat
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 25. prosinec, 2007 18:07    Předmět: Citovat

Teď právě malou PILOC, mě nepadá, pro správný český layout czech.prc z verze pro T3. A mám jí zamknutou RLockem. Jinak je pravda, že restart trvá déle, ale jde o zvyk. Bohužel zpravidla LD spadne, když je nejvíce zapotřebí a potom to opravdu nas... Zlostný
Ale chystám se na přestavbu na LD Flash, potom už je restart a využitelnost podst.rychlejší.
_________________
Psion S3 -> Psion Revo -> Psion 5mx -> LifeFlash + KINGSTON 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cat
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 25. prosinec, 2007 18:32    Předmět: Citovat

Ale nejsem bůvíjaký experimentátor Vysmátý Mám klasický sw., DateBK6, DTG, RepliGo, SmartList. VersaMail 3.5 (přestal jsem ale poštu synchronizovat ze zcela pragmatických důvodů, ntb mám stále k dispozici a práce s e-maily na malém display je pro mě nepraktická).
Zato SplashMoney (s desktopovým protějškem) je docela fajn.
Na hesla používám Cryptex, verze 0,7 už má i šablony.
Na slovíčka SlovoED, na učení Vocabulary Cards.
Bible+, MobipocketReader, Metro, MHD (perfektní prográmek).
Pro předpověď počasí 4cast, pro offline zprávy Plucker.
Samozřejmě FileZ, IconManager, Destaller atd.
U mě je tato kombinace sw poměrně stabilní, faktem ale je z fora tady na PalmHelpu vyplývá, že co kus to originál. Např. mě HandyShopper padal dost, takže musel ven.
No a navíc jsem asi trochu vyjímka, synchronizuji s Lotus Notes, i když někteří uživatelé-dopisovatelé jsou i tady na foru. Vím o Lemíkovi, má vlastní blog Radostný.
BTW bylo by to dost zajímavé téma, Palm a Lotus Notes.
Tož tak Pobavený
_________________
Psion S3 -> Psion Revo -> Psion 5mx -> LifeFlash + KINGSTON 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 26. prosinec, 2007 11:47    Předmět: Citovat

Jo už je to vpoho...já tu lokalizaci potřeboval na knihy....ale PALMFICTION to nepotřebuje.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 26. prosinec, 2007 23:47    Předmět: Citovat

cat napsal:

BTW bylo by to dost zajímavé téma, Palm a Lotus Notes.
Tož tak Pobavený


No to každopádně, ale musel by o tom napsat někdo, kdo s tím má praktické zkušenosti a to je dost problém. Co třeba přímo ty? Anděl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Patriot
nováček
nováček


Registrace: 19.3. 2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Valašské Meziříčí

PříspěvekZaslal: čt 03. leden, 2008 15:33    Předmět: Citovat

Zdravíčko.Jak jsem tady psal před Vánocemi,rozhodoval jsem se,co koupit otci pod stromeček.Nakonec to vyhrál LifeDrive.Tak jsem ho tedy koupil.Pracuje spolehlivě,pro přehrávání filmů naprosto ideální,otec je z něj uchvácen.A teď v čem je jádro pudla.Problém je v extrémně nízké výdrži baterie a v jejím prapodivném chování.Při vypnutém Wifi,BT,Infra a nulovém podsvícení nedokáže přehrát ani jeden celovečerní film.Výdrž je cca 50 minut.Baterie se také divně chová,jeden příklad za všechny:Po nabití na 100% zapnu přehrávání filmu a po cca 20 minutách jsem na 60%.Jakmile však přehrávání filmu ukončím a vrátím se do menu,kde si hraji např.s kalendářem,kapacita baterie se postupně zvyšuje a nakonec se dostane až na 76%.Stejné je to i při vypnutí LD.Večer LD vypnu s kapacitou baterie 70% procent,ráno jsem na 87%.Baterie to dělají,ale ne tak moc.Co mně nejvíce mrzí je nízká výdrž baterie,necelá hodina při plné zátěži disku(přehrávání filmů)je podle mne i na novou baterii malo.Jak to vyřešit?Jde o zcela nové LD.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 03. leden, 2008 15:53    Předmět: Citovat

LD mohlo byt nove, ale jestli bylo nekde dlouho ve sklade s vybitou baterii (a ze to lionkam skodi), mohla se nenavratne poskodit. Chovani je urcite spatne a nove LD na tom je s vydrzi pomerne dobre. Takze bych do vymeny sel.. nebo pripadne nejdriv zkusit reklamaci.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 03. leden, 2008 18:40    Předmět: Citovat

cat napsal:
Máme Pobavený . Vzhledem k tomu, že Vás vidím jako "plavčíka", tak už jste asi stačil přijít na to, že na toto téma je tady na foru řada příspěvků. Dokonce i na forech konkurenčních webů. A články a srovnání. Stačí jenom popátrat Pobavený .BTW s těmi resety to vůbec není tak hrozné, LOCALE je stabilnější, s PILOCem mi zase UWK píše hezky česky.

tak ale já se chtěl zeptat vlastním tématem.... Vysmátý Radostný Pobavený Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412