Fórum - Zobrazit téma - LifeDrive - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

LifeDrive
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá 23. listopad, 2007 22:22    Předmět: LifeDrive Citovat

Uvažuju o koupi tohoto zařízení tak by mne zajímal Váš názor....THX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Gejlen
nováček
nováček


Registrace: 6.3. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so 24. listopad, 2007 14:51    Předmět: Citovat

S LifeDrive mám bezvadné zkušenosti, už s ním pracuji ví než rok a neměnil bych za jiný palm. Přítomnost disku o takovéto kapacitě je přímo spásou když potřebuji cokoli přenést, třeba i DVD. Je dost odolný vím co říkám, párkrát mi spadl a dis je to přežil bez úhony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: so 24. listopad, 2007 20:50    Předmět: Zkusenost Citovat

Pouzivam jej s kartou 4GB a tech celkovych 8GB se obcas velmi hodi...

Nekteri rikaji ze je vhodny hlavne jako multimedialni zarizeni - skutecne musim konstatovat, ze (napr. oproti Treu) je diky HD nechutne pomaly coz temer znemoznuje pouzivani pro PIM aplikace - ale prave pro filmy, fotky apod. je dobry.
A pokud do nej das namisto HD flash kartu, tak je dobre pouzitelny i v pripade pozadavku na rychle (a energeticky mene narocne) denni uzivani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so 24. listopad, 2007 21:12    Předmět: Citovat

A jak dlouho asi vydrží???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
zdenytreo
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne 25. listopad, 2007 12:00    Předmět: LifeDrive Citovat

Také ho mám a jsem s ním spokojen. Jako lokalizaci doporučuji malou od Piloc. Je opravdu výborný na multimedia i na psaní na ext. klávesnici, ovšem i na všechny jiné činnosti, k nimž se PDA užívá. Velký display je příjemný na čtení i prohlížení dokumentů. Pokud s ním budeš zacházet uvážlivě, nebudeš instalovat vše, co tě náhle napadne, a příliš experimentovat, tak bude v pohodě. S baterií nic moc, videa, fotky apod. mají velkou spotřebu. Podle jejich užívání vydrží baterka více či méně. Někdy nabíjím denně, někdy po několika dnech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 25. listopad, 2007 18:56    Předmět: Citovat

Před výměnou hd za kartu mi vydržel tak 4,5 h teď mi vydrží přes 7 hodin.
Používám ho hlavně na čtení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 26. listopad, 2007 11:29    Předmět: Citovat

LD uz je stejne velky jako nokia 770 Radostný a repas. verze LD zde na eshopu je stejne draha jako nova n770 na aukru, je tam clovek co ji prodava za 5900. To stoji za uvazeni.. (i kdyz je to vetsi riziko nez se zarukou v palmshopu) ja take o LD uvazoval, ale nakonec jsem sehnal novou n770 i s 1GB kartou. Nokia vsak neni prilis vhodna na PIM, zato ostatni funkce plni tak jako nic jineho. No a kdyz je levnejsi.. Radostný a 3,5hodiny výdrže s proháněnou wifi na plný výkon je slušný výsledek.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bezrad
nováček
nováček


Registrace: 24.9. 2005
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 26. listopad, 2007 15:43    Předmět: LD vs.N770 Citovat

No, myslím, že jde zatím jen o beta-verzi (pokud je řeč o Palm OS) k použití na tabletu Nokia a tak bych váhal s volbou. Já používám LD déle, než dva roky a dost jsem se s ním sžil... a právě to, že na rozdíl od fw např. Nokie stačil jen jeden update (vlastně pro detailisty jeden a půl Stydící se ) a nikdy mně nevyšplouchnul, mi vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 27. listopad, 2007 8:50    Předmět: Citovat

To je kazdeho nazor samozrejme. Ale ja to nemyslel jako ze by tu nokii pouzival na PalmOS.. sice to je hezka vec, ale proc, kdyz vetsina aplikaci pro nokii je a jsou lepsi.
A dalsi vec.. u LD a jinych POS zarizeni jsou upgrade resici chyby, ale u nokie jsou to upgrade resici chyby + nova funkcionalita, coz pro mne je lepsi. Jinak LD za rozumnou cenu je jiste dobra volba.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bezrad
nováček
nováček


Registrace: 24.9. 2005
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 27. listopad, 2007 9:25    Předmět: Citovat

Vycházel jsem pouze z popisu tohoto tématu (přístroje, používající Palm OS), jinak prakticky celou dobu požívám kombinaci PDA (Palm)/ MT (Nokia). Poněkud schizofrenní, ale jak píši jindy a jinde, dovedlo mne to před rokem do stavu LD/Nokia N73 - a to docela postrádá smysl Pochybující - ovšem zbavit se (nebo odstavit) obou nedokážu... Stydící se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út 27. listopad, 2007 12:24    Předmět: Citovat

tak ja mam moznost koupit LD za 3500,-.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 27. listopad, 2007 16:18    Předmět: Citovat

Fockewulfik napsal:
tak ja mam moznost koupit LD za 3500,-.......
To je fajn cena jestli je hezky a ma dobrou baterku.

Jinak pro bezard:

chapu, nicmene LD ma vetsi displej nez N73 a urcite na obrazky a filmy je lepsi. Zrovnatak na cteni knih.. proste plocha displeje je dulezita.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bezrad
nováček
nováček


Registrace: 24.9. 2005
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 27. listopad, 2007 17:36    Předmět: Citovat

to Skorpi: ano, ale neuváděl jsem ty kombinace jako "buď/anebo", můj problém je právě v tom, že mám vždy oba - už nejméně dva roky vím, že když mám slušné PDA, potřebuji mobil se základními telefonními funkcemi (takovou Nokii klasik) a perfektní klávesnící, čitelným displejem.. a naopak, když volím nadupaný Symbian, pak pokud vůbec doplním PDA, tedy jen na multimedia. Ale komu není rady, není mu pomoci. Dál už bych byl zcele OT, takže - díky za diskuzi. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út 27. listopad, 2007 21:32    Předmět: Citovat

Skorpi napsal:
Fockewulfik napsal:
tak ja mam moznost koupit LD za 3500,-.......
To je fajn cena jestli je hezky a ma dobrou baterku.

Jinak pro bezard:

chapu, nicmene LD ma vetsi displej nez N73 a urcite na obrazky a filmy je lepsi. Zrovnatak na cteni knih.. proste plocha displeje je dulezita.

Jo je skoro novy...bez škrábanců atd.... Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 28. listopad, 2007 10:38    Předmět: Citovat

Tak ho kup, das si tam flash kartu a ses vysmatej.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 28. listopad, 2007 11:35    Předmět: Citovat

Souhlasim. Tx sice neznám ale LD s CF kartou je po všech stránkách lepší než byla T5 v rychlosti i stabilitě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 28. listopad, 2007 16:19    Předmět: Citovat

cubra napsal:
Souhlasim. Tx sice neznám ale LD s CF kartou je po všech stránkách lepší než byla T5 v rychlosti i stabilitě.

CF kartou???? Není tam jen SD/MMC slot????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 28. listopad, 2007 16:40    Předmět: Citovat

Tím jsem myslel vyhodit microdrive a místo něho dát CF kartu. Slot zůstane SD. Návod se najde na internetu a krom toho by se tu našli šikovní kolegové, kteří by to zvládli. Já jsem se do toho sám nepouštěl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 29. listopad, 2007 6:48    Předmět: Citovat

Takze tam mas CF-ko misto HDD....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 29. listopad, 2007 8:09    Předmět: Citovat

ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412