Fórum - Zobrazit téma - Skrytá nastavení palm aplikací - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Skrytá nastavení palm aplikací
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 11. prosinec, 2006 19:22    Předmět: Citovat

Dneska jsem omylem tapnul ve Favorites vedle a ejhle, na baterce se mi zobrazily procenta

Nevím jak vy, já ale o této fci nevěděl. Vím že to mají jiné launchery, ale že to bude mít součást OS tak to fakt nee..


A opět favorites, tentokrát položka Options>About Favorites. Tak schválně co je na té obrazovce divné Mrkající

Myslel jsem že to je chyba systému, respektive konflikt. Tak jsem dal HARD RESET a zkusil to znovu. A znovu okno "About Hidden APP" a ten "Copyright Error" Vysmátý
To se moc povedlo, sice to není skryté nastavení ale pro mě to je další tajné zákoutí PALM OS Šokovaný
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 11. prosinec, 2006 21:00    Předmět: A co easter eggs? Citovat

A co známé easter eggs? Radostný

z angličtiny:

Here goes

1) Go to Prefs, Power, draw a small circle bottom right of screen

(aktivujete si tím easter eggs) - objeví se velikonoční vajíčko

2) An Easter Egg appears

3) Tap Home, Menu, Options, About Applications, Hold down scroll and keep holding down scroll and hit ok.

4) Repeat point 3, maybe once or twice

Effect - Black screen with fire flames scrolling the OS5 credits. When you see it you will be amazed


- jo a bacha, dokud easter eggs nevypnete, občas přejede přes palma super žlutej bourák!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 11. prosinec, 2006 21:11    Předmět: Re: A co easter eggs? Citovat

Skorpi napsal:
A co známé easter eggs? Radostný

z angličtiny:

Here goes

1) Go to Prefs, Power, draw a small circle bottom right of screen

(aktivujete si tím easter eggs) - objeví se velikonoční vajíčko

2) An Easter Egg appears

3) Tap Home, Menu, Options, About Applications, Hold down scroll and keep holding down scroll and hit ok.

4) Repeat point 3, maybe once or twice

Effect - Black screen with fire flames scrolling the OS5 credits. When you see it you will be amazed


- jo a bacha, dokud easter eggs nevypnete, občas přejede přes palma super žlutej bourák!

Urá, rozběhal jsem vajíčko Radostný Ale po prvním kroku na něj musím tapnout?
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 11. prosinec, 2006 21:49    Předmět: Re: A co easter eggs? Citovat

jacktalking napsal:
Skorpi napsal:
A co známé easter eggs? Radostný

z angličtiny:

Here goes

1) Go to Prefs, Power, draw a small circle bottom right of screen

(aktivujete si tím easter eggs) - objeví se velikonoční vajíčko

2) An Easter Egg appears

3) Tap Home, Menu, Options, About Applications, Hold down scroll and keep holding down scroll and hit ok.

4) Repeat point 3, maybe once or twice

Effect - Black screen with fire flames scrolling the OS5 credits. When you see it you will be amazed


- jo a bacha, dokud easter eggs nevypnete, občas přejede přes palma super žlutej bourák!

Urá, rozběhal jsem vajíčko Radostný Ale po prvním kroku na něj musím tapnout?


Ne, když se udělá vajíčko, tak už nic neřeš, tím jsou easter eggs aktivována. Povedl se ti oheň? Jde na všech OS5 zařízeních. Chce to jen chvíli zkoušet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 11. prosinec, 2006 21:58    Předmět: Citovat

eLzyx napsal:
Koukám, že nikdo na nic nového zatím nepřišel.
Tak další fígl od eLzyxe. Funkční pouze na Tréo
Vlezte si do telefonní "aplikace" ... vlastnosti ... možnosti ... šipkou sjeďte až dolů na O aplikaci a stále držte šipku dolů a zároveň stiskněte ok tlačítko (prstřední na Dpadu)
Zobrazí se vám, kdy bylo vaše Tréo vyrobeno Machr


Zajímavé. Nevíte někdo, jak totéž aktivovat i na Treu 680?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 11. prosinec, 2006 22:01    Předmět: Re: A co easter eggs? Citovat

Skorpi napsal:

Ne, když se udělá vajíčko, tak už nic neřeš, tím jsou easter eggs aktivována. Povedl se ti oheň? Jde na všech OS5 zařízeních. Chce to jen chvíli zkoušet

Nepovedl, opakoval jsem krok 8x a to jak s vajíčkem zobrazeným tak vypnutým.. Nic..
Udělám kroužek a zobrazí se vajíčko
tlačíko home, vlezu do about, držím DOLU a OK. Opakuju to dokola a dokola a nic.. Dneska jsem nějakej levej jak to tak pozoruju..
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
esperka
nováček
nováček


Registrace: 27.11. 2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út 12. prosinec, 2006 8:53    Předmět: Re: A co easter eggs? Citovat

Smutný Nějak se mi nedaří tam vajíčko vůbec zobrazit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 12. prosinec, 2006 9:46    Předmět: Re: A co easter eggs? Citovat

esperka napsal:
Smutný Nějak se mi nedaří tam vajíčko vůbec zobrazit...


Prefernces - Power a v pravém dolním rohu displeje (ne grafitti) udělej stylusem malé kolečko, asi tak v průměru 7mm, je jedno jestli ho uděláš po směru nebo proti směru hodinových ručiček. Na tom místě se objeví malované vajíčko



a takhle pak má vypadat ten oheň dle návodu nahoře



a žluté auto, které občas projede


_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 12. prosinec, 2006 12:36    Předmět: Citovat

To je velice zajímavé s tím easter eggem.. Na jednom E2 to funguje, na druhém ne Šokovaný U E2 mě fakt nic nepřekvapí Vysmátý
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: út 12. prosinec, 2006 13:27    Předmět: Citovat

Vajíčko i oheň fungují. Auto zatím nevidím. Možná to je tím, že mám spuštěný launcher.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 12. prosinec, 2006 14:05    Předmět: Auto Citovat

nosferatu135 napsal:
Vajíčko i oheň fungují. Auto zatím nevidím. Možná to je tím, že mám spuštěný launcher.


Auto je náhodný... mě se objevilo tak 2-3x do měsíce, vždy když to vůbec nečekáš. Prostě si nech zaplý vajíčko a časem uvidíš.

Mám pocit, že někde byla ke stažení utilita, která ten průjezd auta vynutila.. ale nevím, takhle je to vždy pekelný překvapení, sám jsem se přistihl jak jsem na ulici nadšeně zvolal na kamaráda "Teď, koukej, přejelo mi autíčko!"
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 12. prosinec, 2006 14:10    Předmět: Log network Citovat

A když už tu padlo, že při stlačení dpadu dolů při připojování vidíte detailní výpis, tak pokud se po připojení přepnete do View log, tak najedte uplne dolu a napiste "help" a enter

Zobrazi se seznam prikazu, co muzete pouzit. Je to takova mala ladici konzole, zda se ze tohle nikdo moc nevi, ani nekteri vyvojari , protoze jinak si neumim predstavit, proc vznikaji programy ktere umi pingovat, kdyz tohle je zakladni vec
Vysmátý
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vkar
nováček
nováček


Registrace: 31.8. 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út 12. prosinec, 2006 14:32    Předmět: Citovat

Mam Treo a plamen se mi stale nedari. Bud to spusti iSilo, nebo to nereaguje na OK, nebo ukaze datum vyroby Palma. Mala zajimavost je ze u okna About, kde je datum vyroby je copyright 1998 - 2002 a u normalniho About to je 2002 - 2004.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 12. prosinec, 2006 15:21    Předmět: Citovat

Přejelo mi autíčko Vysmátý Šmarjá já se ale děsně leknul. Prostě přepisuju a překládám, pekelné soustředění a najednou mi něco profrčí přes displej. Tak tenhle egg si radši vypnu Vysmátý
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mnk
nováček
nováček


Registrace: 7.3. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt 14. prosinec, 2006 21:25    Předmět: Re: A co easter eggs? Citovat

jacktalking napsal:
Skorpi napsal:

Ne, když se udělá vajíčko, tak už nic neřeš, tím jsou easter eggs aktivována. Povedl se ti oheň? Jde na všech OS5 zařízeních. Chce to jen chvíli zkoušet

Nepovedl, opakoval jsem krok 8x a to jak s vajíčkem zobrazeným tak vypnutým.. Nic..
Udělám kroužek a zobrazí se vajíčko
tlačíko home, vlezu do about, držím DOLU a OK. Opakuju to dokola a dokola a nic.. Dneska jsem nějakej levej jak to tak pozoruju..


Ja to taky zkoušel (asi 15 minut) a ohen mi nejde. Jde to nekomu na TX ?
A autičko ještě taky ne Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jardas
nováček
nováček


Registrace: 29.7. 2006
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 6:07    Předmět: Re: A co easter eggs? Citovat

mnk napsal:

Ja to taky zkoušel (asi 15 minut) a ohen mi nejde. Jde to nekomu na TX ?
A autičko ještě taky ne Smutný


tak to jsem rád, že to taky nefunguje jen mě. Mám TX a taky jsem to zkoušel dost dlouho a nic, vejce tam dostanu, ale oheň ne. Snad nám někdo poradí Otázka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 9:06    Předmět: Citovat

Mám takovou teorii ohledně funčnosti těch vajíček.. A tou by MOHLO být rozdílné datum výroby palmů. Moje E2 je vyrobeno tento rok v únoru. Tedy podle aplikace která to na základě sériového čísla zjišťuje. A nefunguje mi to. E2 které vlastní kolega je vyrobené v dubnu 2005 a jemu to funguje. Zachován stejný postup a obojí jsem zkoušel i já.. Všiml jsem si též že se nám někde liší i verze aplikací, ačkoliv by nemělo. Takže možná toto je ten důvod.. Otázka
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vkar
nováček
nováček


Registrace: 31.8. 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne 17. prosinec, 2006 17:09    Předmět: Citovat

Za tento tyden mi 2x prejelo auto. Myslim ze to je treba kazdych 15min behu, protoze kazdy den ctu v autobuse 20min a kdyz se mi za tu dobu Palm nevypne tak auticko jede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: ne 17. prosinec, 2006 18:53    Předmět: Citovat

Ale oheň mi na TXku nejde Smutný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: ne 17. prosinec, 2006 21:45    Předmět: Citovat

Mně na T3 oheň taky nejde, autíčko jsem jeětě neviděl, tak doufám, že alespoň to na mě někdy bafne Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412