Fórum - Zobrazit téma - Skrytá nastavení palm aplikací - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Skrytá nastavení palm aplikací
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: pá 28. červenec, 2006 18:20    Předmět: Skrytá nastavení palm aplikací Citovat

Napadlo mě založit toto téma, protože se o skrytých nastaveních nikde nediskutuje. Pište prosím na jakém modelu jste to zkoušeli.

Mno a hned přispěju jedním trikem, na který jsem náhodou přišel.

TREO 650 (fw 1.20ENA) i Tungsten T3 v aplikaci karta při držení šipky nahoru (na dpadu) a ťapnutím do horního levého rohu se zobrazí nastavení " Auto Launch start.prc "
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 28. červenec, 2006 18:44    Předmět: Network Citovat

Hmm, zajímavé, funguje to i na TX Banán

Známější, ale velmi užitečnou fintou, je přidržení tlačítka pro směr dolu během připojování k Internetu (v ovládacím panelu Network). Tímto způsobem aktivujete vypisování připojovacího logu. Nápad Funguje to na všech palmech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: pá 28. červenec, 2006 18:51    Předmět: Re: Skrytá nastavení palm aplikací Citovat

eLzyx napsal:

TREO 650 (fw 1.20ENA) i Tungsten T3 v aplikaci karta při držení šipky nahoru (na dpadu) a ťapnutím do horního levého rohu se zobrazí nastavení " Auto Launch start.prc "


Co to je to ten "Auto Launch start.prc"? Diky
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 28. červenec, 2006 19:01    Předmět: Auto launch Citovat

Zkoušel jsem, k čemu by to tak mohlo být, ale žádnou změnu po deaktivování jsem nezaznamenal. Otázka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: so 29. červenec, 2006 10:41    Předmět: Citovat

mě se přestali automaticky spouštět po vložení do sd slotu tomtom karty. Předtím se mi po každém vložení karty spustil tomtom

....

každopádně vkládejte sem další tipy & triky Vysmátý

třeba ještě funguje v hotsync podržení tlačítka dolů a ťapnutí do pravého horního rohu ... ale k čemu je to dobrý ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 29. červenec, 2006 10:56    Předmět: Citovat

Tak klobouk dolů, na pokračování tohoto tématu se moc těším, protože různých skrytých nastavení je jistě spousta, ale skoro se o tom neví. Většina lidí ví akorát o projíždějícím autě přes obrazovku ale to je vše.. Doufám že se sem budou dávat opravdu postupy na skutečně skrytá nastavení a ne něco ve stylu "tapneš tam a tam v kontaktech a hodí tě to do hodin"

edit:
Auto Launch start.prc funguje i na Tungsten E2
HOTSYNC, tlačítko DOLU a tapnutí do pravého horního rohu funguje též na E2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 29. červenec, 2006 22:45    Předmět: Servisní kódy pro Treo 650 Citovat

No je to sice trochu laciný příspěvek, ale přidávám také odkaz na servisní kódy pro Treo 650: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Tipy&&myfaq=yes&id_cat=1#101

Jinak tohle téma se opravdu povedlo OK Doufám, že se tu seznámíme ještě s mnoha zajímavými fintami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 30. červenec, 2006 0:16    Předmět: Re: Servisní kódy pro Treo 650 Citovat

Badel napsal:
No je to sice trochu laciný příspěvek, ale přidávám také odkaz na servisní kódy pro Treo 650: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Tipy&&myfaq=yes&id_cat=1#101

Jinak tohle téma se opravdu povedlo OK Doufám, že se tu seznámíme ještě s mnoha zajímavými fintami.

Nechci nijak urazit, ale nejlepší by byly fakt skryté věci pro PALM OS.. Servisní kódy pro "mobily" není problém sehnat, ale pro palm nějaké skryté věci jo..
Jinak napadlo mě zadat do google hlášku v tom hotsyncu a toto jsem dostal:
Google

a pak http://www.pda-women.com/palm-tips-tricks-1.html .. Pokud někdo zná více skrytejch věcí a hází to nějaké hlášky, nejlepší to bude progooglovat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 30. červenec, 2006 0:28    Předmět: Laciný příspěvek Citovat

...no zas tak laciný ten příspěvek nebyl Nadutý Ono se totiž nejedná o "obyčejné servisní kódy pro mobily", ale o speciální jen pro Treo. Doporučuji prostudovat uvedený link.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 30. červenec, 2006 0:41    Předmět: Re: Laciný příspěvek Citovat

Badel napsal:
...no zas tak laciný ten příspěvek nebyl Nadutý Ono se totiž nejedná o "obyčejné servisní kódy pro mobily", ale o speciální jen pro Treo. Doporučuji prostudovat uvedený link.

Hehe, snad jsi se neurazil. Jasně, nemyslel jsem že to je zbytečné, to v žádném případě. Na základě toho jsem se kouknul na ty kódy. Ale stejně by bylo úplně NEJ kdyby se sem dávalo víc skrytejch věcí pro PALM OS, protože to se shání špatně. Spíš se to skoro nedá sehnat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 30. červenec, 2006 0:49    Předmět: Nadutec Citovat

Já se neurazil, ale toho smajlíka jsem si prostě nemohl odpustit - tak krásně se tam hodil... Mrk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 30. červenec, 2006 0:52    Předmět: Re: Jo nadutec.. Ti ukážu :D Citovat

Badel napsal:
Já se neurazil, ale toho smajlíka jsem si prostě nemohl odpustit - tak krásně se tam hodil... Mrk

Pobavený Pobavený Tak hlavně že tak. Doufám že tato sekce bude pokračovat protože už to s tím hotsyncem co jsem procházel mě dost udivilo, konkrétně co to dělá.
Jinak ten připojovací log nejde na E2.. Zkoušeno... Respektive nevím kde bych ho měl vydolovat. Prostě se normálně připojím ale log nikde..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 30. červenec, 2006 0:57    Předmět: Log Citovat

No log je možná silný slovo, jen se objevují nějaké status hlášky navíc během toho připojování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 30. červenec, 2006 0:59    Předmět: Re: Log Citovat

Badel napsal:
No log je možná silný slovo, jen se objevují nějaké status hlášky navíc během toho připojování.

Aha, tak to fakt nic.. Připojuju se teda přes Bluetooth k počítačí kterej je napojenej na net, takže jestli to není třeba kvůli tomu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 30. červenec, 2006 1:28    Předmět: BT Citovat

To je možný, zkoušel jsem to vždycky jenom při konektivitě přes GPRS nebo HSCSD.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Morbid
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne 30. červenec, 2006 9:38    Předmět: Re: Skrytá nastavení palm aplikací Citovat

eLzyx napsal:
Napadlo mě založit toto téma, protože se o skrytých nastaveních nikde nediskutuje. Pište prosím na jakém modelu jste to zkoušeli.

Mno a hned přispěju jedním trikem, na který jsem náhodou přišel.

TREO 650 (fw 1.20ENA) i Tungsten T3 v aplikaci karta při držení šipky nahoru (na dpadu) a ťapnutím do horního levého rohu se zobrazí nastavení " Auto Launch start.prc "


Tak na T5 to funguje taky. Da se tim vypnout automatické spustění po vložení karty. Pro windowsáky: zakáže se autorun Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 11. srpen, 2006 18:03    Předmět: Citovat

V Hotsync držte tlačítko NAHORU a DOLU. Zároveň tapněte do pravého dolního rohu - zobrazí to na cca sekundu nějaké info (stihnul jsem si všimnou BAUD a nějakého čísla), pak se palm odporoučí do resetu...

Aplikace CRASH mi hlásí FATAL EXCEPTION Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: so 21. říjen, 2006 14:32    Předmět: Citovat

Koukám, že nikdo na nic nového zatím nepřišel.
Tak další fígl od eLzyxe. Funkční pouze na Tréo
Vlezte si do telefonní "aplikace" ... vlastnosti ... možnosti ... šipkou sjeďte až dolů na O aplikaci a stále držte šipku dolů a zároveň stiskněte ok tlačítko (prstřední na Dpadu)
Zobrazí se vám, kdy bylo vaše Tréo vyrobeno Machr
_________________
Palm Pre Minus WebOS 2.1
bylo:
TREO 650 + 1GB SD + Bluetooth gps
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 256MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: ne 22. říjen, 2006 18:17    Předmět: Citovat

Mně to s tím Auto Launchem nefunguje, po vložení karty se mi stále objevuje "kategorie" té karty...
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
jardas
nováček
nováček


Registrace: 29.7. 2006
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po 23. říjen, 2006 8:01    Předmět: Citovat

Czechnology napsal:
Mně to s tím Auto Launchem nefunguje, po vložení karty se mi stále objevuje "kategorie" té karty...


taky mi to nechodí, asi dělám něco špatně. (Palm TX)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412