Fórum - Zobrazit téma - Grafitti 2---> Grafitti 1 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Grafitti 2---> Grafitti 1

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 14. leden, 2008 8:18    Předmět: Grafitti 2---> Grafitti 1 Citovat

Nevíte jestli nejde nějak přehrát V LD Grafitti 2 na Grafitti 1??? Ty dvojky jsou kapku složitější a pořád píšu grafitti 1(zvyk z TT1,m515 a Visora)=> jiné znaky Nešťastný ....thx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 14. leden, 2008 12:30    Předmět: Citovat

Mám ho na LD, ale odkaz kde jsem ho stáhnul si už nepamatuji. Mohu ti ho večer poslat, ale nepamatuji si doporučení, zda se musí instalovat přes hot sync, nebo, že se v žádném případě hot sync nesmí použít. Jedna z těch možností způsobí cyklický restart.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 14. leden, 2008 15:05    Předmět: Citovat

cubra napsal:
Mám ho na LD, ale odkaz kde jsem ho stáhnul si už nepamatuji. Mohu ti ho večer poslat, ale nepamatuji si doporučení, zda se musí instalovat přes hot sync, nebo, že se v žádném případě hot sync nesmí použít. Jedna z těch možností způsobí cyklický restart.

safra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 15. leden, 2008 17:32    Předmět: Citovat

Návod byl i někde u nás, ale nějak jsem to nenašel, tak posílám link na konkurenční server:
http://palmare.idnes.cz/z-graffiti2-na-graffiti-a-zpet-jak-a-proc-d9e-/programy.asp?c=A030826_5232014_programy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 16. leden, 2008 14:39    Předmět: Citovat

díky ti.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412