Fórum - Zobrazit téma - Headsety Palm - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Headsety Palm

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jakaspar
nováček
nováček


Registrace: 30.6. 2005
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá 09. listopad, 2007 9:40    Předmět: Headsety Palm Citovat

V článku Novinky ze světa Palmů (41) jsem si přečetl o třetí generaci headsetů Palm. A protože mě tohle téma v poslední době docela zajímá, trochu bych informace k článku pozměnil.
Ve skutečnosti se nejedná o originální výrobky Palm, ale jde o modely Plantronics z řady Discovery.
S touto řadou mám bohužel špatné zkušenosti, protože máte-li telefon na pravé straně těla (na opasku) a headset v levém uchu, velmi často dochází ke ztrátě spojení a když už se náhodou spojení neztratí, tak si určitě nezavoláte, protože přes vrčení ve sluchátku nic neuslyšíte.
Jinak mám se značkou Plantronics dobré zkušenosti, ale tahle řada je asi opravdu nepovedená.
V současné době používám ke vší spokojenosti Plantronics Voyager 510 s funkcí multipoint.
Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: pá 09. listopad, 2007 10:49    Předmět: Re: Headsety Palm Citovat

Já mám SE PV710 a výpadky hovoru pči stínění tělem zaznamenávám také. S tím druhým sluchátkem se vám to neděje vůbec nebo děje, ale ne tak často a v takové míře?
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), Nokia e61
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jakaspar
nováček
nováček


Registrace: 30.6. 2005
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá 09. listopad, 2007 10:53    Předmět: Re: Headsety Palm Citovat

Prakticky jsem to nezaznamenal. Občas se stane, že ve sluchátku "praskne", ale to je opravdu výjimečná situace. Asi daleko kvalitnější anténa, protože k odpojení od telefonu dochází při výrazně větší vzdálenosti než u řady Discovery.


pavelbures napsal:
Já mám SE PV710 a výpadky hovoru pči stínění tělem zaznamenávám také. S tím druhým sluchátkem se vám to neděje vůbec nebo děje, ale ne tak často a v takové míře?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 09. listopad, 2007 12:53    Předmět: Citovat

No uvidíme, až to sem RRC doveze, hned to testneme. Původní "originální" headsety dělala dánská Jabbra a s těmi problémy nebyly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jakaspar
nováček
nováček


Registrace: 30.6. 2005
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá 09. listopad, 2007 13:00    Předmět: Citovat

Souhlasím. Uvidíme.
V případě, že budou podporovat multipoint a budou fungovat rád si vzorek koupím. Ale prošly mi rukama tři typy...


Badel napsal:
No uvidíme, až to sem RRC doveze, hned to testneme. Původní "originální" headsety dělala dánská Jabbra a s těmi problémy nebyly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412