Fórum - Zobrazit téma - Jake programy (ne)doporucite pro LifeDrive? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jake programy (ne)doporucite pro LifeDrive?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: so 08. září, 2007 10:50    Předmět: Jake programy (ne)doporucite pro LifeDrive? Citovat

Vzhledem k zajimavym cenam LD jsem se odhodlal jej objednat a nyni jej netrpelive ocekavam.

Ale nez zacnu travit bezesne noci experimentovanim a resety, rad bych se zde zeptal zkusenych uzivatelu LD, jestli maji zkusenosti s nize uvedenym softem, popr. jake nahrady a dalsi doplnky doporuci.


Rad bych provozoval na LD nasledujici:
Agendus
BTcached
Chatopus
Resco Explorer
Fahrplan
FlushIt!
Hi-Launcher+PowerRun nebo ZLauncher (na Treu mam Hi-Launcher+PowerRun a ZLauncher by obe mohl nahradit - potrebuji jen neco co presunuje programy z RAM na kartu, o launcher mi ani tak nejde).
Lexicon
MHD2
TomTom 6, Smartmaps (vim ze TomTom bude s problemy ale co kdyby se povedlo)
DTG nebo OfficeSuite
PalmFiction (porad plati ze ma s LD problemy? cim jej nahradit?)
Piloc (maly) nebo Fonts4OS5 (potrebuju jen ceske fonty)
Plucker
Repligo
RescoViewer
RescoBackup
RLock
SplashID
SplashNotes
SplashShopper
TCPMP, Kinoma
TextPlus (tak tohle asi LD nerozdycha)
Uninstall manager

Co dalsiho doporucite? Vim ze bude treba testnout napr. SharkCache...

Predem diky za rady a ochotu!

A taky jsem se chtel zeptat co doporucite na wifi a propojeni s telefonem!

PS: ano znam funkci vyhledavace a prohledavam i toto forum ale rad bych zde na jednom miste ziskal ucelene informace a rady (a mozna to ocenim nejen ja).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cat
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so 08. září, 2007 21:18    Předmět: Citovat

Vážený pane kolego, vím, že jste už získal poměrně vyčerpávající odpověď na konkurenčním serveru, nicméně musím reagovat na Vaši zmínku o "nerozdýchání" TextPlus na LD. Ten se dá na LifeDrivu provozovat úplně bez problémů, naopak na TX(u) jsou prý s ním nějaké problémy (viz toto fórum). Možná, že už je to minulost Pobavený
Ale dále k Vašemu seznamu, doporučuji lokalizaci LOCALE, velká chodí také bez problémů, otázkou je, zda bude mít Váš LD update 2. Bez tohoto update Vám bude padat ledacos.
Místo Agendusu používám DateBK6 a dále ZLauncher, mimochodem PowerRun chodí také bez problémů.
MHD2 - bez problémů (je třeba stahovat vždy program i s jízdními řády),
DTG 7.006 (vyšší verze - problémy s češtinou, zase viz toto fórum),
SmartList, RepliGo,
Na čtení MobiPocket Reader ale funguje také e-Reader, Plucker,
pTunes, TCPMP
atd. výčet není úplný, chci jen naznačit, že LD je docela dobrý stroj, i když jsou(byly) recenze na něj více než rozpačité. Mám ho rok a jsem s ním docela spokojený.
Doporučuji se před instalací programu poradit s Palm Focus Lifedrive Software Compatibility list (viz tipy&triky). A vyplatilo se mi také sledovat, zda lze sw provozovat na už zmiňovaném TX(u). Zpravidla (ale ne vždy) jsou oba Palmy ve výčtu společně.
zdravím Vysmátý
_________________
Psion S3 -> Psion Revo -> Psion 5mx -> LifeFlash + KINGSTON 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412