Fórum - Zobrazit téma - Treo 650: nefungují alarmy ani žádná upozornění - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 650: nefungují alarmy ani žádná upozornění

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gum
nováček
nováček


Registrace: 9.12. 2005
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 0:33    Předmět: Treo 650: nefungují alarmy ani žádná upozornění Citovat

Před nedávnem jsem si koupil bazarové Treo 650 se zárukou. Po nějaké době jsem ale zjistil, že mi sice fungují systémové zvuky jako jsou z videa nebo při tapání. Nikoli už ale veškerá zvuková upozornění. Displej se jen rožne asi na 1/4 sekundy a dál se nic neděje. Nepoznám tak ani SMSky, příchozí hovory ani třeba záznamy v kalendáři. Řekněme, že je z toho teď nepoužitelné zařízení. Verze software je Treo650-1.20-ENA, Palm OS Garnet 5.4.8.

Nevíte někdo co s tím? Nesetkal se někdo s tímto problémem? Jen dodám, že při nastavování zvonění fungují jsou slyšet jak zvuky, tak cítit vibrace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 0:44    Předmět: Citovat

S tím jsem se již setkal a pomohlo smazání souboru Saved Preferences (pozor, budeš pak možná muset znovu absolvovat nastavení některých aplikací). Pokud to nepomůže, jedná se nejspíš o trvalejší konflikt nějakých aplikací.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gum
nováček
nováček


Registrace: 9.12. 2005
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 1:19    Předmět: Citovat

Nějaký konflikt jsem čekal, divné na tom ale je, že se takto Palm chová po hard resetu. Jen jsem natáhl ze SIMky SMSky a čísla, pak to zřejmě začalo. Žádné další aplikace jsem neinstaloval.

Zkusím ještě jeden hard reset, co to udělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gum
nováček
nováček


Registrace: 9.12. 2005
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 1:26    Předmět: Citovat

Provedl jsem hard reset a vše již chodí jak má. Kdybych tam už měl nějaká data, tak bych smazal Saved prefs ale takhle to byla nejrychlejší cesta. Asi se Palmu něco nelíbílo na té SIMce. Moc díky, už jsem si začínal říkat, že prodat to Zire 72 byla snad chyba Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 8:55    Předmět: tipnu si kde byl problem Citovat

Cisla na simce byla v atypickem formatu nebo byla u jmen pouzita diakritika....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412