Fórum - Zobrazit téma - Synchronizace s produkty Mozilla - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Synchronizace s produkty Mozilla

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jason
nováček
nováček


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2007 12:55    Předmět: Synchronizace s produkty Mozilla Citovat

Rád bych věděl, jestli Palm spolupracuje se softwary ze skupiny Mozilla. Na svém PC nepoužívám MS Outlook. Snad jen Outlook Expres by se v něm našel. Mým hlavním mailovým klientem je ale Mozilla Thunderbird. Šlo by to?
A ještě jeden dotaz: mám z některých témat na tomto fóru dojem, že by snad bylo možné synchronizovat Palm přímo s telefonem bez mezičlánku v podobě PC. Že by bylo možné spojit přímo Palm a telefon a vyměnit data jen mezi nimi. Je to tak, nebo jsem úplně trapnej? Stydící se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2007 17:21    Předmět: Citovat

S tou Mozilou nevím, je fakt, že nic takovýho jsem zatim nikde neviděl. Co se týče synchronizace přímo s telefonem, lze pomocí nějakých utilit synchronizovat jen vybraná data (tuším, že jen kontakty), ale to není tedy úplná synchronizace. Další cesta je synchronizace přes Google, ale ta je vzdálená, tak nevim, jestli by ti to vyhovovalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 9:23    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Další cesta je synchronizace přes Google


Mohl bys to prosím rozvést ? Už jsem o tom sice něco četl, ale ušetřilo by mi to hledání a určitě by to zajímalo více lidí. Dík
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 22:46    Předmět: Citovat

Co o tom říct víc? Google Calendar prostě nabízí vzdálenou synchronizaci. Vyzkoušet si to není problém. Já to sám nepoužívám, ale podle tvého dotazu si řikám, že by asi stálo za to o tom napsat článek... Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 30. srpen, 2007 22:49    Předmět: Citovat

http://jilm.blog.lupa.cz/0611/sms-notifikace-google-calendar-pro-ceska-cisla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: pá 31. srpen, 2007 10:02    Předmět: Citovat

O synchronizaci Palma s Thunderbirdem jsem zahlídl asi před rokem článek,
http://www.thecapras.org/mcapra/ThunderbirdSync.html
musel se stahovat nějaký plugin, ale po 14ti dnech jsem to vzdal, protože synchronizace nechodila a rozchodit jsem to nedokázal.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: pá 31. srpen, 2007 19:06    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Co o tom říct víc? Google Calendar prostě nabízí vzdálenou synchronizaci. Vyzkoušet si to není problém. Já to sám nepoužívám, ale podle tvého dotazu si řikám, že by asi stálo za to o tom napsat článek... Radostný


Z tvého předchozího příspěvku jsem měl pocit, že to používáš, proto jsem se zeptal. Nezbyde mi než to vyzkoušet, zajímalo by mě, jak to funguje. Pak by to asi stálo za článek Mrkající Machr
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 02. září, 2007 0:32    Předmět: Citovat

No to nevím, z kterého příspěvku jsi to odvodil, ale beru to jako tvuj závazek k článku - už se na něj těšim Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: ne 02. září, 2007 5:38    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Další cesta je synchronizace přes Google, ale ta je vzdálená, tak nevim, jestli by ti to vyhovovalo.


Z tohohle jsem měl pocit, že víš jak to funguje Mrkající Pobavený
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
libOl
nováček
nováček


Registrace: 8.2. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po 03. září, 2007 10:37    Předmět: Synchornizace s google Citovat

Synchronizaci s Google - používám já - synchonizuje se "jenom" kalendář a naprosto bezproblémově. Musím se přiznat, že nic jiného nepoužívám.
Synchronizuje se pomocí GooSync - www.goosync.com - jeden googlí kalendář se dá synchronizovat zdarma, pokud jich chceš víc - stojí to asi 23 liber ročně - dal jsem je a jsem spokojen.
Jediný "problém" je,že neumí synchronizovat přes kolébku (prý na to existuje nějaký hack, nevím, nepotřebuji, nezkoušel jsem) jen over air - já jedu přes wi-fi a jedna báseň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412