Fórum - Zobrazit téma - POMOC - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

POMOC
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
j72n
nováček
nováček


Registrace: 4.7. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne 29. červenec, 2007 15:43    Předmět: POMOC Citovat

PŘI KOUPI TREA 650 VŠE FUNGOVALO ALE TED SE MNOU NEKOMUNIKUJE PAMĚTOVÁ KARTA CO STIM Stydící se
DALE MI ŠPATNE FUNGUJE NAVIGACE - WARNING: Possible database overwrite problem. Backing up database currentmap.dat to file C:\Program Files\palmOne\David\Backup\currentmap_dat.PDB. The file contained database CurrentMap.dat data. Smutný Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 29. červenec, 2007 18:44    Předmět: Citovat

Povinná otázka: dělá to i po hard resetu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: ne 29. červenec, 2007 20:38    Předmět: Re: POMOC Citovat

j72n napsal:
PŘI KOUPI TREA 650 VŠE FUNGOVALO ALE TED SE MNOU NEKOMUNIKUJE PAMĚTOVÁ KARTA CO STIM Stydící se


GRRRRR Kolego, to ta karta rano nepozdravi???? Treba jsi ji necim nastval Radostný Moje zena taky se mnou od doby nabyti trea nekomunikuje.

Pokud presneji neuvedes popis co to dela a kdy to dela, tezko nekdo pomuze. To by musel mit kristalovou kouli.

j72n napsal:
DALE MI ŠPATNE FUNGUJE NAVIGACE - WARNING: Possible database overwrite problem. Backing up database currentmap.dat to file C:\Program Files\palmOne\David\Backup\currentmap_dat.PDB. The file contained database CurrentMap.dat data. Smutný Smutný


Tohle nema s navigaci nic spolecneho...teda nejspis. V Palmu tezko bude adresar Program Files. Je to problem s poskozenym souborem na karte pri zalohovani nebo kopirovani. Navrhuji presunout do Trea nenahraditelna data, kartu naformatovat a nainstalit navigaci znovu (nejspis TomTom??). Pri vlastneni legalni kopie Stydící se to neni nejmensi problem.
Pokud se ovsem pletu tak se predem omlouvam, muze to byt i neco jineho. Z popisu dost tezko soudit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
j72n
nováček
nováček


Registrace: 4.7. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2007 16:38    Předmět: Citovat

nevim co je hard reset vlastnim treo 1měsíc
už bych ale neměnil Posměváček
nelze na kartě nic mazat ani na ni nic nahrát Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
posp
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2007 17:27    Předmět: Citovat

Hm, to se tvari, jako by se zasek bacupovaci program? Nemas mozna dost mista na karte? Zazalohuj si kartu na PC a hned uvidis, jake soubory jsou vadne-nepujdou kopirovat. Pak naformatuj v palmu kartu a data natoc z PC zpet. Takhle jsem resil karetni problemy bez ztraty vetsiny dat. A zapis si, so je vadne, at to muzes doinstalovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moesh
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2006
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2007 17:27    Předmět: Citovat

j72n napsal:
nelze na kartě nic mazat ani na ni nic nahrát Smutný

A neni jen zamknuta??
(Takovym tim posuvnym cudlickem na boku karty???)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
j72n
nováček
nováček


Registrace: 4.7. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2007 17:48    Předmět: Citovat

karta zamknuta neni tak b...j snad nejsem
mam 2gb kartu mista ma dost ale nejde s ni nic zazalohovat
nejde mi ani naformatovat v treu v pc nemam ctecku karet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po 30. červenec, 2007 19:59    Předmět: Citovat

Chtelo by to vyzkouset nekde v pc, mozna ja to chyba karty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
moesh
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2006
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út 31. červenec, 2007 10:55    Předmět: Citovat

j72n napsal:
nevim co je hard reset vlastnim treo 1měsíc

njn. Radostný Tak pro hard reset koukni treba sem.
HardReset smaze vsechno, co sis do Trea nahral sam. - Uvede Treo do puvodniho stavu - jak z tovarny. Mrkající
j72n napsal:
mam 2gb kartu mista ma dost ale nejde s ni nic zazalohovat
nejde mi ani naformatovat v treu...

A na rady stale davas malo informaci. Radostný "Zalohovat" - myslis zalohovacim programem? Jakym? (Ne vsechny v Treu spravne funguji - zkus NVBackup) ... Nebo nejde jen kopirovat soubory na kartu? Rovnou v Palmu (Filez, RescoExplorer atd.) , nebo pomoci Trea a PC (TotalCommander a FilePC2PDA - pak muze byt chyba i v PC!)
Nejde formatovat v Treu - Jak to delas? Kterym programem? Launcher - RescoExplorer? Vsemi? Zadnym z nich? Pise Treo nejakou hlasku, kdyz nejde mazat a nahravat? Jakou Otázka
tomaspavlik napsal:
Chtelo by to vyzkouset nekde v pc, mozna ja to chyba karty...

A to je taky moznost. Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
j72n
nováček
nováček


Registrace: 4.7. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út 31. červenec, 2007 15:23    Předmět: Citovat

DĚKUJI ŽE SE MI SNAŽÍTE POMOCI.ZEPTAM SE JINAK CO POTŘEBUJI ABYCH NAHRÁL TŘEBA MP3 NA KARTU V HOTSYNC TO NEJDE.JAK MAM ZALOHOVAT KARTU DO PC ATD.V PC ASI PROBLEM NEBUDE AMD SEPRON(TM)3000+1,80GHz,MAXTOR 6 V200E0SCSI, 1,00GB RAM, RADEON 9600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
j72n
nováček
nováček


Registrace: 4.7. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út 31. červenec, 2007 15:35    Předmět: Citovat

NAHRAL JSEM SI NVBACKUP ALE NEJDE SPUSTIT ERROR (CANNOT LOCATE CARD FOR BACKUP)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: út 31. červenec, 2007 15:46    Předmět: Citovat

Zkus jinou kartu, já bych to viděl buď na problém s kartou nebo s Treem, konkrétně SDIO slotem.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
j72n
nováček
nováček


Registrace: 4.7. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út 31. červenec, 2007 15:56    Předmět: Citovat

CO TO JE SDIO SLOT TO ZNAMENÁ NĚJAKOU OPRAVU?
ZKOUŠEL JSEM KARTU Z MP3 SOUBORY A TA ŠLA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
j72n
nováček
nováček


Registrace: 4.7. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út 31. červenec, 2007 16:33    Předmět: Citovat

POUŽIL JSEM FILEPC2PDA A STAHNUL JSEM VSECHNY DATA I Z KARTY DO PC.FUNGU JE TO SKVĚLE Pochybující
TAK KDE JE TA CHYBA?PROČ MI FOŤÁK NEFOTÍ NA KARTU?
V TOTAL COMMANDERU NELZE V PDA NIC MĚNIT ANI NIC NAISTALOVAT JE TO NORMÁLNÍ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
moesh
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2006
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út 31. červenec, 2007 17:08    Předmět: Citovat

SDIO slot je je ta zasuvka pro kartu. Pokud by byl vadny, znamenalo by to opravu, ale pokud tam jina karta chodi, tak bude nejspis v poradku. Mrkající Tohle (pokud opravdu neni karta zamknuta Pobavený Pobavený ) vypada na vadnou kartu.
Ten format karty nepomohl?
Fotak uklada automaticky do Trea. Aby ukladal na kartu, musi se nastavit.
Total Commander slouzi jako ctecka karty. Na tu jde nahravat, mazat a upravovat. - Mimochodem, jde i tohle na te zlobive karte? (mazat, nahravat?) V RAM myslim nic delat nejde (uz si to nepamatuju - nepouzivam ho).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 31. červenec, 2007 20:09    Předmět: Citovat

Jako úplně první krok nařizuju vymáčnout CapsLock.
Dál strč kartu do čtečky a zjisti jestli s ní jde pracovat přímo v počítači.
MP3 na ni nahraješ např. v počítači, kam ji namontuješ jako disk a do adresáře \Audio je prachsprostě nahrneš.
Pokud nemáš čtečku, pro Treo existuje program CardReader nebo CardExport II, a pak se karta po kabelu tváří jako mass storage usb zařízení. Dokonce pak jde i naformátovat.
V Treu jde naformátovat např. po instalaci programu CardInfo (freeware, použij Google).
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
j72n
nováček
nováček


Registrace: 4.7. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so 04. srpen, 2007 18:18    Předmět: Citovat

provedl jsem hard reset a karta v treu neni a je tam vložená a ademknutá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: so 04. srpen, 2007 18:59    Předmět: Citovat

j72n napsal:
provedl jsem hard reset a karta v treu neni a je tam vložená a ademknutá


Kartu bafni, vem k nekomu kdo ma ctecku v PC, naformati na FAT16 a zkus v PC neco ulozit a pak zpetne precist. Pokud nic tak kartu cvrnkni do kanalu. Pokud ale v PC jo a Treo nic, tak je v haji Treo. A dalsi postup jiz vyplyva z receneho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
j72n
nováček
nováček


Registrace: 4.7. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so 04. srpen, 2007 19:00    Předmět: Citovat

diky zkusim to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
j72n
nováček
nováček


Registrace: 4.7. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st 15. srpen, 2007 18:01    Předmět: Citovat

DÍKY VŠEM ZA RADY, KARTA BYLA VADNÁ KOUPIL JSEM NOVOU A VŠE FUNGUJE BEZVADNĚ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412