Fórum - Zobrazit téma - Spuštění aplikace *.jar na Palmu - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Spuštění aplikace *.jar na Palmu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tompce
nováček
nováček


Registrace: 28.4. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st 25. červenec, 2007 14:34    Předmět: Spuštění aplikace *.jar na Palmu Citovat

Nevíte náhodou někdo, zdali je možné spustit aplikaci typu .*jar na palm treo 680?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 26. červenec, 2007 15:00    Předmět: Re: Spuštění aplikace *.jar na Palmu Citovat

Jistěže. Stáhni si Java VM runtime, nainstaluj, a pak si tam JAR pošli přes modrozuba. Sám se nainstaluje a bude pak přístupný jak z prostředí Javy, tak jako ikona v Launcheru.

Samozřejmě musíš mít na paměti taky fakt, že Java je multiplatformní jen formálně, a že většina aplikací psaných pro nějaké zařízení na těch ostatních nechodí. Světlými výjimkami jsou Mobile_iKup, Kompas, FirstAidKit, Gmail, TrafficInfo a pár dalších, které jsem spustil na všem kam jsem je nainstaloval. Většinou ale budeš muset shánět verzi pro konkrétní platformu.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aldy
nováček
nováček


Registrace: 30.7. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 18:27    Předmět: Citovat

Já do Trea 680 dostal pouze gmail aplikaci a to pouze přes blazera a googlemail.com/app, pak "save and open". Jinou metodu jsem neprostřelil.
PalmOne Quick Install mi píše jak u *.jad, *.jar:

There is no application on the organizer to handle this file (0x4005). Přitom tam IBM JAva VM samozřejmě je.

Pokud to nahraji přes čtečku na kartu, v launcheru se žádná nová ikona neobjeví a ani ve VM Java seznamu midletů není nic - jen ten gmail.

Možná by šlo zadat ve VM při instal z url, nějakou cestu k tomu jar, jad, ale já si nejsem jistý těmi cestami na kartu, jaká je vlastně syntaxe, je i rozdíl malá/velká písmena?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 19:21    Předmět: Citovat

quick install samozřejmě nerozpozná javové aplikace, ale není problém nainstalovat je přímo z netu. Je pravda, že už je to dost dlouho, co jsem měl Java VM v palmu, ale co se pamatuju, tak jsem aplikace vždy instaloval přes ni přímo z netu Mrkající
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 26. září, 2007 17:17    Předmět: Citovat

Instalace javovských aplikací je takové nějaká ujetá. Jde to zadáním cesty, ale nikdy si nedokážu vzpomenout jak se to správně zapisuje, tak to tam prostě posílám modrozubem a JVM si to od systému přebere a postará se o to.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412