Fórum - Zobrazit téma - Problem nabijeni Treo 650 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problem nabijeni Treo 650

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: so 07. červenec, 2007 9:51    Předmět: Problem nabijeni Treo 650 Citovat

Zdravim vsechny
mam Treo 650 necely tyden z eShopu Palmhelp. Za cely tyden se mi nepodarilo ho nabit vic jak na 53%. Legracni ovsem je, ze pokud se koukam na Battery Monitor, tak napeti baterky je kolem 3,8V a nabiti je 23%. Za chvilku je napeti stejne, ale nabiti je treba 42%...a to neni pripojena nabijecka. Co s tim???? Je to pouze nejak zblble a pomuze nekolik vybiti a nabiti z nuly, nebo je to hardware zavada a musi na reklamaci. Reklamaci bych nerad, mam uz nalepenou dost drahou folii na displayi a take uz ho docela potrebuju (rozpadl se mi totiz totalne mobil). Poradte co jeste zkusit. ROM je dodana 1.2 ENA a FW verze 1.71.


EDIT: Tak stacilo pohrozit reklamaci a najednou to nabiji. Uz jsem na 96% a ledka sviti trvale zelene. Proste tady nejspis strasi nebo nevimcosetudejezasilenosti.
Ale stejne, cim to muze bejt???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 08. červenec, 2007 14:03    Předmět: Citovat

Co třeba nějakej softwarovej problém?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: ne 08. červenec, 2007 18:59    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Co třeba nějakej softwarovej problém?

Tak jsem z toho totalne srnka!! Software to nebude, dela to i po HardResetu.
Nejde nejak zresetovat i to mereni a regulace nabijeni baterky??
Nekde jsem o tom cetl......ale kde, to vi buh a autor toho clanku. Badel, jsi pres Palmiky odbornik, porad...mne se ho nechce posilat zpet a cekat co se vyvrbi. Ja chci milaska pouzivat. Jinak maka uplne super a stabilne bez jakychkoli problemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 08. červenec, 2007 22:03    Předmět: Citovat

No tak zkus tohle, ale nepočítal bych moc s řešením problému: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1032
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: po 09. červenec, 2007 7:08    Předmět: Citovat

Badel napsal:
No tak zkus tohle, ale nepočítal bych moc s řešením problému: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1032


Diky, zkusim .... kdyz to nepomuze tak holt milasek poputuje do reklamace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 09. červenec, 2007 9:24    Předmět: Citovat

jen připodotknu, že "battery reset" je popsán přinejmenším v mém tištěném manuálu.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: po 09. červenec, 2007 9:29    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
jen připodotknu, že "battery reset" je popsán přinejmenším v mém tištěném manuálu.


Hmmm...ja mam treo repasovane, manual je stazeny z netu a nikde jsem se tam nic o tom nedocetl (teda, zatim). Asi budu muset zacit cist znova a lip...pokud to tam teda je. Diky


EDIT: Tak jsem prolezl original manual v anglictine ktery je na palm.com a ta, tedy pod heslem battery reset neni nikde nic.
Kolego, muzes-li, naznac aspon jak to udelat. Ja to fakt nikde nemuzu najit.
Diky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po 09. červenec, 2007 10:12    Předmět: Citovat

Battery Reset je v tom článku, na který Ti dal Badel odkaz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: po 09. červenec, 2007 10:18    Předmět: Citovat

killinghawk napsal:
Battery Reset je v tom článku, na který Ti dal Badel odkaz.

Diky moc, dneska vecer to zkusim a necham pres noc.....snad palmikovy buh da a srovna se to.
Jinak od vcerejska mam na indikatoru 20% a treo porad bezi a bezi a baterka neklesa. Ani o chlup.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt 12. červenec, 2007 7:08    Předmět: Citovat

Takze je tady vysledek.
Palmovy buh dal a povedlo se mi presne podle navodu v clanku o resetech restartovat nabijeni a dneska poprve jsem videl jak vypada baterka na 100%. Je to sice otazka do loterie, ale ten reset nabijeni fakticky...i kdyz s urcitymi ficurami....funguje.
Diky vsem za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 18. červenec, 2007 9:13    Předmět: Citovat

VaKu napsal:
masoxCZ napsal:
jen připodotknu, že "battery reset" je popsán přinejmenším v mém tištěném manuálu.


Hmmm...ja mam treo repasovane, manual je stazeny z netu a nikde jsem se tam nic o tom nedocetl (teda, zatim). Asi budu muset zacit cist znova a lip...pokud to tam teda je. Diky


EDIT: Tak jsem prolezl original manual v anglictine ktery je na palm.com a ta, tedy pod heslem battery reset neni nikde nic.
Kolego, muzes-li, naznac aspon jak to udelat. Ja to fakt nikde nemuzu najit.
Diky moc


Ha, máš pravdu, v elektrickým to není. Mám to v papíráku v sekci Baterie, je to v český i anglický verzi, ale v elektrickým provedení celej tenhle odstavec chybí.
Spočívá to v tom, že během nabíjení (samozřejmě nabíječkou, při trickle-charge nabíjení přes USB kabel to nefunguje, je to vázáno na napájecí konektor) bodneš palma do zad, v případě Trea680 které nemá reset během nabíjení vyklopíš a znovu připojíš baterku.
Má se tím vynulovat interní měřák baterie. V manuálu k T5ce to dokonce doporučovali jednou za 1/4 roku opakovat.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: st 18. červenec, 2007 12:01    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
VaKu napsal:
masoxCZ napsal:
jen připodotknu, že "battery reset" je popsán přinejmenším v mém tištěném manuálu.


Hmmm...ja mam treo repasovane, manual je stazeny z netu a nikde jsem se tam nic o tom nedocetl (teda, zatim). Asi budu muset zacit cist znova a lip...pokud to tam teda je. Diky


EDIT: Tak jsem prolezl original manual v anglictine ktery je na palm.com a ta, tedy pod heslem battery reset neni nikde nic.
Kolego, muzes-li, naznac aspon jak to udelat. Ja to fakt nikde nemuzu najit.
Diky moc


Ha, máš pravdu, v elektrickým to není. Mám to v papíráku v sekci Baterie, je to v český i anglický verzi, ale v elektrickým provedení celej tenhle odstavec chybí.
Spočívá to v tom, že během nabíjení (samozřejmě nabíječkou, při trickle-charge nabíjení přes USB kabel to nefunguje, je to vázáno na napájecí konektor) bodneš palma do zad, v případě Trea680 které nemá reset během nabíjení vyklopíš a znovu připojíš baterku.
Má se tím vynulovat interní měřák baterie. V manuálu k T5ce to dokonce doporučovali jednou za 1/4 roku opakovat.


Diky diky diky...zkusim jeste tohle. Palmovy buh se zase odvratil a situace je zde v blede cerne...vic jak 12% to proste nenatahne a i tak to silene keca.

DIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412