Fórum - Zobrazit téma - mp3 alarm - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

mp3 alarm

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: út 19. červen, 2007 23:20    Předmět: mp3 alarm Citovat

Existuje nějaký freeware prográmek, který by umožňoval alarm-buzení mp3kou? Našel jsem jen sharewary...
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: st 20. červen, 2007 9:33    Předmět: Citovat

Já používám 2PlayMe. Jako alarm spustí RealPlayer, ve kterém si musíš předem navolit a stopnout skladbu. Blbé je, že to funguje jen s RealPlayerem
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xmpetr
nováček
nováček


Registrace: 19.1. 2006
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st 20. červen, 2007 10:06    Předmět: Citovat

2PlayMe je sice také shw ale autor tě nenutí k registraci pokud ti stačí jeden budík denně. Verzi kterou mám já (3.3a) funguje na TX i s Pocket Tunes a AeroPlayerem. Skladbu lze vyhledat v 2PlayMe a i ji tam stopnout, stejně tak nastavit hlasitost, opakování a náběh (fade in).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: st 20. červen, 2007 10:14    Předmět: Citovat

Tak to už máš nějaký high-tech. Já mám nějakou verzi bez čísla (v About je pouze (C) 2004), umí jen RealPlayer, ale budí, kolikrát chceš Radostný To je taky jediné, kdy RealPlayer využívám Mrkající
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vkar
nováček
nováček


Registrace: 31.8. 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 20. červen, 2007 16:16    Předmět: Citovat

Ja mam na Treu650 2PlayMe ve spojeni s PocketTunes. Prvni problem byl ze pokud Palm zacal budit, tak se rozsvitil, ale svitila hlaska vyzadujici zmacknuti prostredniho tlacitka pro odblokovani. Pokud ste Treo neodemkli tak nezacalo zvonit. Tak jsem stahnul nvejsi verzi, ale ta se posledni dobou chova nejak divne - kdyz v nastaveni budiku chci vybrat skladbu, tak se okamzite zasekne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: út 04. březen, 2008 23:29    Předmět: Citovat

Neobjevila se v mezičase nějaká lepší freeware aplikace? Radostný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Vkar
nováček
nováček


Registrace: 31.8. 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út 04. březen, 2008 23:36    Předmět: Citovat

2PlayMe je sve zpusobu freeware, pokud ti staci nastaveny jen jeden budik a ted uz mi dokonce funguje i na Treu a pomoci vybraci dokaze vzbudit i pokud nahodou nezapnu zvuky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moesh
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2006
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st 05. březen, 2008 1:43    Předmět: Citovat

Czechnology napsal:
Neobjevila se v mezičase nějaká lepší freeware aplikace? Radostný

Ja uz dlouho pouzivam LookAtMe. Nejenom, ze ma integrovany budik - vlastni zvuk(mimochodem otresne pipani, ktere vzbudi i me) ci systemove zvuky, ale hlavne dokaze spustit libovolnou aplikaci v libovolny cas. Tim padem i pTunes (RealPlayer nebo AeroPlayer). Jen mam u pTunes v Advanced Preferences zaskrtle Start playing on startup a budi me mp3.
Pres svou vekovitost Mrkající funguje v mych T3 i Treu uplne bezchybne a spolehlive.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st 05. březen, 2008 13:15    Předmět: Citovat

Kluci kde jste? 2PlayMe už je ve verzi 3.6...
...a používám ji velice spokojeně na svém Treu 680. nejenže mám asi šest budíků (koupil jsem si ji Radostný ) ale automaticky v deset večer vypíná telefonní část. Bez jakéhokoli problému, krásně spolupracuje s Pocket Tunes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: so 08. březen, 2008 20:10    Předmět: Citovat

jj ja mam taky 2PlayMe a funguje naprosto perfektne akorat se mi nechce platit tak pouzivam jako shareware Radostný dokud jsem nemel pTunes, tak jsem ji pouzival ve spojeni s RealPlayeren nebo dokonce TCPMP... jako hodne uzitecna mi pripada funkce ze pri startu aplikace jakoby se stisknulo stred. tlacitko...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: ne 09. březen, 2008 15:08    Předmět: Citovat

Mně u té integrace s pTunes například vadí, že když pak chci poslouchat music, musím znova vybírat co, tedy že mi to vyhodí vybrané skladby Pochybující
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: ne 09. březen, 2008 19:38    Předmět: Citovat

Stačí, když pTunes s tou "budíkovou" skladbou ukončíš a znovu spustíš. Pak budeš mít svůj starý playlist.

Btw: Už je verze 3.7. Jediné změny jsem si všiml - je možno zapnout malý čas na prbní obrazovce hned nad datem či jen datum vypnout. Ale pořád nění opraven nepříjený bug: Když na prní obrazovce vypnu hodiny (ty animované) tak se nezobrazuje jaký je další alarm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412