Fórum - Zobrazit téma - Konkuruje Windows Palmu anebo to je naopak? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Konkuruje Windows Palmu anebo to je naopak?
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 04. červen, 2007 14:53    Předmět: Konkuruje Windows Palmu anebo to je naopak? Citovat

Jen by mě zajímal váš názor.........někde to píšou tak a někde onak.
Já si myslím že Windows konkuruje Palmu.
A co ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 04. červen, 2007 17:06    Předmět: Citovat

Zkus stejnou otázku položit na wmhelp, palmhelp a případně smartmania Mrkající Nebudu jmenovat pdasoft a pajda, protože odtamtud by to bylo jasné - okna jsou špatné, zbavíme se i bran a budeme žít uzavření ve stylu "tma za mnou, tma předemnou ale já jsem spokojenej" Pochybující
Na smartmania ti řeknou že WM a hodí ti nějakou oficiální statistiku, kterou dělal kdosi (klidně renomovaný zdroj). Na pajdovi by se ti na tuhle otázku okamžitě sneslo hafo odpovědí, mezi nimiž by byli ti největší hardkór palmisti s inteligentními příspěvky typu "nechci barevné kolečko když čekám".. Na pdasoft by to bylo tak 50/50 .


Takže já to vezmu z trochu jiné strany=ze svého úhlu pohledu:
Porovnám si, kolik výrobců PDA dělá WM systémy a kolik jich dělá PALM OS systémy. Nějaké native Linux PDA vynechám, těch je naprosté minimum. Výrobci HTC a E-TEN produkují nová PDA doslova každou hodinu. Nová, s novými fičurami (Btw, nedávno HTC zveřejnil svůj plán pro tento rok a nadcházející - standardně montovat GPS do všeho, WIFI do skoro všeho, VGA do skoro všeho.). Jenom kolik je výrobků od HTC za poslední rok. Obě tyto firmy používají WM. Nyní je nová verze, WM6 a očekává se od toho dost. PALM PDA bych tu mohl vyjmenovat hned a spočítat - http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Palm_OS_Devices
Možná i to je odpověď na tvou otázku. Může to být důkaz, co se jeví výrobcům jako perspektivnější (=z čeho se vytříská nejvíc peněz Mrkající ).

Dále je hodně lidí, co prostě chtějí mít vše co k sobě patří - Windows na PC, windows na PDA, windows v ledničce, windows v hodinkách, windows v autě a kdyžtak i windows v mozku (to po noční návštěvě náleven Vysmátý ). Zářným příkladem budiž PAN IQ>150 aka obrovská modrá prostata.
Linux nepoužívám, tudíž nevím jak se WM zařízení synchronizují v Linuxu.. Ve firemních sférách se používá většinou Windows. Zaměstnanci fasují PDA a tipni si s jakým systémem Mrkající Prostě pushmail a exchange je v jejich firmě nutnost. Nebo fasuje notebook na dovolenou, ale nechce si ho brát s sebou - sáhne raději po svém PDA co má USB host a je spokojen. Mnohdy se rozhodne si pak i PDA koupit a ovlivněn tím množstvím oken kolem sebe, koupí si i WM zařízení.
Nechci zacházet moc do detailů, protože vím jak by to dopadlo - řekl bych třeba, že synchronizace WM s Windows je snažší a hned by se snesla vlna kritiky..

A možná další věcí je xda komunita Mrkající Opravdu netuším, zda modifikují WM ROM jenom proto, že to je snadné a PALM to má nějak hardcoded.. Ale zatím se domnívám, že se jim to jeví mnohem perspektivnější.

Mých 40 haléřů POZOR!
_________________
Sony Ericsson


Naposledy upravil jacktalking dne po 04. červen, 2007 17:12, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 04. červen, 2007 17:11    Předmět: Citovat

Myslim si ze je to minulost a dneska naopak... tzn. Palm konkuruje Windows... neb zhoubny vir pana Brány se rozšířil celým světem...
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 6:56    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Zkus stejnou otázku položit na wmhelp, palmhelp a případně smartmania Mrkající Nebudu jmenovat pdasoft a pajda, protože odtamtud by to bylo jasné - okna jsou špatné, zbavíme se i bran a budeme žít uzavření ve stylu "tma za mnou, tma předemnou ale já jsem spokojenej" Pochybující
Na smartmania ti řeknou že WM a hodí ti nějakou oficiální statistiku, kterou dělal kdosi (klidně renomovaný zdroj). Na pajdovi by se ti na tuhle otázku okamžitě sneslo hafo odpovědí, mezi nimiž by byli ti největší hardkór palmisti s inteligentními příspěvky typu "nechci barevné kolečko když čekám".. Na pdasoft by to bylo tak 50/50 .


Takže já to vezmu z trochu jiné strany=ze svého úhlu pohledu:
Porovnám si, kolik výrobců PDA dělá WM systémy a kolik jich dělá PALM OS systémy. Nějaké native Linux PDA vynechám, těch je naprosté minimum. Výrobci HTC a E-TEN produkují nová PDA doslova každou hodinu. Nová, s novými fičurami (Btw, nedávno HTC zveřejnil svůj plán pro tento rok a nadcházející - standardně montovat GPS do všeho, WIFI do skoro všeho, VGA do skoro všeho.). Jenom kolik je výrobků od HTC za poslední rok. Obě tyto firmy používají WM. Nyní je nová verze, WM6 a očekává se od toho dost. PALM PDA bych tu mohl vyjmenovat hned a spočítat - http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Palm_OS_Devices
Možná i to je odpověď na tvou otázku. Může to být důkaz, co se jeví výrobcům jako perspektivnější (=z čeho se vytříská nejvíc peněz Mrkající ).

Dále je hodně lidí, co prostě chtějí mít vše co k sobě patří - Windows na PC, windows na PDA, windows v ledničce, windows v hodinkách, windows v autě a kdyžtak i windows v mozku (to po noční návštěvě náleven Vysmátý ). Zářným příkladem budiž PAN IQ>150 aka obrovská modrá prostata.
Linux nepoužívám, tudíž nevím jak se WM zařízení synchronizují v Linuxu.. Ve firemních sférách se používá většinou Windows. Zaměstnanci fasují PDA a tipni si s jakým systémem Mrkající Prostě pushmail a exchange je v jejich firmě nutnost. Nebo fasuje notebook na dovolenou, ale nechce si ho brát s sebou - sáhne raději po svém PDA co má USB host a je spokojen. Mnohdy se rozhodne si pak i PDA koupit a ovlivněn tím množstvím oken kolem sebe, koupí si i WM zařízení.
Nechci zacházet moc do detailů, protože vím jak by to dopadlo - řekl bych třeba, že synchronizace WM s Windows je snažší a hned by se snesla vlna kritiky..

A možná další věcí je xda komunita Mrkající Opravdu netuším, zda modifikují WM ROM jenom proto, že to je snadné a PALM to má nějak hardcoded.. Ale zatím se domnívám, že se jim to jeví mnohem perspektivnější.

Mých 40 haléřů POZOR!

PALM je taky v hodinkách:D!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 8:39    Předmět: Citovat

Fockewulfik napsal:

PALM je taky v hodinkách:D!!

Však já vím Mrkající Ale myslím si, že to koupilo jen pár lidí a skutečně využije a používá ještě méně
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 13:05    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Fockewulfik napsal:

PALM je taky v hodinkách:D!!

Však já vím Mrkající Ale myslím si, že to koupilo jen pár lidí a skutečně využije a používá ještě méně

A v hodinkách Windows je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 13:27    Předmět: Citovat

Fockewulfik napsal:
A v hodinkách Windows je?

Ano i ne. Viz hodinky Fossil SPOT.. Ale rozhodně nejsou v takové podobě, jako PALM na hodinkách
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jack
nováček
nováček


Registrace: 21.2. 2005
Příspěvky: 16
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 15:12    Předmět: Citovat

PalmOS již nekonkuruje Woknům....Wokna vládnou světem ve všem, a po startu PalmPilota v začátku 90.let , a pár let úspěchů, se roztrhl pytel s výrobci Woken a dnes se opravdu vyprofilovaly špišky typu HTC a dalších. SymbianOS je dominantou Nokie, která se vyděluje z trhu "dál čím více". Dnes bych řekl, že PalmOS pouze stínuje a hledá "new way", viz Foleo. Přesto doposud dávám přednost PalmOS a nechce se mi již po 256458, že ten je lepší, protože.....viz nemá barevné kolečka jako u W.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sindi
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2005
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá 08. červen, 2007 7:34    Předmět: Palm x W Citovat

Ve světě (hlavně biznisu) to bohužel chodí tak, že vyhrává ne ten nejlepší, ale ten největší dravec. Tak se v minulosti wokna prosadila před výrazně lepšími OS. A tak se Palm zřejmě v budoucnu neprosadí (tím rozhodně nechci říct co je lepší nebo horší, obojí má svoje + i -).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá 08. červen, 2007 7:45    Předmět: Citovat

Jednoduchost Palmu pro práci....................Vysmátý
Windows pana Brány jak na compu.............. Nazlobený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Adam_Kalina
nováček
nováček


Registrace: 17.4. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út 19. červen, 2007 19:58    Předmět: Citovat

Já osobně jsem měl skušenosti s většinou "mobilmích" operačních systémů : PALM - (Tungsten T2 , T3 , Treo 650 , LifeDrive) Windows Mobile - ( Qtek 9100 (Vario), Acer n50, n311 , Treo 750v..) Simbian - (Nokia n9300i,9500) Simbian UIQ - (SE P990i)
Začínal jsem s palmOS a proto k němu stále mám jakousi "slabost" - palm je podle mého systém velice dobrý pro práci, má perfektní organizaci času, perfektní svižnost celého systému (neplatí u LifeDrivu).. Na palmu mi asi nejvíce vadilo celková zastaralost vzhledu a aplikací, ovšem stále je jich obrovské množství. Windows Mobile - již na první pohled je vidět že WM je nový systém který bude vládnout světu pda a mda je pro něj také hodně velké množství aplikací ovšem při porovnání s palmem jsou mnohem "modernější" v základu ale nemůže WM Palmu konkurovat např v organizaci času a už vůbec né rychlostí. Wm jsem si oblíbil a dodnes ho nejvíce používám (Treo 750v). Simbian/UIQ - je podle mého systém na kterém je ještě hodně dlouho co vylepšovat. Simbian v nokiích mě od systému naprosto odradil, strašně pomalý, chyboví a celkově jaksi nedokonalý , v případě Sony Ericssonu je sytuace o něco lepší ale určitě ne růžová.
Když to shrnu, tak WM je systém který diktuje a bude diktovat v oblasti pda je to zatím jednička a jediný kdo ji podle mě může ohrozit je Palm a jeho nově připravovaný systém...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út 19. červen, 2007 21:28    Předmět: Citovat

Adam_Kalina napsal:
Já osobně jsem měl skušenosti s většinou "mobilmích" operačních systémů : PALM - (Tungsten T2 , T3 , Treo 650 , LifeDrive) Windows Mobile - ( Qtek 9100 (Vario), Acer n50, n311 , Treo 750v..) Simbian - (Nokia n9300i,9500) Simbian UIQ - (SE P990i)
Začínal jsem s palmOS a proto k němu stále mám jakousi "slabost" - palm je podle mého systém velice dobrý pro práci, má perfektní organizaci času, perfektní svižnost celého systému (neplatí u LifeDrivu).. Na palmu mi asi nejvíce vadilo celková zastaralost vzhledu a aplikací, ovšem stále je jich obrovské množství. Windows Mobile - již na první pohled je vidět že WM je nový systém který bude vládnout světu pda a mda je pro něj také hodně velké množství aplikací ovšem při porovnání s palmem jsou mnohem "modernější" v základu ale nemůže WM Palmu konkurovat např v organizaci času a už vůbec né rychlostí. Wm jsem si oblíbil a dodnes ho nejvíce používám (Treo 750v). Simbian/UIQ - je podle mého systém na kterém je ještě hodně dlouho co vylepšovat. Simbian v nokiích mě od systému naprosto odradil, strašně pomalý, chyboví a celkově jaksi nedokonalý , v případě Sony Ericssonu je sytuace o něco lepší ale určitě ne růžová.
Když to shrnu, tak WM je systém který diktuje a bude diktovat v oblasti pda je to zatím jednička a jediný kdo ji podle mě může ohrozit je Palm a jeho nově připravovaný systém...

.......Symbian...........s tvrdým ypsilin...........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Adam_Kalina
nováček
nováček


Registrace: 17.4. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út 19. červen, 2007 21:55    Předmět: Citovat

Fockewulfik napsal:
Adam_Kalina napsal:
Já osobně jsem měl skušenosti s většinou "mobilmích" operačních systémů : PALM - (Tungsten T2 , T3 , Treo 650 , LifeDrive) Windows Mobile - ( Qtek 9100 (Vario), Acer n50, n311 , Treo 750v..) Simbian - (Nokia n9300i,9500) Simbian UIQ - (SE P990i)
Začínal jsem s palmOS a proto k němu stále mám jakousi "slabost" - palm je podle mého systém velice dobrý pro práci, má perfektní organizaci času, perfektní svižnost celého systému (neplatí u LifeDrivu).. Na palmu mi asi nejvíce vadilo celková zastaralost vzhledu a aplikací, ovšem stále je jich obrovské množství. Windows Mobile - již na první pohled je vidět že WM je nový systém který bude vládnout světu pda a mda je pro něj také hodně velké množství aplikací ovšem při porovnání s palmem jsou mnohem "modernější" v základu ale nemůže WM Palmu konkurovat např v organizaci času a už vůbec né rychlostí. Wm jsem si oblíbil a dodnes ho nejvíce používám (Treo 750v). Simbian/UIQ - je podle mého systém na kterém je ještě hodně dlouho co vylepšovat. Simbian v nokiích mě od systému naprosto odradil, strašně pomalý, chyboví a celkově jaksi nedokonalý , v případě Sony Ericssonu je sytuace o něco lepší ale určitě ne růžová.
Když to shrnu, tak WM je systém který diktuje a bude diktovat v oblasti pda je to zatím jednička a jediný kdo ji podle mě může ohrozit je Palm a jeho nově připravovaný systém...

.......Symbian...........s tvrdým ypsilin...........

No tak hlavně že vY jste dokonalÝ POZOR!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út 19. červen, 2007 22:24    Předmět: Citovat

Adam_Kalina napsal:

No tak hlavně že vY jste dokonalÝ POZOR!

Ale já Vám nic neříkám, a to ,že jsem dokonalý......to je přece Palm..Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 11:47    Předmět: Citovat

Tak si nemůžu pomoct, ale mám dojem že dnešní rozhovor s chlapíkem od Resco současnou situaci vystihuje až nepříjemně realisticky:
- objem prodejů PalmOS aplikací je méně než 1/4 proti objemu aplikací pro MS PPC/WM (tedy celkově necelá pětina, tedy <20%)
- zklamání z posledního vývoje u Palm, Inc.
- odhodlání dát Palmu "ještě jednu šanci" - chápu to spíš jako rezervovanou ochotu k POSLEDNÍ šanci = nesmí to trvat moc dlouho a radši by to mělo být bez chyb, kliček, couvání a podobných (nechci říkat prasáren).

S ohledem na to, jak se rozjelo open-source lino pro některá zařízení, měli by jak Palm, Inc. tak Access pořádně hnout špekama, aby je z nich nakonec akcionáři nestáhli.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 12:26    Předmět: Citovat

Souhlas...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
mha
nováček
nováček


Registrace: 22.7. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 15:59    Předmět: Citovat

Palm bol svojho casu daleko vpredu. Dokazuje to i fakt, ze sa uz 5 rokov nevyvija a este stale moze konkurovat WM.
Operacny system od MS sa siri okrem PC uz aj na mobilnych zariadeniach a za par rokov mozeme ocakavat, ze aj na tomto poli bude mat podiel na trhu 98% Radostný (dufam vsak, ze to bude skor Linux, Symbian atd.)

Odpoved na otazku: nakolko ma Palm v porovnani s WM a Symbianom a Linuxom asi najmensi podiel, tak mozeme tvrdit ze Palm robi konkurenicu WM a nie naopak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 19:40    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
Tak si nemůžu pomoct, ale mám dojem že dnešní rozhovor s chlapíkem od Resco současnou situaci vystihuje až nepříjemně realisticky:
.


Bohužel mám z toho naprosto stejnej pocit Smutný , ale já ty widle nechci, nechci a ještě jednou nechci. Pokud má budoucnost vypadat tak černě, že bude bez nějakého srozumitelnýno operačního systému od Palmu, tak holt budu doufat, že uživatelé sami odladí nějakej linux na nějakým widlovým treu, protože ty zdá se palm bude vyrábět Pochybující
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vaclavikmiva
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 21:28    Předmět: Citovat

VDC napsal:
masoxCZ napsal:
Tak si nemůžu pomoct, ale mám dojem že dnešní rozhovor s chlapíkem od Resco současnou situaci vystihuje až nepříjemně realisticky:
.


Bohužel mám z toho naprosto stejnej pocit Smutný , ale já ty widle nechci, nechci a ještě jednou nechci. Pokud má budoucnost vypadat tak černě, že bude bez nějakého srozumitelnýno operačního systému od Palmu, tak holt budu doufat, že uživatelé sami odladí nějakej linux na nějakým widlovým treu, protože ty zdá se palm bude vyrábět Pochybující



Amen
_________________
TX + SD 1Gb + GPS Navibe, +SE W810i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: st 26. září, 2007 10:31    Předmět: Citovat

Tak podle jacktalking jsme na pajdovi radikální extrémističtí palmisté. Asi je to fakt. Můj názor je takový, že widle do kapsy nechci, mám jeden firemní stroj a to kolečko při čekání mě pěkně vytáčí. U Palm OS mi vadí problémy s lakalizací a chybějící internetový browser (Operu mini vynechte a Blazer neni browser).

Pokud Palm nepřijde nejpozději do roku s novým OS, tak se jako výrobce HW a OS už úplně pohřbí.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412