Fórum - Zobrazit téma - pouzdro pro T5 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

pouzdro pro T5

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: pá 11. květen, 2007 19:44    Předmět: pouzdro pro T5 Citovat

Mám na T5 Tungstenu plechové pouzdro, ale radší bych měl kožené, prostě lehčí k otevřeníRadostný Jediná možnost je objednání kusu v ceně kolem 3-4 stovek z http://shop.palmhelp.cz/, tedy z Děčína.
Že bydlím v Praze, zkusil jsem Sunnysoft v Jesenické ul. Tam ale mají jediný typ, za skoro osm set korun a ještě bych musel čekat na objednání Smutný
Nevíte tu o jiné možnosti přímo v Praze? Třeba i z druhé ruky? Dost bych potřeboval takové pouzdro a trochu hledám jinou verzi, než si ho nechám z Děčína zaslat. I když to tak nakonec dopadne asi ...
Díky moc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cat
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá 11. květen, 2007 20:11    Předmět: Citovat

Nevím, nevím, ale mohu jen doporučit PalmHelp.Včera jsem pouzdro (kožené na LD a ze stejného důvodu) objednal, zaplatil převodem a dnes jsem dostal e-mail, že je na cestě. Protože je dnes pátek, tak asi dorazí v pondělí, tedy suma sumárum tři pracovní dny, což je docela příjemné Radostný Mám jinou banku, než byl cílový účet a mé zkušenosti s jinými int.obchodníky jsou podstatně horší. Takže doporučuji PalmHelp. Škoda jen, že není širší nabídka prodeje sw (ale tu lze také řešit, zpravidla je pod recenzí odkaz na koupi za české peníze.) BTW bydlím v Plzni
_________________
Psion S3 -> Psion Revo -> Psion 5mx -> LifeFlash + KINGSTON 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vaclavikmiva
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 14. květen, 2007 19:14    Předmět: Pouzdro pro T5 Citovat

Zdravím
K tomu pouzdru můžeš ještě zkusit v Praze AH Mobile ul. Bratří Dohalských sveho času tam měli doprodej pouzder od Brando za slušné ceny ale je to už nějaká doba Mrkající jinak mohu doporučit asi jen Palmhelp
_________________
TX + SD 1Gb + GPS Navibe, +SE W810i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po 14. květen, 2007 22:48    Předmět: diky Citovat

už jsem na jejich webu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cat
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 15. květen, 2007 22:03    Předmět: Citovat

Tak mohu potvrdit, že od objednávky k dodání to trvá tři dny, ceny jsou rozumné, není co řešit. Mám ale jiný problém, převodem jsem zaplatil částku o 1,-kč nižší než je ta, na kterou byla vystavena faktura přiložená v balíku. Samozřejmě jsem platil cenu uvedenou v zaslaném Zálohovém listu. Zřejmě nějaký šotek. Ale nemám nahodou poslat PalmHelpu jednu korunu, abych nebyl na černé listině? Pobavený To bych nerad Pochybující
_________________
Psion S3 -> Psion Revo -> Psion 5mx -> LifeFlash + KINGSTON 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 15. květen, 2007 22:05    Předmět: Citovat

To nebude nutné, my se ozveme, až tam naskáče penále aspoň na 500,- Kč Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne 24. červen, 2007 15:55    Předmět: chvála Citovat

Chválím Palmhelp Shop! Pouzdérko již přes měsíc užívám a je skvělé! Doručili mi ho rychle a krásně nám padne:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412