Fórum - Zobrazit téma - srovnavaci recenze - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

srovnavaci recenze

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní PalmHelp
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út 18. červenec, 2006 14:31    Předmět: srovnavaci recenze Citovat

Tak to vypada (alespon dle diskusi pod clanky), ze srovnavaci serial Today obrazovek pro Palmy docela zaujal. Jiz pri jeho tvorbe jsem premyslel, jakou dalsi oblast programu porovnat, temat se nabizi mnoho, napriklad launchery, mailovi klienti, multimedialni prehravace, aplikace nahrazujici vestavene PIM atd. atd.
Rad bych se tedy touto cestou zeptal Vas ctenaru, ktera oblast by Vas nejvice zajimala, nebo napriklad ve ktere oblasti je pro Vas tezke si vybrat idealni program, nebo kdy naopak povazujete jeden program za jasne nejlepsi v dane kategorii (napriklad treba TCPMP v multimediich)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 18. červenec, 2006 14:33    Předmět: Datebook Citovat

No již velmi dlouho ke své spokojenosti používám DateBk, ale tento software se již nějak přestal vyvíjet. Proto by mě zajímalo srovnání s konkurenčním Agendusem, který přináší stále nové verze. Mě by tedy zajímalo srovnání datebooků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: st 19. červenec, 2006 14:40    Předmět: Citovat

Nahradam PIM se urcite budu venovat, sam totiz budu pro sebe hledat idealni aplikaci. Zatim jsem nikdy zadnou poradne nepouzival, ale nastal nejvyssi cas. Troufam si tvrdit, ze tedy budu mit na tomto poli vyhodu, nebudu k jednotlivym aplikacim pristupovat s predsudky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 19. červenec, 2006 14:42    Předmět: Citovat

nexus6 napsal:
Nahradam PIM se urcite budu venovat, sam totiz budu pro sebe hledat idealni aplikaci. Zatim jsem nikdy zadnou poradne nepouzival, ale nastal nejvyssi cas. Troufam si tvrdit, ze tedy budu mit na tomto poli vyhodu, nebudu k jednotlivym aplikacim pristupovat s predsudky...

To by bylo super. Hlavně náhradu za TASK a kalendář, což jsou dle mého ty nejdůležitější aplikace pro PALM (teda hned za SOFT RESET aplikacema Pobavený ). Ale opravdu bych preferoval více než ty velké balíky za spoustu peněz něco co je free a stejně je to super (jako například starší verze TODAY)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 19. červenec, 2006 14:49    Předmět: Task Citovat

Namísto Task se mi po letech experimentování jednoznačně nejvíce osvědčila kombinace HandyShopperu (pro jednoduché úkoly a nejen pro úkoly) a Bonsai pro strukturované složité úkoly charakteru projektů. Myslím, že alespoň pro mě momentálně neexistuje lepší řešení. Škoda jen, že HandyShopper už není vyvíjen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní PalmHelp Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412