Fórum - Zobrazit téma - Hard reset palmu T|X - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Hard reset palmu T|X

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meluzin
nováček
nováček


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne 22. duben, 2007 14:05    Předmět: Hard reset palmu T|X Citovat

Potřeboval bych poradit, jak uvést palm T|X do továrního nastavení. Hard reset nefunguje, netuším z jakého důvodu. Ani se mi neobrazí, jestli si přeji vymazat všechna data. Hard reset jsem zkoušel několikrát. možná mi jenom napište jak se dělá, mislim že ho dělám dobře, ale co kdyby Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: ne 22. duben, 2007 20:41    Předmět: Citovat

Pichnes palm do zad a hned zmacknes power button, ktery pustis az stavovy prouzek u oranzoveho loga dojede na konec. Jinak jsem jest evidel nejakou aplikaci, tusim od Dmitriho, ktera se jmenuje TX hardreset.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Meluzin
nováček
nováček


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne 22. duben, 2007 21:30    Předmět: Citovat

tak díky, tak sem to dělal blbě. Power button sem mačkal ještě než naběhl stavový řádek. díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tikka
nováček
nováček


Registrace: 24.7. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út 24. červenec, 2007 22:12    Předmět: Citovat

Asi se ptam hloupe, ale jsem zatim uplny laik a chtela bych si byt jista...
Kdyz provedu hard reset, tak se smaze vse, co clovek do palmu pridal atd, ale aplikace, ktere tam byly v prvopocatku zustanou?
Zalezi mi predevsim na solitaire ;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 24. červenec, 2007 23:37    Předmět: Citovat

Zůstane tam vše, co bylo od výrobce v ROMce, tzn. ano, ale nejsem si jist, jestli zrovna Solitaire tam byl od prvopočátku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tikka
nováček
nováček


Registrace: 24.7. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út 24. červenec, 2007 23:47    Předmět: Citovat

Diky za informaci Radostný
Palm mam z druhe ruky, ale nebyl pouzivany, takze doufam, ze je tomu a tak Posměváček
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: st 25. červenec, 2007 9:13    Předmět: Citovat

Tikka napsal:
Diky za informaci Radostný
Palm mam z druhe ruky, ale nebyl pouzivany, takze doufam, ze je tomu a tak Posměváček


Karetních her je palmhelp.cz a FreewarePalm.com plný, takže se neboj. Když tak Ti ho pošlu. BTW
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 25. červenec, 2007 9:56    Předmět: Citovat

Tikka napsal:
Asi se ptam hloupe, ale jsem zatim uplny laik a chtela bych si byt jista...
Kdyz provedu hard reset, tak se smaze vse, co clovek do palmu pridal atd, ale aplikace, ktere tam byly v prvopocatku zustanou?
Zalezi mi predevsim na solitaire ;-)


SOlitaire zustane, taky mam TX a hard reset uz jsem delal. Jinek me osobne vic vyhovuje Sol Free 4,5 od smallware - muzes si je najit v googlu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 25. červenec, 2007 10:50    Předmět: Citovat

Jo já si nevšiml, že máš TX, tak to jo, tam Solitaire skutečně zůstává i po HR. Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412