Fórum - Zobrazit téma - prehravani filmu v tungsten T - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

prehravani filmu v tungsten T

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
krboun
nováček
nováček


Registrace: 11.2. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 22. únor, 2008 21:05    Předmět: prehravani filmu v tungsten T Citovat

je mozne na tungstenu T prehravat filmy?
zkousel jsem TCPMP stahnuty tady z webu ale povedlo se mi rozchodit jen MP3 a videa .avi to vubec nenaslo . dalsijsem zkousel core player a ten mi taky nenasel .avi a pri spusteni MP3 psal out of memory
jak bych mel nainstalovat TCPMP a konvertovat?
diky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 22. únor, 2008 21:25    Předmět: Re: prehravani filmu v tungsten T Citovat

TCPMP je asi nejlepší volba. Naistaluje se základní program plus potřebné pluginy. Video je třeba konvertovat - osobně jsem používal pocketmovie convertor. Je to uživatelsky příjemný program a dají se tam filmy umravnit na vskutku rozumnou velikost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krboun
nováček
nováček


Registrace: 11.2. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 22. únor, 2008 22:40    Předmět: Citovat

ten konvertor jsem nenasel ale stahl jsem jiny a vytvoril z videa soubory .avi a .mpg4 a nainstaloval vsechny pluginy tcpmp ale video stale nenalezeno, asi to spatne konvertuju
ted jsem prisel na jednu vec: MP3 se ukazou v poho ale jen nektery a nektery nenejde... nevim co s tim je
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: so 23. únor, 2008 10:52    Předmět: Citovat

krboun napsal:
ten konvertor jsem nenasel ale stahl jsem jiny a vytvoril z videa soubory .avi a .mpg4 a nainstaloval vsechny pluginy tcpmp ale video stale nenalezeno, asi to spatne konvertuju
ted jsem prisel na jednu vec: MP3 se ukazou v poho ale jen nektery a nektery nenejde... nevim co s tim je

No nevim, zní to divně. Zkus se mrknout jestli v tom TCPMP není nastaven natvrdo nějaký adresář - on je rozdíl jestli člověk nahází mp3 do palmu přímo na kartu nebo přes synchronizaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so 23. únor, 2008 21:45    Předmět: Citovat

pro TT je nejlepší Kinoma......sice není free ale to neva.....v TCPMP mi filmy na TT nejely....Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412