Fórum - Zobrazit téma - TX - zkusenosti a otazky - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TX - zkusenosti a otazky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: ne 14. září, 2008 23:50    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Czechnology napsal:

Platit tisíce za servis se mi zase moc nechce Smutný
A záruka končí za týden a něco (vzhledem k téměř neustálému pobytu v zahraničí jsem se k tomu dřív nedostal, jinak už by to bylo v servisu skoro před rokem).
Smutný


Pokud to máš v záruce, tak to rychle ještě pošli. Za diagnostiku zaplatíš jen 90,- Kč a můžeš jim to pak omlátit o hlavu. Nebo ti to rovnou necháme opravit jako záruční, pak diagnostiku platit nebudeš, jen 250,- Kč za zprostředkování + dopravu. Nejhorší, co můžeš teď udělat, je nechat propadnout záruku.


Tak jsem to zkusil poslat a uvidím, no...
nemám moc důvěru v reklamování a nerad to dělám, neb hádání se s lidmi nepatří mezi mé záliby (a lidé z reklamačních oddělení to asi mají v popisu práce Rozpačitý ).
Tak jsem zvědav Radostný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 15. září, 2008 15:49    Předmět: Citovat

No jak kteri Mrkající ... Napriklad s Palmshopem jsem nikdy nemel problem, ale zase na druhou stranu znam e-shopy, ke reklamaci resili rok (skoda ze jsem neznal zakonnej limit Smutný )! A kdyz se zbozi vratilo z opravy jako spravene, vykazovalo tu samou zavadu co predtim... Nakopat by nekterejm patrilo, COI na ne!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: po 15. září, 2008 16:02    Předmět: Citovat

Nj, asi jsem blbec, že si nevymáhám co mi náleží, ale já se prostě strašně nerad hádám Smutný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 15. září, 2008 19:02    Předmět: Citovat

Velice pochybuju že by TX neměl ani aplikaci Pics&Vids.
A na videa, pro něž TCPMP nemá kodek, ale ve windowsích nainstalovaný je, platí jejich naimportování do sekce Media v PalmDesktopu. Překonvertí se do ASF v rozlišení palma a nahrnou se při hotsyncu do alba, kam je uživatel hodil.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 15. září, 2008 20:11    Předmět: Re: TCPMP v Palm-e TX Citovat

joeklu napsal:
TCPMP mi prehráva z netu stiahnuté súbory v mpeg a avi bez zvuku.
Poradí niekto, kde môže byť problém. Kodeky by mali byť predsa v balíku na siathnutie alebo ich musím inštalovať zvlášť? Už som sa pokúsil TCPMP aj kompletne preinštalovať, bez efektu. Díky:-)



Taky se mi to děje, takže vezmu vždycky celou dávku videosouborů a zkonveruju je přes Any Video Converter (free), tomu je celkem jedno, v jakém formátu jsou vstupní soubory a převedu to na mpeg1 (s tím mám u palmu nejlepší zkušenosti) a nasypu si to na kartu. Připadá mi to lepší a rychlejší řešení než použít Media na PalmDesktopu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: so 07. březen, 2009 13:42    Předmět: Pro uplnost Citovat

Tak snad jenom pro uplnost: Prave opravuji zapinaci tlacitko na svet TX, protoze prestalo reagovat. Takze na moje slova doslo. Holt zase nekdo myslel necim jinym nez hlavou. Ale jinak za tu dobu co TX mam spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412