Fórum - Zobrazit téma - Cena Trea 750 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Cena Trea 750

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 21. únor, 2007 9:12    Předmět: Cena Trea 750 Citovat

Tak co říkáte na ohlášenou cenu Trea 750 kolem 18 000,- Kč s DPH? Docela šok ne? Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mr_detlef
nováček
nováček


Registrace: 9.1. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 21. únor, 2007 19:38    Předmět: cena Citovat

no málo to rozhodně není ale uvidíme jak se chytne mezi konkurencí. I když chybějící wifi, gps, slabší rozlišení displeje a jiné vychytávky Treu zrovna nepomůžou Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 21. únor, 2007 19:57    Předmět: Citovat

Chtělo by to, aby ho zadotoval nějaký operátor, čímž by se cena mohla dostat jakž takž na rozumnou úroveň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mr_detlef
nováček
nováček


Registrace: 9.1. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 21. únor, 2007 21:00    Předmět: Citovat

Jestli nepříjde Vodafone se 750V to by pak mohl být klidně kolem 12. Když se tak dívám na cenu v UK tak tam je za 212 liber což není vůbec špatné Radostný ale kdo ví jaký musí mít zákazník tarif Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Thor Steinar
nováček
nováček


Registrace: 5.9. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so 24. únor, 2007 13:54    Předmět: Citovat

Uprimne,ta cena je absolutne mimo.Prumerna vybava,prumerna technika(fotak,procesor,absence wifi,prip. GPS),nadprumerna cena.Za tech cca 12.000 bych do nej sel,prip.premyslim nad tou rapasi,ale 18.000 Pochybující Zlomyslný

V AHmobile ho maj za 16.500,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mrzic
nováček
nováček


Registrace: 14.4. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so 24. únor, 2007 16:49    Předmět: Citovat

mp3hifi ho maji za 11000 s DPH.

Naposledy upravil mrzic dne ne 25. únor, 2007 16:10, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 24. únor, 2007 21:56    Předmět: Citovat

To co mají v MP3HIFI za 11000 je stejný repas, který máme za 9400. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 25. únor, 2007 15:30    Předmět: Citovat

Nic proti MP3HIFI, ale spoustu produktů mají vyloženě předraženou, ačkoliv na jiných CZ webech se prodává i levněji... A to co u nich jsem zatím našel všude, tudíž nemám důvod tam nakupovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mrzic
nováček
nováček


Registrace: 14.4. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne 25. únor, 2007 16:09    Předmět: Citovat

Ja jim nedelam reklamu, narazil jsem na ne nahodou a nasel tam Treo 750. To, ze to je repas, jsem si nevsiml.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Thor Steinar
nováček
nováček


Registrace: 5.9. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po 26. únor, 2007 20:53    Předmět: Citovat

Tak proto je to pojmenovany jako Outbox Pobavený .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út 27. únor, 2007 8:20    Předmět: Citovat

ta cena je sok a celkom to nechapem.
pred par dnami este stal sice brandovany, ale tiez unlocked model radovo menej. ja chapem, ze nase teritorium nie je asi pre palm klucove, ale takouto taktikou sa trh neobsadzuje - ze budem predavat v podstate low end za neumerne vysoku cenu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 27. únor, 2007 18:46    Předmět: Cena Citovat

jacktalking napsal:
Nic proti MP3HIFI, ale spoustu produktů mají vyloženě předraženou, ačkoliv na jiných CZ webech se prodává i levněji... A to co u nich jsem zatím našel všude, tudíž nemám důvod tam nakupovat


Ale zase neco tam maji levneji no. Proste vsude neco.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 27. únor, 2007 18:51    Předmět: Citovat

A co přesně tam mají levněji? O ničem takovém nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 27. únor, 2007 19:19    Předmět: Lokalizaci Citovat

Lokalizaci Locale - za 400 jsem ji jeste nevidel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 27. únor, 2007 19:26    Předmět: Citovat

To je asi jediná položka. Navíc lokalizaci jsme v minulosti v akci prodávali i levněji. Pokud si zákazník bere i jiné zboží, obvykle se v tomhle ohledu dokážeme dohodnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mrzic
nováček
nováček


Registrace: 14.4. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st 28. únor, 2007 9:04    Předmět: Re: Lokalizaci Citovat

nox napsal:
Lokalizaci Locale - za 400 jsem ji jeste nevidel.


Ja jsem Locale kupoval vzdycky primo od Redgrepu (TT3, T650) a treba na treo me vysla na cca 300,- Kc. Kupoval jsem ji nekdy v polovine roku 2005, ale mozna se ceny zmenily. Navic po reklamaci trea a vymene za jiny pristroj, mi zdarma poslali novy kod, coz beru jako velmi solidni jednani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 28. únor, 2007 9:37    Předmět: Citovat

To je zvláštní, protože oficiální cena Locale určená přímo RedGrepem je 799,- Kč. Kouokám ale, že ani oni sami jí moc nedodržujou. Nesouhlas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mrzic
nováček
nováček


Registrace: 14.4. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st 28. únor, 2007 10:20    Předmět: Citovat

Badel napsal:
To je zvláštní, protože oficiální cena Locale určená přímo RedGrepem je 799,- Kč. Kouokám ale, že ani oni sami jí moc nedodržujou. Nesouhlas


Tak jsem hledal a nasel. Faktura byla na 300,- bez DPH, s DPH 357,- Kc. Kupoval jsem ji v 7/2005. Dokonce mi vygenerovali zdarma lic. kod na vyzkouseni a po cca mesici uzivani jsem ji pak ofiko zakoupil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 28. únor, 2007 16:17    Předmět: Cena Citovat

mrzic napsal:
Badel napsal:
To je zvláštní, protože oficiální cena Locale určená přímo RedGrepem je 799,- Kč. Kouokám ale, že ani oni sami jí moc nedodržujou. Nesouhlas


Tak jsem hledal a nasel. Faktura byla na 300,- bez DPH, s DPH 357,- Kc. Kupoval jsem ji v 7/2005. Dokonce mi vygenerovali zdarma lic. kod na vyzkouseni a po cca mesici uzivani jsem ji pak ofiko zakoupil.


Hezke a zajimave. Jenze ted primo na webu nemaji ani cenu, jen mail na objednani. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 28. únor, 2007 16:50    Předmět: Citovat

Jinak by bylo dobré vrátit se k tématu vlákna, ať z toho neděláme guláš. Na lokalizace máme samostatnou kategorii. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412