Fórum - Zobrazit téma - Treo jako diktafon - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo jako diktafon

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
McOwn
nováček
nováček


Registrace: 25.12. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 26. leden, 2007 14:49    Předmět: Treo jako diktafon Citovat

Prosím o typ jaký freewareový prográmek umožní využívat Treo jako diktafon popř. i s drobnými editacemi záznamu.

Dík Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 26. leden, 2007 15:21    Předmět: Citovat

SoundRec, Voice Pad, Wave Edit.

Posledně jmenovaný umožňuje i úpravu nahrávky, ale není free.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
McOwn
nováček
nováček


Registrace: 25.12. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 26. leden, 2007 17:50    Předmět: Citovat

Díky killinghawku. Zkoušel jsem SoundRec ale přehrávalo to nějak hrozně rychle. Tak jsem si stáhnul 15denní zkušební verzi programu mVoice - a zdá se mi parádní (netuším kolik stojí), ale jsem fakt mile překvapenej - hezká grafika a hlavně umožňuje přímej vstup na SD kartu přes usb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: ne 28. leden, 2007 17:04    Předmět: Pokud chces utratit nejake penize... Citovat

CallRec je taky dost podareny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út 06. únor, 2007 10:20    Předmět: Re: Treo jako diktafon Citovat

McOwn napsal:
Prosím o typ jaký freewareový prográmek umožní využívat Treo jako diktafon popř. i s drobnými editacemi záznamu.

Dík Mrkající


freeware neviem,
ale napriek tomu ti odporucim CallRec, stoji sice nejaky peniz,
ale je super a vies samozrejme nahravat aj hovory, da sa naprogramovat
na jeden klik hardware buttonu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Marel
nováček
nováček


Registrace: 18.3. 2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po 02. červenec, 2007 8:37    Předmět: CallRec - vybíjení baterie Treo 650 Citovat

Instaloval jsem CallRec 5.1 na Treo 650 (1.20-ENA) a okamžitě jsem registroval dvě změny v chování. 1. enormní vybíjení baterie - jen 12 hodin v pohotovostním režimu. (Podotýkám, že jsem zkontroloval, že neběží přehrávání v nekonečném cyklu.) 2. Zapnutí až po několikerém usilovném mačkání tlačítka. Po odinstalování CallRec obě anomálie zmizely. O jejich původci není pochyb. Co s tím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po 02. červenec, 2007 9:07    Předmět: Re: CallRec - vybíjení baterie Treo 650 Citovat

Marel napsal:
Instaloval jsem CallRec 5.1 na Treo 650 (1.20-ENA) a okamžitě jsem registroval dvě změny v chování. 1. enormní vybíjení baterie - jen 12 hodin v pohotovostním režimu. (Podotýkám, že jsem zkontroloval, že neběží přehrávání v nekonečném cyklu.) 2. Zapnutí až po několikerém usilovném mačkání tlačítka. Po odinstalování CallRec obě anomálie zmizely. O jejich původci není pochyb. Co s tím?


netusim, ja to mam na t680 a bezi korektne, ale mam verziu callrec 4.0. mam nastavene zapnutie nahravania po 2x zmacknuti side tlacitka a bezi to bez problemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moesh
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2006
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po 02. červenec, 2007 9:25    Předmět: Citovat

Nemam z 5kou zadnou zkusenost. Ale protoze sam mam verzi 4 (a pred tim 3) tak me to (pred dalsi koupi Zlostný ) zajimalo. Na ruznych zahranicnich forech jsem cetl, ze nova verze neni odladena. 5.0 zpusobovala spouste lidem resety. Rychle vydana 5.1 by mela byt lepsi, ale jak vidno, prinasi jine problemy. Jako reseni bych videl (navrat ke 4 - pokud to jde) kontaktovat autory z qmobilsoftu a cekat na 5.2 Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 03. červenec, 2007 14:00    Předmět: Citovat

Mám koupený RecorderX, tenhle problém nedělá, ale zato má jiný.
Treo má chybně implementovaný souborový systém a soubory s názvem obsahujícím písmena š,č,ř,nebo ž PalmOS nevidí a řve že neexistují.
A RecorderX ukládá hovory jako Wavy s názvem složeným následovně:
IN_jméno kontaktu_pořadové číslo.WAV pro příchozí hovory, nebo stejným způsobem s prefixem OUT_ pro odchozí, navíc napřed s křestním jménem. Důsledek je jasný: ze všech kontaktů je nutno vyhodit uvedená písmena a nahradit je neháčkovanou verzí.
Jinak to funguje naprosto bezproblémově.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mates_CZ
nováček
nováček


Registrace: 25.6. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 24. červenec, 2008 14:00    Předmět: Citovat

Ahoj. Asi to nejde, přesto se radši zeptám. Zajímalo by mě, jestli je možné nahrávat hlasové poznámky z Bluetooth sluchátka a do něj i přehrávat. V Treu 680. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 24. červenec, 2008 14:25    Předmět: Citovat

Tak to nemam zdani, ale jit by to podle me melo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: čt 24. červenec, 2008 15:04    Předmět: Spise ne Citovat

No podle mne to nejde Smutný

Ted jsem vyzkousel T680 s CallRec 6.0 a sparovanym bluetooth sluchatkem. Pri hovoru bere Treo zvuk z handsfree (a Callrec nahrava vse behem hovoru).
Ale jakmile ukoncim hovor a zapnu CallRec, tak i kdyz je Treo stale sparovane se sluchatkem, Treo nahrava zvuk z vestaveneho mikrofonu.

Nevim zda by to vyresil jiny nahravaci soft popr. A2DP apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 24. červenec, 2008 15:09    Předmět: Citovat

To je mozny, co Audio Gateway? Ten sice puvodne jen pridava A2DP podporu, ale je tam i volba smerovani do speakeru (kabelovych sluchatek) nebo do BT sluchatek... klasicky HS by taky melo fungovat, zkus to s trialem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412