Fórum - Zobrazit téma - polofunkční IR port - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

polofunkční IR port
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 24. listopad, 2008 12:15    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
jardas napsal:
uz jsem na to prisel vylucovaci metodou - dela to PiLoc, stacilo vypnout a soft reset a pak je vse OK. Po prechodu na Czech je problem s IR porad stejny.


Vypni si v PiLocu podporu klávesnice. Případně, pokud používáš UWK klávesnici s driverem 1.0.8, v době kdy ji nepoužíváš ovladač důkladně vypínej, jinak na IR pořád visí.


Měl jsem teď stejnej problém - přestalo chodit IrDA na mém TX, přesněji řečeno je vysílání, příjem z klávesnice fungoval. Už jsem si říkal, že odešla vysílací dioda (neblikala při pozorování přes digi foťák) ale našel jsem tenhle thread a záhada vyřešena. Chcu se zeptat, co je nejvhodnější zapínat při provozu na klávesnici? Zapnout jen Palmovský ovladač nebo i volbu v PiLocu, že používám klávesnici?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 24. listopad, 2008 13:18    Předmět: Citovat

Měl jsem zapnuté oboje. Minulý čas proto, že se moje UWK mechanicky odporoučela, a cena nové je pro mě nepřijatelná, s ohledem na to že jsem upgradnul na Treo680ku. Ale pokud po páteční koupeli v louži Treo dodatečně zkolabuje, jednou z možností (kromě nákupu Centra nebo TreoPro) bude dokoupení UWK a nějakého telefonního "hlupáčka".
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 24. listopad, 2008 15:43    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
Měl jsem zapnuté oboje. Minulý čas proto, že se moje UWK mechanicky odporoučela, a cena nové je pro mě nepřijatelná, s ohledem na to že jsem upgradnul na Treo680ku. Ale pokud po páteční koupeli v louži Treo dodatečně zkolabuje, jednou z možností (kromě nákupu Centra nebo TreoPro) bude dokoupení UWK a nějakého telefonního "hlupáčka".


A při odstavení klávesnice zas na obou místech vypínat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 25. listopad, 2008 11:14    Předmět: Citovat

Nastavení jsem měl následující:
Preferences - Power: Beam receive Off (naprosto zásadní)
PiLoc - keyboard support: tuším volba External (aby při vstupu z externí klávesnice podporoval národní znaky, jinak bral externí klávesnici jako US/UK)
Obojí trvale, není důvod měnit

Keyboard: když jsem chtěl psát na klávesnici, tak ON (nebo power saving), po zavření klávesnice OFF (když necháš aby to řídil powersaving režim, bude ovladač zůstávat v paměti a žrát dynamic heap). Většinou jsem to v ovladači právě kvůli práci s pamětí ovládal výhradně ručně.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412