Fórum - Zobrazit téma - treo 750v - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

treo 750v

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomis
nováček
nováček


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so 13. leden, 2007 20:54    Předmět: treo 750v Citovat

koupil jsem treo 750v,po vložení sim to po mě chce nějaký kod,nemáte někdo zkušenosti co by to mohlo být za kod
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: ne 14. leden, 2007 9:32    Předmět: Citovat

To vypada, jako by to bylo blokovano pro jednoho operatora a chce to kod pro odemceni. S tim jsem se kdysi setkaval u dotovanych a predpacenych telefonu. Ale jestli se nepletu, tak mas problem.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne 14. leden, 2007 11:23    Předmět: Re: treo 750v Citovat

tomis napsal:
koupil jsem treo 750v,po vložení sim to po mě chce nějaký kod,nemáte někdo zkušenosti co by to mohlo být za kod


Ano, jak rika kolega, asi to bude kod pro odblokovani (teda, pokdu to neni PIN, ale to bych te asi hodne podcenoval Posměváček )

Jestli je to Treo opravdu blokovane tak mas trochu problem, ale odblokovani zase neni takovy problem, jen to bude stat par penez (cca petistovku). Jestli chces, ozvi se treba na ICQ, klidne bych ti s tim pomohl, za odmenu bych se na tu 750v treba na chvilku mrknul Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomis
nováček
nováček


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne 14. leden, 2007 14:21    Předmět: Citovat

určitě to bude bloklé je to v italštině,500 klidně investuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne 14. leden, 2007 14:42    Předmět: Citovat

tomis napsal:
určitě to bude bloklé je to v italštině,500 klidně investuji


Tak se ozvi, zaridime to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
adebzen
nováček
nováček


Registrace: 13.3. 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út 13. březen, 2007 21:49    Předmět: rychlá volba Citovat

Mám trochu problém.Omylem jsem si v rychlé volbě na Treo 750v vymazal číslo hlasové schránky.Když ho tam nyní normálně zadám,za nic na světě tam nezůstane.prosím o radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 30.6. 2006
Příspěvky: 90
Bydliště: DC

PříspěvekZaslal: st 14. březen, 2007 8:25    Předmět: Citovat

no ja mam zase opacny problem, na obou simkach ne a ne se teto predvolby zbavit Radostný
_________________
Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 14. březen, 2007 12:43    Předmět: Citovat

UsiReV napsal:
no ja mam zase opacny problem, na obou simkach ne a ne se teto predvolby zbavit Radostný

Známý dělá servisního technika u Vodafone (GPRS/EDGE připojení) a jednou mi říkal že hlasová pošta je k SIM kartě prostě "přilepená". Standardně mi to telefony neměly umět smazat, ale na některých to jde (například na WM). Číslo 1 však zůstane i nadále na hlasovku připraveno a pokud se přiřadí jiné číslo, nejde se na to prostě dovolat. Jenom obsazený tón..
Já jsem si číslo na hlasovku na Qtek smazal, a od té doby tam mám prázdný záznam v azbuce a bez čísla.. Už to tam nemůžu vrátit, prostě mi to píše že operace není povolena... Pochybující
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
adebzen
nováček
nováček


Registrace: 13.3. 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st 14. březen, 2007 13:40    Předmět: hlasová schránka Citovat

Takže se s tím mám smířit ? To musíme nějak vyřešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
adebzen
nováček
nováček


Registrace: 13.3. 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st 14. březen, 2007 15:43    Předmět: rychlá volba Citovat

Myslíte,že kdybych vyměil tu SIM co tam mám za jinou tak tam to číslo hlasové schránky bude?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 14. březen, 2007 20:51    Předmět: Re: hlasová schránka Citovat

adebzen napsal:
Takže se s tím mám smířit ? To musíme nějak vyřešit.

Napíšu to ještě jednou, jelikož mám ve zvyku psát moc stručně a pak tomu není rozumět. A k tomu jsem příspěvek psal z práce, takže docela hoňka..
Známý od Vodafone (tehdy ještě Oskar) mi říkal, že telefon má pouze jakýsi "odkaz" na "sektor" na SIM kartě. To je tlačítko 1, kde se skrývá hlasovka. Je to proto, že do telefonu se nedá dát seznam všech hlasovek na světě. Např v ČR může být +420777123456, v SR 78945612..
Na SIM je to "vypálené" a většina telefonů k tomu má zakázaný přístup zápisu. Tehdy mi ale známý konkrétně jmenoval smartphone a Samsung telefony, které umožňují tu volbu smazat. Bohužel po smazání a následném přiřazení čísla (třeba "Blanka - 420776159753) se bude číslo hlásit jako obsazené.
Pokud tedy došlo ke smazání přes smartphone, nedá se to již vrátit. Došlo k zápisu do "chráněné" části SIM (můj termín).

adebzen napsal:
Myslíte,že kdybych vyměil tu SIM co tam mám za jinou tak tam to číslo hlasové schránky bude?

Ano, s druhou SIM tam bude. Ale po vrácení té původní tam zase nebude.

Toto mám vyzkoušeno na svém starém SGH-E600 a novém Qtek 8500. Na SGH-E600 jsem to mohl smazat a pod tlačítko 1 přiřadit nové číslo. Na Qtek 8500 to můžu smazat, ale pak už to nejde vrátit.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
adebzen
nováček
nováček


Registrace: 13.3. 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st 14. březen, 2007 21:17    Předmět: rychlá volba Citovat

Děkuji za snahu.Rady oceňuji.Smazal jsem to ani nevím jak.Povedlo se mi to prvně.Zkusím to s tou jinou SIM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 14. březen, 2007 22:01    Předmět: Re: rychlá volba Citovat

adebzen napsal:
Děkuji za snahu.Rady oceňuji.Smazal jsem to ani nevím jak.Povedlo se mi to prvně.Zkusím to s tou jinou SIM.

JJ, ale jak říkám, nová SIM to nevrátí. To co bylo smazáno byl záznam ze SIM (z té první). Tudíž se tím nic nezmění.
Pokud máš Vodafone, máš jednou za rok nárok na výměnu SIM karty ZDARMA. Já si jí nechal po třech letech vyměnit, právě kvůli smazání tel čísla té hlasové schránky.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
adebzen
nováček
nováček


Registrace: 13.3. 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st 14. březen, 2007 22:05    Předmět: rychlá volba Citovat

Díky,zkusím to s výměnou SIM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
adebzen
nováček
nováček


Registrace: 13.3. 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so 17. březen, 2007 10:44    Předmět: rychlá volba Citovat

Tak jsem tam dal jinou SIM a na jedničce je opět místo čísla prázdno jako s tou předchozí SIM.Tudy cesta nevede.

ještě jeden dotaz k české lokalizaci.Také se vám zdá,že česká diakritika se v Sunnysoftu zcela nepodařila a mšli by na ní chytří hoši začít znovu pracovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 26. březen, 2007 11:26    Předmět: Citovat

To je dost zvláštní. Motoroly, Siemensy i SEčka co mi kdy prošly rukama měly možnost nastavení čísla hlasové schránky a fungovalo to naprosto bez problému, dokonce i její změna na záznamník na pevnou linku a zpátky. Tedy ne že bych to někdy používal, ale zkoušel jsem to a šlo to.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 26. březen, 2007 17:40    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
To je dost zvláštní. Motoroly, Siemensy i SEčka co mi kdy prošly rukama měly možnost nastavení čísla hlasové schránky a fungovalo to naprosto bez problému, dokonce i její změna na záznamník na pevnou linku a zpátky. Tedy ne že bych to někdy používal, ale zkoušel jsem to a šlo to.

Ano, jenže to došlo ke změně nastavení přes telefon. Nešlo o přímý přístup na SIM kartu. Zkus si třeba přes čtečku SIM něco smazat na SIM kartě (konkrétně tu hlasovku) a uvidíš co se bude dít..
Já i nadále nemohu na Qtek 8500 ani na Samsungu SGH-E600 rozběhat jiné číslo než té hlasovky. Pokud tam dám číslo na pevnou linku k rodičům, prostě se ozve akorát nějaký tón a konec...
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 26. březen, 2007 18:00    Předmět: Citovat

Tak právě tohle jsem zásadně nikdy nedělal a dělat nebudu Radostný
Ale to ti asi nepomůže Radostný Osobně bych požádal o výměnu karty.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 26. březen, 2007 18:44    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
Tak právě tohle jsem zásadně nikdy nedělal a dělat nebudu Radostný
Ale to ti asi nepomůže Radostný Osobně bych požádal o výměnu karty.

A to je ono - některé telefony to dokážou udělat, jako ta čtečka SIM karty. Například můj starý Samsung. Pro někoho to může být výhoda, pro někoho ne. Já se do teho nes*ru, jedno místo v paměti jsem ochoten obětovat
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412