Fórum - Zobrazit téma - Apple iPhone - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Apple iPhone
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 26. září, 2008 12:20    Předmět: Citovat

Původní příspěvek o tom, že se sem Masoxův příspěvek nehodí, beru zpět, nějak jsem si špatně přečetl název vlákna Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 26. září, 2008 16:56    Předmět: Citovat

Tak to je teda pecka, podivat se sem rano asi bych nedosel do skoly Válící se smíchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 27. květen, 2010 21:22    Předmět: Citovat

Tak k tomu došlo mnohem dříve, než jsem čekal. Ale vždycky jsem si myslel, že Steve Balmer je tak trochu mimo mísu... Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: pá 23. červenec, 2010 0:47    Předmět: Citovat

http://mobil.idnes.cz/apple-ma-prusvih-neznamy-hacker-vysaval-penize-z-uctu-na-itunes-pwe-/iphone.asp?c=A100708_114703_iphone_hro

Apple už má vítr z plachet..Radostný
celej Apple je k smíchu...Hlavně že klade důraz na bezpečnost...
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...


Naposledy upravil DanteMC dne pá 23. červenec, 2010 0:55, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: pá 23. červenec, 2010 0:51    Předmět: Citovat

http://mobil.idnes.cz/apple-priznal-problem-s-antenou-maji-ho-pry-uplne-vsechny-iphony-ph2-/iphone.asp?c=A100702_170615_iphone_hro

Tak teď bych si "já telefón" už tuplem nekoupil...
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: po 29. listopad, 2010 22:37    Předmět: iPod Citovat

Hned jak jsem zjistil, že iPod 8GB 4.gen se dá koupit za 4500Kč bez DPH, hned jsem ho mazal koupit, proti iPhone 4 mu nechybí nic než GPS, GSM, BT, ale má WI-Fi! Myslím, že tohle mi palmovský bůh musí prominout!

První dojmy:
Trochu mě překvapilo, že se ten prevít se nedá oživit, aniž si nainstaluji iTunes na PC a nevložím číslo svojí kreditní karty Radostný
Pozor, kdybyste si to chtěli koupit, tak ať omylem neobjednáte iPod 3. gen Radostný) Stojí stejně, akorát je o generaci zpět :-p

Další zkušenosti příště Radostný
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 30. listopad, 2010 2:34    Předmět: Citovat

Mě iPhone zaujal až včera, když jsem zahlídnul článek o pouzdře, přidávajícím do boku výsuvnou kompletní QWERTY klávesnici. Akorát bych čekal, že se to bude připojovat na konektor a zvětší to baterku, namísto připojení modrozubem s vlastní baterkou a extra konektorem.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412