Fórum - Zobrazit téma - Apple iPhone - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Apple iPhone
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vecernik
plavčík
plavčík


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: út 30. leden, 2007 10:48    Předmět: Plnohodnotny OS Citovat

cau, je to asi trosku off-topic.. ale jak by jste definovali plnohodnotny OS? .. to je prece jen trosku slozita definice nemyslite?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: út 30. leden, 2007 12:16    Předmět: cinsky iPhone Citovat

Mnoho lidí u nastupujícího iPhonu trápí chybějící 3G konektivita. Ale svítá naděje (dokud jim to nikdo nezatrhne) - čínská verze iPhonu. Měla by podporovat jak GSM tak čínské TD-SCDMA 3G radio a vyjít v roce 2008.

Kromě jiného, bude mít přístroj BT, 3.3 palcový displej s rozlišením 720x480 a 3Mpix kameru, schopnou nahravat video v plném rozlišení v 30fps (coz nedokazou ani mnohe digitalni kamery ;o) Rozmery pristroje budou 57x105x11,5 mm Překvapený)

Pokud to neni kachna, tak bude veselo (pokud jsem bedoval nad moznou vydrzi Apple iphone, tady to bude jeste horsi PřekvapenýP )



zdroj : http://www.mobilitysite.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 30. leden, 2007 14:08    Předmět: Re: Plnohodnotny OS Citovat

vecernik napsal:
cau, je to asi trosku off-topic.. ale jak by jste definovali plnohodnotny OS? .. to je prece jen trosku slozita definice nemyslite?


Co je na tom složitého? Jsou 3 možnosti:

1) Plnohodnotný systém s uzpůsobeným interfacem pro mobilní zařízení
2) Úplně jiný systém s podobným rozhraním jako je na desktopu
3) Ořezaný systém využívající jen některé z dílčích technologií desktopu

Dle všeho Apple použije třetí variantu, ale to je zatím jen spekulace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 30. leden, 2007 15:41    Předmět: Plnohodnotny OS Citovat

No plnohodnotny OS je alespon u me ten, do ktereho muzu nainstalovat programy vznikle nezavisle na vyrobci OS. Ten konec je zaludnej kvuli novemu symbianu. Zlostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 28. únor, 2007 18:49    Předmět: Citovat

iPhone reklama při udílení Oskarů: http://www.apple.com/iphone/hello/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 01. březen, 2007 10:06    Předmět: Citovat

iPhone na Windows Mobile (moc pěkné): http://www.youtube.com/v/EpP1_79rhQ8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 03. březen, 2007 11:12    Předmět: Citovat

Badel napsal:
iPhone na Windows Mobile (moc pěkné): http://www.youtube.com/v/EpP1_79rhQ8

JJ, na to jsem koukal. A teď mě mrzí že mám smartfoun, tzn bez dotykovky. Docela pěkná fičura..

A nyní krádež od kolegů z pdasoft.cz
Meizu M8 miniOne &#8211; Čínská reakce na iPhone - http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2552
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so 03. březen, 2007 11:17    Předmět: Citovat

Proc kradez?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 03. březen, 2007 14:47    Předmět: Citovat

chaoos napsal:
Proc kradez?

Dělám si srandu Vysmátý To bylo první slovo co mě napadlo Radostný A já si tomu můžu říkat jak chci Machr Pobavený
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 11:05    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
JJ, na to jsem koukal. A teď mě mrzí že mám smartfoun, tzn bez dotykovky. Docela pěkná fičura..


Myslíš? Pokud je ovládání vyřešený dobře, dotykovku většinou ani nepořebuješ. Já na Treu 680ce pero vytahuju jen při hraní Bejewelled nebo pasiánsu, případně při listování delším textem v události.
Dotykovku kromě toho používám v podstatě jen v TomTomovi.
Ovládání telefonu a PIMaplikací má Treo tak dokonalý, že nemám potřebu na displej nějak moc hrabat.
SE P800ka byla orientovaná opačně, nakonec jsem flip utrhnul a fungoval jen na dotykovce, ale pero jsem vyndaval jen na psaní.
Sečteno a podtrženo ... kvalita "telefonu" se neodvíjí od zavedení dotykovky, ale od propracovanosti ovládání. A tu má jak Nokie, tak Mrkvošrot dost otřesnou Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 12:29    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
jacktalking napsal:
JJ, na to jsem koukal. A teď mě mrzí že mám smartfoun, tzn bez dotykovky. Docela pěkná fičura..


Myslíš? Pokud je ovládání vyřešený dobře, dotykovku většinou ani nepořebuješ. Já na Treu 680ce pero vytahuju jen při hraní Bejewelled nebo pasiánsu, případně při listování delším textem v události.
Dotykovku kromě toho používám v podstatě jen v TomTomovi.
Ovládání telefonu a PIMaplikací má Treo tak dokonalý, že nemám potřebu na displej nějak moc hrabat.
SE P800ka byla orientovaná opačně, nakonec jsem flip utrhnul a fungoval jen na dotykovce, ale pero jsem vyndaval jen na psaní.
Sečteno a podtrženo ... kvalita "telefonu" se neodvíjí od zavedení dotykovky, ale od propracovanosti ovládání. A tu má jak Nokie, tak Mrkvošrot dost otřesnou Radostný

Já reagoval na to video a ovládáním. A to tam bylo přes dotykovou obrazovku. Bez ohledu na OS, bez dotykovky to prostě nebude jako na tom videu. A nějakej "jenom" skin bez pěkné funkce nechci. Já skiny rád nemám a vše v PC u mě vypadá šupácky - Windows XP se vzhledem alá 95/98, Foobar bez skinů,...... WM5 a PALM OS je to samé v bleděmodrém.

JInak u PALM OS na mém E2 prostě dotykovku používám. I když to jde ovládat tlačítky, dotykovka mi přijde přirozenější. Třeba v metru používám prsty Radostný Kam potřebuju, tam šmátnu mastným a špinavým prstem Zlomyslný
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so 07. duben, 2007 13:55    Předmět: Citovat

Hehe, baterka iPhone vydrzi 40 minut ! Překvapený))

http://www.pctuning.cz/index.php?option=com_content&task=newscategory&id=8555&Itemid=67#newska1
_________________
-== cHaOOs ==-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 07. duben, 2007 14:13    Předmět: Citovat

chaoos napsal:
Hehe, baterka iPhone vydrzi 40 minut ! Překvapený))

Je hodně věcí kterým se nedá věřit, ale toto je fakt vrchol Vysmátý
1) buď měli testovací verzi iphone, pak se tomu dá věřit. Testovací verze Qteku 8500 vydržela 24 hodin s baterkou, teď je to 3-4 dni.
2) je to blábol typu "můj kamarád" (= jedna paní povídala)
Takováhle věc by se totiž vůbec nedala prodat. To by nebylo ani na přejetí z jednoho konce Prahéé na druhý. Použití pak leda pro kancelář nebo někde doma. Ale s přívodním kabelem = není mobilní
Ne, tomu nevěřím. Kromě testovací verze..
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 10. duben, 2007 11:10    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
A nějakej "jenom" skin bez pěkné funkce nechci. Já skiny rád nemám a vše v PC u mě vypadá šupácky - Windows XP se vzhledem alá 95/98, Foobar bez skinů,...... WM5 a PALM OS je to samé v bleděmodrém.


To se shodnem, akorát v XP používám XPčkovou Startku, protože jsem si na pár jejích funkcí zvykl, navíc zákazníkům všechno zásadně dodáváme na defaultech, protože jsme zjistili, že stejně většina z nich na fičurky a skiny zvysoka dlabe. Kromě toho, skinování prostředí přináší tolik problémů při tech. podpoře a řešení chyb obsluhy i softu, že to za to nestojí.
A mašiny mám naštěstí všechny rychlé tak, že styly na vzhled 95ek holit nemusíme Radostný

Palmy mám taky zásadně bez skinů, hackmasterů a launcherů, protože stejně kolik práce na Palmu je na úrovni souborů? Za mnohem účelnější považuju dobře vytřídit favority a kategorie. Jenom si nastavuju barvy pro vyšší kontrast (na T680ce mám Desert, na T5ce Original).
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po 04. červen, 2007 15:45    Předmět: Citovat

Tak je to oficialni, na trh prijde 29.cervna 2007. Zatim to bude jen v obchodech AT&T.

Za shlednuti rozhodne stoji tato nova videa ...

http://www.apple.com/iphone/ads/
_________________
-== cHaOOs ==-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 04. červen, 2007 17:09    Předmět: Citovat

Ad ruzne skiny:

Muj nazor je takovy, ze zmena vzhledu systemu by se mela provadet jen na urovni toho, co system sam umi. Vsechny add programy a hacky vzdy snizuji stabilitu systemu. At je to Win ci PalmOS. Takze u PalmOS uznavam nastaveni barev tak jak to tam maji. U WindowsXP ta temata co tam maji (i kdyz nektera slozitejsi mozna uberou na vykonu). V Linuxu (i na Palmu) take.. tam je to stejne at tam mam jakykoli tema.

iPhone ma ty blbinky od zakladu, takze na to bude stavenej z hlediska stability i rychlosti.. nebal bych se toho
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 11. červen, 2007 19:09    Předmět: Citovat

Tak kdo tohle neviděl, měl by to rychle napravit:
http://download.microsoft.com/download/a/9/5/a9579d84-bb59-4fab-bf4c-53008a8a9b6e/MicrosoftSurfacing_on10.wmv

Potenciál multitouch ovládání v režii Microsoftu. Pěkný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 26. červen, 2007 14:58    Předmět: Citovat

Neuvěřitelný - hlavně ta exklusivita mě trochu šokuje, ale asi to maj hoši dobře promyšlený:
http://mobil.idnes.cz/o-iphone-je-neobycejny-zajem-u-operatoru-i-u-zakazniku-ppz-/telefony.asp?c=A070529_182943_telefony_vok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 26. červen, 2007 16:16    Předmět: Citovat

Ja jsem zvedav na finalni provedeni.. to UI iPhone mi prijde hodne narocne a dost nadcasove.. i kdyz, Apple byl vzdy vepredu. Ale iPhone stale bude mit slabinu v tom, ze nema tlacitka.. ja SMS vetsinou pisu temer jen po hmatu. No a slepci maji utrum.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 01. červenec, 2007 4:40    Předmět: Citovat

Dva iPhony na zákazníka - to je jak banány za bolševika: http://www.mujmac.cz/art/periferie/iphone-zpravy-29-6.html
Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412