Fórum - Zobrazit téma - Apple iPhone - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Apple iPhone
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 12:08    Předmět: Citovat

chaoos napsal:
Badel napsal:
http://ekonomika.ihned.cz/c4-10112070-20141670-001000_pd-novy-iphone-zaskocil-vyrobce-mobilnich-telefonu


Husty Vysmátý asi jeste bude pekne veselo Vysmátý Ale hlavne dobre pro uzivatele, treba zacnou ted vznikat same velmi povedene veci, jaxe budou snazit trumfnout jeden druheho. Svezi vitr to uz chtelo hodne dlouho...

Moc dramaticky bych to neviděl. Vždy když vydá nějaký výrobce telefonů něco super nového (třeba první barevný telefon), reaguje se na to propadem. Když Samsung vydal jako první na světě telefon co umí VOD, šlo to taky dolů.
Možná to bude prostě normální propad, možná nee. Zatím bych to neviděl tak dramaticky, ono o konkurenci se nedá mluvit u zařízení za 20000Kč a 5000Kč
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 13:23    Předmět: Citovat

ja bych to videl tak, ze akcie Applu jedou proste nahoru Překvapený)

osobne mam nejvetsi obavy o rozsiritelnost systemu o dalsi aplikace... jinak my skalni priznivci, komunikator prevazne pouzivajici pro praci, zustaneme zrejme u pristroje ktery se nejlepe ovlada jednou rukou - Trea ...

a potom ta baterka ... moc tomu neverim ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 13:30    Předmět: Citovat

chaoos napsal:
ja bych to videl tak, ze akcie Applu jedou proste nahoru Překvapený)

osobne mam nejvetsi obavy o rozsiritelnost systemu o dalsi aplikace... jinak my skalni priznivci, komunikator prevazne pouzivajici pro praci, zustaneme zrejme u pristroje ktery se nejlepe ovlada jednou rukou - Trea ...

a potom ta baterka ... moc tomu neverim ...


Jo jo, iPhone rozhodne nebude pro praci. A rozsiritelnost aplikacemi bude minimalni, protoze zatim Apple neplanuje, ze by dovolil vyvijet aplikace externim vyvojarum...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 13:34    Předmět: Citovat

nexus6 napsal:
A rozsiritelnost aplikacemi bude minimalni, protoze zatim Apple neplanuje, ze by dovolil vyvijet aplikace externim vyvojarum...


To uz tady taky parkrat bylo ... (PSP atp.) a nekdo to rozlousknul. Je to jen otazka casu .. Překvapený) Osobne platforme OSX moc nerozumim, ale prijde mi blaznovstvi, ze by tam behaly aplikace ze stolni verze Apple pocitace...

Dobre by bylo kdyby byl nejaky emulatorek na kterem by sly spoustet aplikace z jine platformy... Ale to bude zaviset hlavne na procaku co je vevnitr iPhonu, ale o tom jsem se zatim nikde nedocetl ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 16:17    Předmět: Citovat

Jobs na keynote ujišťoval, že dohoda se Ciscem o odkoupení známky iPhone je jen otázka několika dní. Jak se nyní ukazuje, buď lhal a nebo ho hoši od Cisca podvedli: http://mobil.idnes.cz/apple-iphone-jeste-neni-na-trhu-a-uz-ma-na-krku-prvni-zalobu-pa7-/telefony.asp?c=A070111_145256_mob_denik_ada
...to bude kolem týhle hračky ještě veselo Překvapený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 17:09    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Jobs na keynote ujišťoval, že dohoda se Ciscem o odkoupení známky iPhone je jen otázka několika dní. Jak se nyní ukazuje, buď lhal a nebo ho hoši od Cisca podvedli: http://mobil.idnes.cz/apple-iphone-jeste-neni-na-trhu-a-uz-ma-na-krku-prvni-zalobu-pa7-/telefony.asp?c=A070111_145256_mob_denik_ada
...to bude kolem týhle hračky ještě veselo Překvapený


Podle toho, co se pise na zahranicnich serverech (tohle je tiskovka z CTK) Apple s Ciscem opravdu jednal a Jobs to asi myslel v dobre vire. Jednani se asi nevyvijela pro Cisco tak, jak by si hosi predstavovali, nebo po predstave a v nastale hysterii zmenili nazor. Dalsi moznosti je, ze je to jen dalsi z "reklamnich" triku jak k pristroji pritahnout pozornost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 17:28    Předmět: Citovat

pekne velka a pekne pekna tapetka plna iPhone ... Překvapený)

http://www.flickr.com/photo_zoom.gne?id=353156063&size=o
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pajoncek
nováček
nováček


Registrace: 21.12. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 21:24    Předmět: Citovat

je to pecka ...
http://www.mobilmania.sk/Bleskovky/AR.asp?ARI=7522
iphone nazivo v akcii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 22:04    Předmět: Citovat

Je to zajímavý, ale možná by mě při snaze o intezivnější "práci" začal ten omalovánkový styl s přechody zdržovat. Než se člověk někam dostane, tak se mu musí pětkrát převrátit displej všemi směry, aby to bylo dostatečně cool.
Ale přináší to mnoho zajímavých věcí, které snad udělají mezi mobily trochu průvan Radostný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 22:27    Předmět: Citovat

Citace:
Apple iPhone bublina rychle splaskla&#8230; Je to Blbophone.

Aneb další z fundovaných a nestranných příspěvků Hulváta Pochybující Asi začnu číst mobilmanii Pochybující
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 23:22    Předmět: par obrazku ... :o) Citovat





Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 23:26    Předmět: Citovat

Teda Igra mě fakt dostala! OK Bomba Válící se smíchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 23:34    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Citace:
Apple iPhone bublina rychle splaskla&#8230; Je to Blbophone.

Aneb další z fundovaných a nestranných příspěvků Hulváta Pochybující Asi začnu číst mobilmanii Pochybující


Hulán to je případ. Dost lidí mu ty jeho výlevy ale žere. Nasdruhou stranu se musí uznat, že je docela chytrej. Timhle způsobem honí návštěvnost a vypadá jako člověk, co má názor a jde proti proudu. Když si ale přečtete třeba jeho články, kde popisuje svoje sexuální zkušenosti, tak je každýmu normálnímu člověku hned jasný, že je to jenom obyčejnej narcistickej vejtaha. Navíc já jsem ho zcela odepsal v momentu, když jsem zjistil, že hustě cenzuruje komentáře, takže kolem sebe uměle utváří auroelu pana obdivovaného. Takovýhohle týpka může obdivovat jenom někdo, kdo má sám málo seběvědomí.
...ale nerad bych se někoho dotknul, znám vlastně jednoho jeho nejmenovanýho fandu, kterej má sebevědomí docela dostatek. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 23:38    Předmět: Citovat

Jack se tady nad nim dneska ukajel, ne ? :DDD

Jinak do dneska do rana jsem osobne ani nevedel ze nejaky Hulan existuje, ano - uz jsem se ztrestal bicikem ...

A reknu vam - to je ale JESTIREK ! Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá 12. leden, 2007 2:31    Předmět: Citovat

Kdyz jsme tady u toho rejpani do iPhone, tak tady je jedno veliky... A primo ode mne:

http://mobil.idnes.cz/zbavili-jsme-iphone-mytu-je-skutecne-tak-dobry-jak-se-tvari-pod-/telefony.asp?c=A070111_164745_telefony_vok

Nic to nemeni na tom, ze ten stroj se mi neskutecne libi a prave treba kvuli tomu ovladani jsem na nej hrozne zvedavej a touzim po nem... Ale pro spoustu lidi je to proste naprostej nesmysl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: pá 12. leden, 2007 8:39    Předmět: Citovat

Badel napsal:
jacktalking napsal:
Citace:
Apple iPhone bublina rychle splaskla&#8230; Je to Blbophone.

Aneb další z fundovaných a nestranných příspěvků Hulváta Pochybující Asi začnu číst mobilmanii Pochybující


Hulán to je případ. Dost lidí mu ty jeho výlevy ale žere. Nasdruhou stranu se musí uznat, že je docela chytrej. Timhle způsobem honí návštěvnost a vypadá jako člověk, co má názor a jde proti proudu. Když si ale přečtete třeba jeho články, kde popisuje svoje sexuální zkušenosti, tak je každýmu normálnímu člověku hned jasný, že je to jenom obyčejnej narcistickej vejtaha. Navíc já jsem ho zcela odepsal v momentu, když jsem zjistil, že hustě cenzuruje komentáře, takže kolem sebe uměle utváří auroelu pana obdivovaného. Takovýhohle týpka může obdivovat jenom někdo, kdo má sám málo seběvědomí.
...ale nerad bych se někoho dotknul, znám vlastně jednoho jeho nejmenovanýho fandu, kterej má sebevědomí docela dostatek. Mrkající


jak rekl jeden muj kolega, kdyby se "Ten, jehoz jmeno se nevyslovuje" Hulan rozdelil o sve ego se vsema v republice, tak mu jeste dost zbude na export... Nekdy mam ale z neho pocit, ze si dela srandu a tyhle vsechny sebechvalne a hystericke clanky jsou jen docela cerny humor. Nechme ho se svymi 1300 USD za AdSense byt.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 12. leden, 2007 9:00    Předmět: Citovat

Badel napsal:

Hulán to je případ. Dost lidí mu ty jeho výlevy ale žere. Nasdruhou stranu se musí uznat, že je docela chytrej. Timhle způsobem honí návštěvnost a vypadá jako člověk, co má názor a jde proti proudu. Když si ale přečtete třeba jeho články, kde popisuje svoje sexuální zkušenosti, tak je každýmu normálnímu člověku hned jasný, že je to jenom obyčejnej narcistickej vejtaha. Navíc já jsem ho zcela odepsal v momentu, když jsem zjistil, že hustě cenzuruje komentáře, takže kolem sebe uměle utváří auroelu pana obdivovaného. Takovýhohle týpka může obdivovat jenom někdo, kdo má sám málo seběvědomí.
...ale nerad bych se někoho dotknul, znám vlastně jednoho jeho nejmenovanýho fandu, kterej má sebevědomí docela dostatek. Mrkající

Já z něj a jeho článků mám jen dobrý den. Nijak mě nezajímá jestli jsou pravdivé nebo ne. Prostě si jenom říkám koho urazí a co si vezme na mušku teď Pobavený

chaoos napsal:
Jack se tady nad nim dneska ukajel, ne ? :DDD

Jinak do dneska do rana jsem osobne ani nevedel ze nejaky Hulan existuje, ano - uz jsem se ztrestal bicikem ...

A reknu vam - to je ale JESTIREK ! Vysmátý

No jistě, každé ráno Vysmátý
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 12. leden, 2007 11:41    Předmět: Citovat

Konečně trochu realističtější prezentace iPhonu: http://www.mobilmania.sk/Bleskovky/AR.asp?ARI=7522
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 12. leden, 2007 12:27    Předmět: Citovat

A ještě hezky vyváženej článek (podle mě): http://mobil.idnes.cz/zbavili-jsme-iphone-mytu-je-skutecne-tak-dobry-jak-se-tvari-pod-/telefony.asp?c=A070111_164745_telefony_vok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: pá 12. leden, 2007 12:33    Předmět: Citovat

Amateri ! Překvapený)

Po tomhle svete uz behaji lidi, kteri byli v budoucnosti a sveho iPhona si privezli do dnesnich dnu ...

A ted sveho noveho, maleho mazlika VYBALUJI ! Překvapený)

http://www.iphoneunboxed.com/

Poslete to tomu "jehoz jmeno se pry nevyslovuje" Překvapený))) co z toho vytvori Překvapený)

BTW... vcera jsem se naucil novy termin - planetarni zaruka --- pry ji poskytuje Jabblko na sve mobilni produkty v delce 12M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412