Fórum - Zobrazit téma - Apple iPhone - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Apple iPhone
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vecernik
plavčík
plavčík


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: ne 01. červenec, 2007 11:07    Předmět: Citovat

zajimave.. jak rychle je mozny dostat iPhone do CR...
http://www.mobilky.cz/p-32506-Apple-iPhone-4GB.html
_________________
Treo650 + 2 GB SD + BT klavesnice + BT sluchatka + BT GPS ... co vic si prat? akorat vetsi RAM a Dynamic Heap a funkcni linux..
.. a ten multitasking by se obcas taky hodil Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 01. červenec, 2007 12:18    Předmět: Citovat

No dost silně pochybuju o tom, že už to mají skladem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vecernik
plavčík
plavčík


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: ne 01. červenec, 2007 13:13    Předmět: Citovat

tak v nabidce to maj, takze se da ocekavat (aspon trosku) ze dopravu nejak zajistenou maj... a sami tam pisou ze prodej zacne az 15.7.
_________________
Treo650 + 2 GB SD + BT klavesnice + BT sluchatka + BT GPS ... co vic si prat? akorat vetsi RAM a Dynamic Heap a funkcni linux..
.. a ten multitasking by se obcas taky hodil Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 01. červenec, 2007 13:15    Předmět: Citovat

No tak vida - 15. 7. a to jsem zvědav, kolik kusů budou mít reálně skladem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne 01. červenec, 2007 13:26    Předmět: Citovat

Badel napsal:
No tak vida - 15. 7. a to jsem zvědav, kolik kusů budou mít reálně skladem...


Spis by me zajimalo, jak do toho narvou SIM kartu Radostný Uz je vidim, jak ti prodavaji iPhone a reknou: "Pockejte moment, dejte nam svoji SIMku, my to dame technikovi a on ji vam tam do zitra nanda." Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 01. červenec, 2007 13:29    Předmět: Citovat

No to je vlastně fakt Dentista
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po 02. červenec, 2007 1:49    Předmět: Citovat

Jelikoz je iPhone velmi popularni tema, tak jsem se pri dnesnim startu WM Help rozhodl taktez prispet svou troskou do mlyna.

Takze pod nasledujicim linkem naleznete takovou kratsi rozpravu na tema "Co iPhone a konkurence"...

http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=14&mode=&order=0&thold=0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 02. červenec, 2007 2:57    Předmět: Citovat

Tradičně moc dobrý a věcný článek od MaLéra: http://www.maler.cz/index.php?id=1037

Zatim mě teda iPhone dost zklamává, ale domnívám se, že právě pro ty nedostatky na tom Apple o to víc vyrejžuje, protože až se lidi rozkoukaj a zjistěj, že "starý dobrý Treo", tak Apple uvede iPhone II a zase bude kasírovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 03. červenec, 2007 10:54    Předmět: Citovat

Nejvice me sokovalo ze nema schranku... to se hodne divim. Nemoznost oznaceni bloku apod... a graficke serepeticky jsou uprednostneny - to je smer, se kterym zasadne nesouhlasim. Mozna iPhone zustane jen v dejinach jako nejaky pokus o inovaci, ale pro kazdodenni pouzivani je asi lepsi cokoli jineho. Proc proboha vzdy kdyz nekdo prijde s necim revolucnim, tak odstrani jiz perfektne zabehle funkce...
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út 03. červenec, 2007 12:17    Předmět: Citovat

Skorpi napsal:
Proc proboha vzdy kdyz nekdo prijde s necim revolucnim, tak odstrani jiz perfektne zabehle funkce...


Aby bylo co inovovat a lidi si koupili nový výrobek... Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 03. červenec, 2007 13:33    Předmět: Citovat

majki napsal:

Aby bylo co inovovat a lidi si koupili nový výrobek... Pobavený


Tak tak.. vic se divim sobe proc se stale divim Vysmátý
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 03. červenec, 2007 14:13    Předmět: Citovat

Skorpi napsal:
Nejvice me sokovalo ze nema schranku... to se hodne divim. Nemoznost oznaceni bloku apod... a graficke serepeticky jsou uprednostneny - to je smer, se kterym zasadne nesouhlasim. Mozna iPhone zustane jen v dejinach jako nejaky pokus o inovaci, ale pro kazdodenni pouzivani je asi lepsi cokoli jineho. Proc proboha vzdy kdyz nekdo prijde s necim revolucnim, tak odstrani jiz perfektne zabehle funkce...


Správně! Požaduju command prompt! Pobavený
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 03. červenec, 2007 22:02    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=xgZKjJt-TkU
Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 19. červenec, 2007 18:05    Předmět: Citovat

Pěkná recenze:
ttp://www.marigold.cz/item/apple-iphone-recenze-muze-byt-delsi-nez-manual-musi-tady-je
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt 19. červenec, 2007 18:24    Předmět: Citovat

Trochu si přihřeju svojí polívčičku - hezká videa:

http://mobil.idnes.cz/revolucni-ovladani-apple-iphone-videoukazky-praktickeho-pouzivani-11h-/telefony.asp?c=A070718_234757_telefony_vok

Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: čt 19. červenec, 2007 18:26    Předmět: Citovat

Jaaa ho chciiiii Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 24. červenec, 2007 17:33    Předmět: Citovat

Tak jsem si včera poprvé ohmátnul iPhone a tady jsou mé poznatky shrnuté do heslovitého desatera:
1. Nejvíce šokuje rychlost. Až dosud jsem si myslel, že Treo 650 je nepřekonatelné, ale iPhone je na tom mnohem lépe. I poměrně náročné úkony jsou prováděny okamžitě. Člověk se pak přistihne, že je trochu nervózní, když musí sekundu počkat na načtení webových stránek Radostný
2. Přístroj je mnohem hezčí a drobnější, než vypadá na fotografiích.
3. Ovládání je na jednu stranu úžasné, ale na druhou stranu ne vždy je jeho potenciál plně využit. Spíše bych řekl, že je většinou nevyužit. Alespoň je ale na co se těšit v dalších verzích.
4. Psaní na soft klávesnici. No nevím. Všichni tvrdí, že se to dá naučit, ale mně se to ani po delším tréninku prostě nedařilo. Na SMS je Treo prostě nejlepší, to mi nikdo nevymluví. Navíc se tu projevuje další skrytý a nevyužitý potenciál - nemožnost otočit displej do landscape režimu jinde než u filmů. Údajně je to záměr, že Apple používá widescreen jen tam, kde to má smysl. To je podle mě dost úlet. Např. v SMS nebo v mailech by došlo k většímu rozestupu mezi klávesami, což by výrazně zmenšilo počet překlepů.
5. O potížích spojených s vnucováním anglických slov během psaní se psalo již všude, to ale neberu jako argument, dokud se tu neobjeví iPhone pro lokální trh.
6. Displej se skleněným povrchem je mňam mňam a ovládání prsty je určitě mnohem pohodlnější a přirozenější než stylus. Na druhou stranu mi vadilo, že stylus nelze použít vůbec nikdy. Např. na webových stránkách je problém trefit se na jednotlivé linky tlustým prstem. Tak nevím, jestli je to ta jediná správná cesta...
7. Rozhraní jednotl. aplikací je úžasně "applovské", ale stále vás napadají otázky typu "proč tady nemohu dát back prostým posunem prstu" nebo "proč támhle není větší ovládací prvek". Prostě vypadá to celé dokonale, ale dokonalé to není.
8. Webové stránky jsou na iPhonu zobrazovány tak parádně jako na žádném jiném mobilním zařízení.
9. Totéž platí pro práci s multimédii, v tomto směru se jedná opravdu o krásnou hračku.
10. Po chvíli zábavného hraní narazíte na fakt, že jste již všechno vyzkoušeli a co dál? Až když jsem držel iPhone v ruce, uvědomil jsem si, jak moc by mi vadilo, že se jedná o uzavřený systém. Nevadí to až tak z principiálního hlediska, ale protože na telefonování a psaní SMS je Treo přeci jen praktičtější zařízení a kromě úžasně implementovaných Google Maps (fakt super) tu není nic pro praktické využití, tak nevím, proč bych si měl iPhone vlastně pořizovat. Přístroj na hraní nepotřebuji, předvádět se s mobilem, z toho jsem již doufám odrostl. Nic proti iPhonu, pro mnoho lidí to bude bezva koupě. Já však zůstanu věrný Treu. Nicméně - až přijdou další generace iPhonu (pokud možno s výklopnou klávesničkou) s větší nabídkou softwaru nebo otevřeným systémem a s vyladěnými drobnostmi, asi také změním vyznání. Kdo ale ví, jak bude v té době vypadat Treo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út 24. červenec, 2007 23:25    Předmět: Citovat

Uvidime, jak se osvedci, jako hracka vypada opravdu skvele, ale ruku na srdce, kdo z nas vyuzije vetsinu funkci sveho telefonu/smartphonu? Vetsinou je to prave o tom, koupit si nouvou hracicku Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 24. červenec, 2007 23:32    Předmět: Citovat

No možná jsem výjimka, ale mě zajímá především praktická využitelnost a palm používám skutečně pro práci a to v práci i doma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: st 25. červenec, 2007 7:25    Předmět: Citovat

Pro praci urcite, o tom zadna, ale preci jen.. ta radost, kdyz si clovek jde koupit novou hracicku, to je pocit Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412