Fórum - Zobrazit téma - Treo 650-nejde telefon HELP! - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 650-nejde telefon HELP!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
needrosh



Registrace: 27.12. 2006
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: po 08. leden, 2007 19:25    Předmět: Treo 650-nejde telefon HELP! Citovat

Ahoj. Prosím o radu. K vánocům jsem dostal treo 650. Bohužel z mojí SIM T-MOBILE ( Twist cca 1 rok stará) nelze volat. Při hledání sítě se neustále restartuje. Treo funguje jen s vyplým telefonem. S druhou kartou mi to dělá to samé a u karty O2 taktéž. když tam dám kartu příbuzného, který mi Treo daroval a sám si ho zakoupil od známého rovnou se SIM T- MOBILE Twist, tak je vše OK. Moje karta u něj však také KO. Může prosím někdo pomoci Smutný Předem díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 08. leden, 2007 20:01    Předmět: Citovat

Předpokládám, že tam máš nainstalovaný Red Grep Locale...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
moesh
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2006
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po 08. leden, 2007 23:19    Předmět: Citovat

Nejsou na te SIM stare SMS nebo kontakty s cestinou? Staci i jen carka nad pismenem. Pokud je tam cestina uz z Trea je vse ok, pokud z jineho tel je to vetsinou takovyhle prusvih. Zkuste v jinem telefonu promazat SMS pripadne upravit kontakty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
needrosh



Registrace: 27.12. 2006
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: st 10. leden, 2007 11:09    Předmět: Citovat

Ano, mám nainstalovaný Red Grep Locale.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 10. leden, 2007 14:16    Předmět: Citovat

RedGrep má potíže zobrazit requester dotazující se na přesun SMS do paměti Trea - vždy dojde k resetu. Může (ale nemusí) pomoci smazat nejprve všechny SMS ze SIM karty v jiném mobilu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
needrosh



Registrace: 27.12. 2006
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: st 10. leden, 2007 15:34    Předmět: Citovat

SIM karta je prázdná, bez tel. čísel a SMS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 10. leden, 2007 15:47    Předmět: Citovat

A předtím byla taky prázdná?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
needrosh



Registrace: 27.12. 2006
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: st 10. leden, 2007 15:54    Předmět: Citovat

To nebyla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 10. leden, 2007 15:56    Předmět: Citovat

Tak ještě zkusit hard reset a hlavně ať je ta karta prázdná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bob650
nováček
nováček


Registrace: 3.3. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: KL

PříspěvekZaslal: so 24. březen, 2007 18:05    Předmět: T 650 Citovat

Promiňte všichni laický poddotaz - protože se zřejmě stanu vlastníkem Trea (můj první smartfoun a vůbec první věc od Palmu, nikdy jsem neměl ani PDA Stydící se ), je tedy maximálně vhodné při prvním vložení SIM mít nejlépe prázdnou SIM jak v kontaktech, tak v sms? Pro sichr? A pak natáhnout synchronizací kontakty z Outl., kam jsem je teď z mobilu všechny poslal?
Promiňte za dětinský dotaz Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 25. březen, 2007 0:27    Předmět: Citovat

Tenhle problém se vztahoval jen k SMS, kontakty jsou v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 25. březen, 2007 8:29    Předmět: Re: T 650 Citovat

Bob650 napsal:
Promiňte všichni laický poddotaz - protože se zřejmě stanu vlastníkem Trea (můj první smartfoun a vůbec první věc od Palmu, nikdy jsem neměl ani PDA Stydící se ), je tedy maximálně vhodné při prvním vložení SIM mít nejlépe prázdnou SIM jak v kontaktech, tak v sms? Pro sichr? A pak natáhnout synchronizací kontakty z Outl., kam jsem je teď z mobilu všechny poslal?
Promiňte za dětinský dotaz Mrkající

Mno, je to asi nejlepší. Jelikož žádný telefon co jsem měl, neukládal kontakty či SMS v nějaké "standardní" podobě. Když jsem přešel z Siemens C35i na S55 a vložil SIM s kontakty, byly prázdné jména a čísla byly zvlášť. Takže práce se stovkama kontaktů... T_T Pak jsem přešel na Samsung S55 a tam mi to zobrazilo jen kontakt, ale pod ním žádné číslo.
Nokia 6230 zase nepřečte SMS uložené přes Samsung, jaksi zatuhne (mno, Nokia Pochybující ).
Takže doporučuji čistou SIM, pak teprve přetáhnout přes Utlouk do telefonu co potřebuješ. Budeš mít jistotu, že telefon si to udělá "po svém" a nebudou s tím problémy.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bob650
nováček
nováček


Registrace: 3.3. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: KL

PříspěvekZaslal: ne 25. březen, 2007 9:59    Předmět: Citovat

Moc děkuju za rady. No, začínám s Palmem Pobavený , asi to bude změna z SE K 510i... Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 26. březen, 2007 11:06    Předmět: Citovat

Neviděl bych v tom problém, kontakty ze SIM se mi přetáhly do Utlouka a dál se chovají úplně normálně. Žádné stěhování, žádné duplikáty.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412