Fórum - Zobrazit téma - CT4 nebo CT24 na Palm OS - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CT4 nebo CT24 na Palm OS

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: pá 01. červen, 2012 19:57    Předmět: CT4 nebo CT24 na Palm OS Citovat

Zdravim,

zajimalo by mne, zda jste nekdo spusil na Palm OS CT4 nebo CT24. Coz jsem tak docetl (a domyslel) tak snad s programem Kinoma 4EX by to melo nejak jit. Bohuzel Kinoma se zpoustenim s url je az za poplatek, tak jsem se chtel zeptat, zda to nekomu beha, abych nekoupil licenci a pak to nepujde.
Je mi jasne ze pres GPRS zazraky cekat nemohu, ale treba youtube mi jde celkem krasne...tak doufam:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: so 02. červen, 2012 12:02    Předmět: re: Citovat

Zdravím, stream TV jde, nicméně kvuli FUP to dlouhodobě nepujde,poděkujme naším operátorum.

Tady máš link se streamy : http://www.kgal.info/tv.html

Jejich funkčnost se často mění, takže nevím.
Mám dojem že jsou *.asx

Jinak jsem to provozoval v Kinoma EX tak nevím.Radostný

Doufám že to pojede.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: so 02. červen, 2012 12:32    Předmět: Citovat

Zdravim,

diky moc. Tak jsem zadal odkaz do prohlizece a pustila se mi nejaka jina Kimona, nez jsem instaloval (tuto tam asi mam od operatora standar - at&]
Kimona mi napsala chybu " unable to find host" coz asi bude spatna adresa.
Jinak mam neozmeny tarif u O2, tak doufam, ze zas tak vrazedny FUP tam nebude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: so 02. červen, 2012 13:03    Předmět: Citovat

nneedd napsal:
Zdravim,

diky moc. Tak jsem zadal odkaz do prohlizece a pustila se mi nejaka jina Kimona, nez jsem instaloval (tuto tam asi mam od operatora standar - at&]
Kimona mi napsala chybu " unable to find host" coz asi bude spatna adresa.
Jinak mam neozmeny tarif u O2, tak doufam, ze zas tak vrazedny FUP tam nebude


Skutečně tam je Kinoma Lite bundlovaná i starý Pocket Tunes, nevim jak to bylo s upgradem,mám dojem nějaký levnější.

Sežen si Resco Explorer a zkus associovat ty přípony na tu novou Kinomu.Navíc si zkus do Googlu hodit 'online tv na windows mobile,stream tv'. Je tam plno odkazu jak to zprovoznit na Wm, a musí to je i na Palmu.

Jinak co to máš za mašinku?
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: so 02. červen, 2012 18:05    Předmět: Citovat

Diky, zkusim nainstalovat to Resco.
Jinak mam klasicke Centro. Kdyz jde youtube, tak si myslim, ze toto by melo jit taky. Zkusim to resco a dam vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412