Fórum - Zobrazit téma - Nový seriál o freeware - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nový seriál o freeware

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní PalmHelp
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 28. listopad, 2006 17:19    Předmět: Nový seriál o freeware Citovat

Dříve než zaúkolujeme některého ze stávajících redaktorů, bych se chtěl zeptat, jestli by se nenašel někdo, kdo by si vzal na starosti nový seriál o freeware.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út 28. listopad, 2006 18:15    Předmět: Citovat

Při téhle příležitosti bych se chtěl zeptat, kdy mi pošlete smlouvu na článek, který jsem pro Vás napsal již před čtvrt rokem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 28. listopad, 2006 21:00    Předmět: Re: Nový seriál o freeware Citovat

Badel napsal:
Dříve než zaúkolujeme některého ze stávajících redaktorů, bych se chtěl zeptat, jestli by se nenašel někdo, kdo by si vzal na starosti nový seriál o freeware.

První bych se zeptal, v čem to spočívá a co je úkolem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: st 29. listopad, 2006 7:20    Předmět: Citovat

docela bych do toho sel - vyvoj ruzneho freeware sleduju, napiste svoji predstavu a uvidime, mail je v mem profilu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 15. leden, 2007 23:49    Předmět: Citovat

Tak postupně už dva potenciální redaktoři zjistili, že na psaní nakonec nebudou mít dost času. Je tu někdo jiný, kdo by se této bohulibé činnosti zhostil?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cesilko
nováček
nováček


Registrace: 27.2. 2005
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út 16. leden, 2007 22:59    Předmět: Důchodce Citovat

jsem v důchodu a mám čas(relativně, plno známých mne vy(zne)užívá, ale jde asi o to vyhledat a zkusit nový soft a napsat recenzi, mám TT3, takže nemohi využít jiný soft, např: treo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 19. duben, 2007 19:17    Předmět: Citovat

Jelikož se už našel píšící autor a předchozí zájemci dodnes nic konkrétního nedodali, uzavírám toto vlákno. Pokud byste chtěli psát třeba minirecenze na vybrané produkty, není problém; spojte se přímo se mnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní PalmHelp Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412