Fórum - Zobrazit téma - hláška - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

hláška

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cesilko
nováček
nováček


Registrace: 27.2. 2005
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so 25. listopad, 2006 15:31    Předmět: hláška Citovat

Mám kartu kongston 512 MB, ale včera jsem nemohl na ni nic nahrát, hlásí mi "Disketa je chráněna proti přepsání", hlásí mi to u všech karet, i 128 MB a pretec 256 MB, chráněna není, v PDA mohu s ní dělat cokoliv, ale z PC dostat soubor na kartu nelze, používám cardexport
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jarda79
nováček
nováček


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so 25. listopad, 2006 17:28    Předmět: Hlaska Citovat

Dobry den
Mel jsem podobny problem a pomohlo mi zapnout v pocitaci ( nevim ,proc to bylo vypnute ) sdileni souboru a tiskaren.Muj problem to vyresilo , ale jestli Vam za to nerucim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 25. listopad, 2006 20:17    Předmět: Re: Hlaska Citovat

Jarda79 napsal:
Dobry den
Mel jsem podobny problem a pomohlo mi zapnout v pocitaci ( nevim ,proc to bylo vypnute ) sdileni souboru a tiskaren.Muj problem to vyresilo , ale jestli Vam za to nerucim.

Obám se, že zde chyba nebude... Já mám vypnuté jakékoliv sdílení čehokoliv a funguje. A jak se tak dívám, tak sdílení tiskárny nemám ani nainstalováno ve Windows XP...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cesilko
nováček
nováček


Registrace: 27.2. 2005
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne 26. listopad, 2006 9:03    Předmět: Citovat

bohužel, sdílení mám už 7 let vypnuté a fungovalo to, asi provedu restart PDA a instaluju zálohu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: ne 26. listopad, 2006 9:20    Předmět: Citovat

To je fakt zvláštní... Jakou máš verzi cardexportu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412