Fórum - Zobrazit téma - Tungsten T resetující se dokola... - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Tungsten T resetující se dokola...
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KAlfa
nováček
nováček


Registrace: 16.11. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Říkaj tomu hlavní město

PříspěvekZaslal: čt 23. listopad, 2006 22:01    Předmět: Tungsten T resetující se dokola... Citovat

Zdarec.... mám obrovskej problém, můj palm se začal zničehonic dokola sám resetovat a ani tvrdej reset nepomohl... jen na chvilku a začlo to znova... prosímvás nevíte někdo co s tím??? Je to naléhavé, prosím poraďte...

//Edit:zjistil jsem že to dělá když chci schovat grafiti plochu Smutný

//Edit2: tak to začne dělat i když zmáčknu malinko kryt, jako když ho beru do ruky Smutný

//Edit3: občas se mu podaří naběhnout, ale třeba až na 10. pokus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt 23. listopad, 2006 22:23    Předmět: Citovat

Zkusit hardreset, popř. mohlo by vyjit nechat baterku uplne chcipnout. To uz me taky parkrat spasilo.
To, ze je to citlivy na promackani dava ale tusit, ze tam bude nekde asi problem s kontaktem (mozna baterka). Podle me bude lepsi to hodit do servisu.

Hodne stesti !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KAlfa
nováček
nováček


Registrace: 16.11. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Říkaj tomu hlavní město

PříspěvekZaslal: čt 23. listopad, 2006 22:29    Předmět: Citovat

mno, ono mi před chvilkou spadl ze stolu na zem, ale na koberec... stane se, že třeba začne běhat po displeji nesmysli furt dokola, anebo zfialový a posune se obraz.. ael přitom když na něj netlačím tak fakt funguje normálně.... i se mi po hard resetu podařilo nahrát znovu vše zpět... je teda ten hard reset to, že bodám palma do zad, mačkám hotsync, šipku nahoru a talčítko on/off, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 23. listopad, 2006 23:45    Předmět: Citovat

Když bude nejhůř, lze to řešit přes servis.palmhelp.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KAlfa
nováček
nováček


Registrace: 16.11. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Říkaj tomu hlavní město

PříspěvekZaslal: čt 23. listopad, 2006 23:50    Předmět: Citovat

na kolik by asi tak vyšla tato oprava... je možné že když to dělá toto a hází artefatky že je to jen baterkou, třeba konektorem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 24. listopad, 2006 1:03    Předmět: Citovat

Podobný problém byl jednou vadným konektorem, ale to střílím dost od boku. Cenu bych tipoval něco přes tisícovku a nebo to bude dražší, což se nevyplatí opravovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KAlfa
nováček
nováček


Registrace: 16.11. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Říkaj tomu hlavní město

PříspěvekZaslal: pá 24. listopad, 2006 6:13    Předmět: Citovat

Mno každopádně držte place, dneksa s tím pujdu do toho bazaru kde jsem to kupoval (mobilpohotovost), mám to jen 5 dnů, od soboty... tak uuvidím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
runner
nováček
nováček


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá 24. listopad, 2006 9:19    Předmět: Citovat

KAlfa napsal:
mno, ono mi před chvilkou spadl ze stolu na zem, ale na koberec...

Takže tobě spadl ze stolu, začal blbnout a půjdeš ho reklamovat??? Klobouk dolů, modli se aby nikdo z toho krámu nebyl příznivcem palmůa nečetl tuhle diskuzi.
_________________
__________________________
TREO 650 + 1GB SD + BT GPS
LifeDrive + 512MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KAlfa
nováček
nováček


Registrace: 16.11. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Říkaj tomu hlavní město

PříspěvekZaslal: pá 24. listopad, 2006 22:59    Předmět: Citovat

heh... je to primárně krám na mobily... BTW, jak by věděli že sem to já???

Mimoto, nevím jesli to dělá od té doby přesně..

dneska jsem jim to dal, a ona když to zkoušela tak se jen dvakrát sám restartoval... jinak nic... trochu mě zradil... mno, ale vzali že to prohlídnou... Radostný))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
runner
nováček
nováček


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá 24. listopad, 2006 23:37    Předmět: Citovat

KAlfa napsal:
heh... je to primárně krám na mobily... BTW, jak by věděli že sem to já???

Mimoto, nevím jesli to dělá od té doby přesně..

dneska jsem jim to dal, a ona když to zkoušela tak se jen dvakrát sám restartoval... jinak nic... trochu mě zradil... mno, ale vzali že to prohlídnou... Radostný))

...nevim,třeba se pletu, ale připadá mi to zvláštní, něco rozbít a pak to jít reklamovat. Ano, třeba to nedělá po tom pádu, ale to jistě nevíš. Já v obchodě dělám a kdybych na takovouhle věc přišel, hnal bych takovýho vykuka z krámu ven Mrkající
_________________
__________________________
TREO 650 + 1GB SD + BT GPS
LifeDrive + 512MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KAlfa
nováček
nováček


Registrace: 16.11. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Říkaj tomu hlavní město

PříspěvekZaslal: so 25. listopad, 2006 0:43    Předmět: Citovat

mno jo... ale jejich vina, ale když nepoznaj že jsem to způsobil já... Stejně tak, bych třeba ani nemusel vědět že mi upad(když by mi spadla taška v které by byl nebo tak...) Dělal sem to hodněkrát už s mobilem, ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 25. listopad, 2006 1:11    Předmět: Citovat

KAlfa napsal:
mno jo... ale jejich vina, ale když nepoznaj že jsem to způsobil já... Stejně tak, bych třeba ani nemusel vědět že mi upad(když by mi spadla taška v které by byl nebo tak...) Dělal sem to hodněkrát už s mobilem, ;)

Ve většině reklamačních "ustanovení" je klauzulka "záruka se nevztahuje na poškození způsobená uživatelem". Na otlučeniny dneska brát zřetel nemá cenu, protože vše je levnej, měkkej plast, ale pokud to otevřou a uvidí neco posunutého, vypadnutého, budeš platit nejenom opravu z vlastní kapsy, ale i následně manipulační poplatky, včetně poštovného
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KAlfa
nováček
nováček


Registrace: 16.11. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Říkaj tomu hlavní město

PříspěvekZaslal: so 25. listopad, 2006 9:59    Předmět: Citovat

Zanesl jsem to tam osobně... a jesli to pravý bez předchozí domluvy s majitelem, tak maj smůlu a víc jak 700 nezaplatím at si to strčej do.....Musej mi dát vědět předem kolik ta oprava bude stát... když nedaj tak dle ceny jim řeknu at si to tam nechaj... Posměváček
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 25. listopad, 2006 10:57    Předmět: Citovat

KAlfa napsal:
Zanesl jsem to tam osobně... a jesli to pravý bez předchozí domluvy s majitelem, tak maj smůlu a víc jak 700 nezaplatím at si to strčej do.....Musej mi dát vědět předem kolik ta oprava bude stát... když nedaj tak dle ceny jim řeknu at si to tam nechaj... Posměváček

Tak to je omyl, to budeš mít smůlu ty Mrkající Fakt nic ve zlým, ale oni to můžou opravit a vyúčtovat. A nebo by se mohlo stát, že ti naúčtujou pěkný manipulační poplatek (to že to otevřeli,..........................).
A jestli se nepletu, pokud budou chtít peníze a ty nezaplatíš (necháš tam zařízení), můžou to vymáhat jinou cestou, případně žalobou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: so 25. listopad, 2006 15:07    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
KAlfa napsal:
Zanesl jsem to tam osobně... a jesli to pravý bez předchozí domluvy s majitelem, tak maj smůlu a víc jak 700 nezaplatím at si to strčej do.....Musej mi dát vědět předem kolik ta oprava bude stát... když nedaj tak dle ceny jim řeknu at si to tam nechaj... Posměváček

Tak to je omyl, to budeš mít smůlu ty Mrkající Fakt nic ve zlým, ale oni to můžou opravit a vyúčtovat. A nebo by se mohlo stát, že ti naúčtujou pěkný manipulační poplatek (to že to otevřeli,..........................).
A jestli se nepletu, pokud budou chtít peníze a ty nezaplatíš (necháš tam zařízení), můžou to vymáhat jinou cestou, případně žalobou.


Ale to se drobet pletes. Pokud on tam rekne at si strci do....kapsy, tak dostane prdlajs. Jestli to koupil a pak to nechce, tak se vlk nazere, kozy zustanou cely a on bude mit prdlajs...ani prachy ani Palmika. Tohle jsem zazil s notebookem a docela jsem jasal. Vymenil jsem hadra a prodal znova. A byl klid...pan mel *cenzura* a ja notasa zadaco. Holt i vykuk obcas narazi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KAlfa
nováček
nováček


Registrace: 16.11. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Říkaj tomu hlavní město

PříspěvekZaslal: so 25. listopad, 2006 23:32    Předmět: Citovat

Mě to je fuk... páč by oprava byla stejnak přes litr... Jesli si ho nechaj at si ho nechaj... koupim něco jinýho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 26. listopad, 2006 0:21    Předmět: Citovat

VaKu napsal:
jacktalking napsal:
KAlfa napsal:
Zanesl jsem to tam osobně... a jesli to pravý bez předchozí domluvy s majitelem, tak maj smůlu a víc jak 700 nezaplatím at si to strčej do.....Musej mi dát vědět předem kolik ta oprava bude stát... když nedaj tak dle ceny jim řeknu at si to tam nechaj... Posměváček

Tak to je omyl, to budeš mít smůlu ty Mrkající Fakt nic ve zlým, ale oni to můžou opravit a vyúčtovat. A nebo by se mohlo stát, že ti naúčtujou pěkný manipulační poplatek (to že to otevřeli,..........................).
A jestli se nepletu, pokud budou chtít peníze a ty nezaplatíš (necháš tam zařízení), můžou to vymáhat jinou cestou, případně žalobou.


Ale to se drobet pletes. Pokud on tam rekne at si strci do....kapsy, tak dostane prdlajs. Jestli to koupil a pak to nechce, tak se vlk nazere, kozy zustanou cely a on bude mit prdlajs...ani prachy ani Palmika. Tohle jsem zazil s notebookem a docela jsem jasal. Vymenil jsem hadra a prodal znova. A byl klid...pan mel h*** a ja notasa zadaco. Holt i vykuk obcas narazi.

Asi jsem se špatně vyjádřil. On právě že nic nedostane, naopak bude muset platit Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: ne 26. listopad, 2006 9:18    Předmět: Citovat

Já bych řekl, že to v pohodě projde. V mobilpohotovosti bych se fakt nebál...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KAlfa
nováček
nováček


Registrace: 16.11. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Říkaj tomu hlavní město

PříspěvekZaslal: ne 26. listopad, 2006 10:00    Předmět: Citovat

Majki: moje řeč... ona ani nevěděla jak se s tím pracuje... chvilku tápala... a nakonec označila jako hard reset jen to že ho bodla do zad Vysmátý

Mimoto, pak fakt teda nechápu že v sony ericssonu nepoznali to, že otcův telefon spadl z jednoho patra na zem a přestal fungovat displej, že za to může táta a ne ten telefon sám VysmátýVysmátýVysmátý dneska se nebojim nic reklamovat, jen ten prasklej displej u EMGETONU E2 CULT 512 MB, to bych fakt nereklamoval, pač je promáčklá, ale jakmilej nejsou vidět známky poškození pádem atd... šup s tím na reklamaci...

Vždy přeci mohu říct, že to asi upadlo tomu předemnou a projevilo se to po 5 dnech používání ne??? ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: ne 26. listopad, 2006 21:45    Předmět: Citovat

Kamarad zalil (cirou nahodou taky SE) horkou cokoladou, nastesti se mu to podarilo vycistit z klavesnice a indikacni prouzek u baterky se prilis mnoho nezbarvil, takze rovnez mu to udelali na zarucak Vysmátý
Nebo jinymu kamaradovi spadl fotak do potoka. Prestal se vysouvat objektiv, tak to vysusil a taky mu to vzali. Navic mu jeste sami od sebe vymenili malinko prasklej kryt za novej a nahrali novej firmware.

Souhrnem jsem chtel rici, ze drzosti se meze nekladou a zalezi jenom na tom, kdo je jakej moralista:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412