Fórum - Zobrazit téma - Clié TH55, UX50, Palm T3 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Clié TH55, UX50, Palm T3

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne 12. listopad, 2006 22:09    Předmět: Clié TH55, UX50, Palm T3 Citovat

Chtěl bych se zeptat, jaké máte praktické zkušenosti s přístroji zmíněnými v nadpise. Primárně mě zajímají hlavně ona Clié. Jde mi o jedno - dovedete mi říci, co bych ztratil, nebo naopak získal, kdybych na jedno z těchto zařízení přešel z Palmu T|X?

Jde mi o praktické zkušenosti, vím třeba, že tato zařízení mají méně paměti, než T|X (Sony jí mívá podivně rozdělenou, moc do toho nevdím), ale chybí NVFS, což je veliké plus...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 13. listopad, 2006 21:43    Předmět: Citovat

No můžu komentovat jen T3, kterou vlastnímRadostný, ale lepší než nic. Oproti TX má méně paměti, ale nic dramatického. Možná bude chybět wifina, ale dá se dát do SDIO slotu. Hodně často má T3 porouchaný digitizér, ale PowerDigi to hravě napraví. Jediné co mě štve je baterka, která mi vydrží tak hodinu a půl. Nová prý vydrží až tři... Jinak je to de facto ten samý palm. rozdíl je fakt pár MB paměti a ta Wifina, možná baterka.
Jako zisk jsou menší rozměry díky zasunovací konstrukci Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: út 14. listopad, 2006 19:04    Předmět: Re: Clié TH55, UX50, Palm T3 Citovat

Na UX50 vám nepojedou některé aplikace a hry, např. u Astraware je to občas problém. A nový Agendus je na Sony hodně pomalý a je tak nepoužitelný. Velikánským plusem je klávesnice.
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), Nokia e61
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út 14. listopad, 2006 19:32    Předmět: Citovat

O hry mi tak moc nejde, asi uz jsem z nich vyrostl Radostný A navic na ne nemam cas. Agendus nepouzivam, ale treba by se podobny problem mohl vyskytnout i u jinych pristroju...

Take jsem se doslechl, ze UX50 na tom byva dost spatne co se tyce vydrze baterie? Jaka je realita, vi nekdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: út 14. listopad, 2006 22:33    Předmět: Citovat

cca 5 hodin, poslech MP3 na pozadí i více.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jarda79
nováček
nováček


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so 25. listopad, 2006 17:22    Předmět: 50 Citovat

Dobry den
Tak jsem asi tyden stastnym vlastnikem UX 50 a popravde tech 5 hodin jak pise v prizpevku Pan Bures je brano asi u noveho pristroje. Nemam ji ( UX 50 ku ) novou , ale opravdu v nadhernem stavu a nemuzu se dostat s max podsvicenim a vypnutou jakoukoliv komunikaci nad 2 a 1/2 hodky. Nevim jestli mam spatny battery test ,ale je pravda , ze se zapnutym BT mi vydrzel 15 minut z max nabiti ( proste sem si udelal cas po skole a testoval baterku Radostný ) .Zkusim jeste jiny programek a napisu . Popravde je to ,ale nejmakanejsi a nejmene resetove pda co jsem kdy mel a filmecky a hry jedou uplne krasne.Njn nekdy papirove hodnoty nemusi byt lepsi jak 123 Mhz , nebo kolik presne v realite.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po 27. listopad, 2006 11:42    Předmět: Re: 50 Citovat

Jarda79 napsal:
Dobry den
ze se zapnutym BT mi vydrzel 15 minut z max nabiti


Diky za informace. Tech 15 minut s pustenym BT je fakt divne, nemate nejakou moznost to vyzkouset v realnem provozu pri spojeni s telefonem a tak podobne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jarda79
nováček
nováček


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po 27. listopad, 2006 15:09    Předmět: ux Citovat

Dobry den
tak realny provoz je cca hodinka a pul ve spojeni s pc a vydrz no popravde film mi to prehraje jen cca 55 minut.Mam objednanou novou baterku tak uvidime,ale myslim,ze ten battery time neni dobry soft , i kdyz se na nej hodne uzivatelu odkazuje , tak zrovna pro cliecko to nebude to praveorechove.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po 27. listopad, 2006 15:24    Předmět: Re: ux Citovat

Inu, vypada to, ze by opravdu Battery Time nemuselo byt pro UX idealni... Ale ty realne udaje take nejsou zrovna dvakrat optimisticke. Inu, dejte treba vedet, az dorazi nova baterie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jarda79
nováček
nováček


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 29. listopad, 2006 8:54    Předmět: ux Citovat

Dobry den
tak mam prvni potesujici vysledek.Po prvnim nabiti nove baterky vydrzel palm prehravat video cca 2 a 1/4 hodinky. Oproti 55 minutam s puvodni baterkou je to velmi prijemne.Mozna se priblizim k hodnote ,kterou uvedl recenzent na mobilmanii , kde psal , ze UX 50 vydrzi prehravat video cca 3,5 hodky.Mozna mel k dispozici pan Bures starsi kousek a ne uplne novy Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jarda79
nováček
nováček


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 01. prosinec, 2006 16:15    Předmět: UX Citovat

Dobry den
takze mam pro Vas vysledky po dukladnem naformatovani.Vse s min. podsvicenim , ktere je ale plne dostacujici.
BT zapnuto 2 hodiny a 50 minut
Video cca 3 hodiny a 10 minut
jen zapnuto 4 a 1/2 hodky
Wifi 1 hodina a 55 minut
Mp3 prehravani cca 14 hodin
Proste naprosta spokojenost a pristroj splnil vsechna ma ocekavani hlavne co se tyce stability a baterka za 290 korunek na mp3hifi.cz byla jedna z nej kupu co sem zatim udelal Radostný ( nepocitam koupe Samotneho UX ka )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá 01. prosinec, 2006 16:27    Předmět: Re: UX Citovat

Jarda79 napsal:
Dobry den
takze mam pro Vas vysledky po dukladnem naformatovani.Vse s min. podsvicenim , ktere je ale plne dostacujici.
BT zapnuto 2 hodiny a 50 minut
Video cca 3 hodiny a 10 minut
jen zapnuto 4 a 1/2 hodky
Wifi 1 hodina a 55 minut
Mp3 prehravani cca 14 hodin
Proste naprosta spokojenost a pristroj splnil vsechna ma ocekavani hlavne co se tyce stability a baterka za 290 korunek na mp3hifi.cz byla jedna z nej kupu co sem zatim udelal Radostný ( nepocitam koupe Samotneho UX ka )


To jsou vcelku potesujici zpravy Radostný Mno, mozna zacnu nad koupi UX50 uvazovat, az budou nejake penize na zbyt Radostný Docela me ale prekvapuje, jak draho se prodavaji, bude fuska sehnat nejake za rozumnou cenu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 01. prosinec, 2006 16:33    Předmět: Re: UX Citovat

nexus6 napsal:
Jarda79 napsal:
Dobry den
takze mam pro Vas vysledky po dukladnem naformatovani.Vse s min. podsvicenim , ktere je ale plne dostacujici.
BT zapnuto 2 hodiny a 50 minut
Video cca 3 hodiny a 10 minut
jen zapnuto 4 a 1/2 hodky
Wifi 1 hodina a 55 minut
Mp3 prehravani cca 14 hodin
Proste naprosta spokojenost a pristroj splnil vsechna ma ocekavani hlavne co se tyce stability a baterka za 290 korunek na mp3hifi.cz byla jedna z nej kupu co sem zatim udelal Radostný ( nepocitam koupe Samotneho UX ka )


To jsou vcelku potesujici zpravy Radostný Mno, mozna zacnu nad koupi UX50 uvazovat, az budou nejake penize na zbyt Radostný Docela me ale prekvapuje, jak draho se prodavaji, bude fuska sehnat nejake za rozumnou cenu...


Zkus zahranicni Ebay, obcas tam jsou zajimave veci, videl jsem treba zodiac 2 za 3500Kc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá 01. prosinec, 2006 17:19    Předmět: Re: UX Citovat

nox napsal:

Zkus zahranicni Ebay, obcas tam jsou zajimave veci, videl jsem treba zodiac 2 za 3500Kc.


No, s eBayem si docela rozumim, takze si dovoluji o nem psat i clanky: http://mobil.idnes.cz/kupte-si-telefon-svych-snu-v-aukci-muzete-hodne-usetrit-pj4-/mob_tech.asp?c=A061121_211057_mob_prakticky_vok

Minuly tyden jsem par UX50tek seldoval a ceny nejsou moc povzbuzujici:

Jedno prodane za 167 Liber i s postovnym, tzn cca 7tisic...
Dve neprodane (Reserve Not Met) - nabizena cena 345 dolaru a 170 liber (tedy oboji par stovek pres sedm tisic, bez postovneho).

Me cenove predstav se par drazeb priblizilo, ale otazka je kam by se castka vysplhala, kdybych se drazby ucastnil. Kolem 5ti tisic ho ale koupis jjenom v USA, odkud zase zaplatis slusnou palku za postovny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jarda79
nováček
nováček


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 01. prosinec, 2006 18:46    Předmět: UX Citovat

no ja mel stesti , ze dotycny se jej potreboval zbavit a zakoupil sem jej v perfektnim stavu , v krabici a se 128 MB kartou za 5000,-. A popravde stav je A1 a dotycny zrejme nevedel co prodava , protoze mi jej nebyl schopen poradne predvest.A baterka byla K.O. Takze investice byla 290 do baterky a 1000 do Gigoveho MS. A to co predvadi se svymi 123 MHZ vyrazilo dneska dech kamaradovi ve skole co ma Looxe C550 ( velmi slusna masinka )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412